Bakalář sociologie

North Park University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář sociologie

North Park University

Bakalář sociologie

Sociologie zkoumá, jak se lidé chovají a vztahují se k sobě v řadě sociálních institucí, od jednotlivých domácností do různých kultur k celé společnosti. Tato oblast studia vám pomůže pochopit sociální dynamiku různých skupin, a specialisté mohou mít v konečném důsledku vliv na rozvoj účinnější sociální politiky. Sociologie velké společnosti mají k dispozici širokou škálu možností kariéry, včetně poradenství, vzdělávání, právo, ministerstvo, komunitní rozvoj, sociální práce, a další.

Proč North Park?

Kombinovat teorii s praktickými zkušenostmi v této dur na North Park University. Vaše profesoři bude klást důraz na výzkum a analýzu s vědomím toho, jak lidské rozdíly hrají roli ve společnosti. Chicago je řada institucí a široká rozmanitost poskytují městské laboratoř pro studium lidského sociálního chování, což studenty, kteří chtějí porozumět a ovlivňovat skutečný svět příležitost zapojit se do aplikované sociologii.

Kariéra a vysokých škol

Studenti sleduje kariéru v poradenství, sociální práce, práva, sociologie, mediálních studií, ministerstvo, veřejný pořádek, komunitní rozvoj, ESL výuky, a další, stejně jako studium absolventa na New York University, Johns Hopkins University, UCLA, University of Illinois , University of Notre Dame, Northwestern University, a další.

V případě absolventů práce

Sociologie obory pracovali v Chicagu bytová správa, muzea Field, Rotary International, New York University, AmeriCorps, evangelický pro děti a služby pro rodiny, Casa Central, Percy L. Julian High School, Global ministerstva, Nashville mír a spravedlnost Center, Albany Park Komunitní centrum, a další.

Praktikum sociologie

Studenti v tomto hands-on třída použití kvalitativních výzkumných metod na rozvoj služeb, vzdělávacích projektů v Chicagu institucích. V jednom nedávném projektu, studenti vytvořil program čtení na podporu gramotnosti v základní škole a prezentovali své výsledky na prominentní konferenci.

Zajímavé Třídy

Naše sociologie třídy stanovit rámec pro pochopení skupiny v Chicagu a po celém světě. Některé kurzy, které se zaměřují na mezinárodní scéně patří: modernizace Číny a Japonska, Globalizace: transformující se ekonomiky a kultury, Úvod do studia africana, a mexické historie a kultury.

Požadavky programu

  • 36 kreditů zásadního kurzu
  • 46 základní kurikulum úvěry
  • 120 Celkový počet kreditů za promoci
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu