Bakalář sportu, zdraví a výkonnosti člověka

The University of Waikato

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář sportu, zdraví a výkonnosti člověka

The University of Waikato

Bakalář sport, zdraví a lidské výkonnosti

Tato kvalifikace byla dříve známá jako Bakalář sport a volný čas studia

Rychle rostoucí sport a volný čas průmysl je nyní v hodnotě více než $ 12 miliard dolarů ročně na Novém Zélandu. Waikato je Bachelor of Sport, bude Health & Human Performance vám základy v této vzrušující a dynamický kariéry.

BSPLS_final

Jako jeden z Nového Zélandu je nejrychleji rostoucích odvětví, sport a volný čas průmyslu nabízí zajímavé příležitosti kariéry. Waikato Bakalář sport, zdraví a lidské výkonnosti (BSHHP) zařídíme s nejnovějšími znalostmi a dovednostmi, aby vyniknout v tomto dynamickém prostředí, a přispět ke zlepšení fyzické, sociální a duševní pohodu druhých.

Jako univerzita se nachází v samém srdci regionu Waikato, jsme hrdí na podporu spolupráce vztahy s některými z nejlepších sportovních organizací a zařízení v zemi. Naše partnerství umožní studentům dostat chuť průmyslu kariéry z vysoce výkonného sportu (Waikato Chiefs, BOP magie a na kole NZ) do společenských organizací (Sport Waikato, Parafed a postižení Waikato).

Naše zařízení se mohou pochlubit nejnovější vybavení na sportovní vědních disciplínách, a to na University of Waikato Sports Labratory v Cambridge Avantidrome a The University of Waikato Adams Center for High Performance, ve městě Tauranga. Oba jsou vybaveny nejmodernějším zařízením pro testování výkonnosti sportovce, cvičení a zotavení, včetně environmentální komory pro nadmořské výšce školení.

Specializace

pohybové kultury

Budete pochopit sociální a kulturní aspekty konzumace, výroby a zažívá sport a volný čas v současných a historických prostředí, stejně jako kriticky zkoumá pohyb v rozsahu nastavení, zvážit otázky, jako je moc, identita, pohlaví, rasy, inkluze, rovnost a rozmanitost. Získáte interdisciplinární chápání současných lokálních a globálních trendů. BSpLS otevřou širokou škálu profesionálních drah, vybavení vám řešení problémů dovednosti, tvořivost, kritické myšlení, komunikace a reflexní dovednosti zpracování.

Applied Sciences Movement

Kriticky zkoumat, jak aplikace vědeckých principů může zlepšit zdraví a pohodu, zdatnost a výkonnost. Dozvíte se o anatomii, biomechaniky, cvičení předpis, analýza pohybu, výživy, fyziologie, psychologie, pevnost klimatizace. Aplikovat známé vědecké principy přezkoumat stávající praxi, prozkoumat nové strategie v podpoře, udržování a zlepšování fyzické aktivity, cvičení a sportu. Rozvíjet své dovednosti v oblasti aplikovaných pohybových věd a rozvíjet znalosti nezbytné k uspět v dynamickém pracovišti v celé řadě pohybových souvislostech.

Lidé Movement odborná praxe

Rozvíjet porozumění současných znalostí a dovedností spojených s výukou, koučování, vedoucí, dobrovolnictví, a instruovat v různých pohybových kontextech. Prozkoumat teorie a praxe ve výchovné hnutí. Porozumět sociální a kulturní význam pohybu v komunitě a vzdělávacím prostředí. Rozvíjet kritické myšlení, plánování, komunikaci, reflexní a kontextově relevantní dovednosti potřebné pro přispět a vést spravedlivé pohybu příležitostí pro všechny členy své komunity.

Kariérní možnosti

  • Applied Sports Scientist
<li> Komunita Sport poradce</li> <li> spr&aacute;vce ud&aacute;lost&iacute;</li> <li> Zdrav&iacute; a t&#283;lesn&aacute; v&yacute;chova U&#269;itel</li> <li> Osobn&iacute; tren&eacute;r</li> <li> Sportovn&iacute; tren&eacute;r</li>

Conjoint možnosti stupeň

BSHHP může být užíván ve spojení s jedním z řady dalších stupňů. To může zvýšit svou atraktivitu pro potenciální zaměstnavatele, jak si můžete vytvořit širší znalosti a dovednosti a trvat jen čtyři roky.

Pár populárních studijních cest patří:

  • Sport a volný čas a řízení s druhou specializací na marketing (BSpLS a BMS nebo BCS). Toto je často vybrán
  • studenty, kteří chtějí vykonávat sportovní marketing jako svou kariéru.
  • Sport a volný čas a výukové (BSpLS a BTchg). Máte-li zájem o učitelské sportu byste mohli uplatnit udělat sdruženého stupeň, nebo byste mohli dokončit BSpLS stupeň a pak požádat o jednoroční diplom absolventa studijního programu nebo Master vyučování a učení.

Praktická zkušenost

Řada vysokoškolských papíry mají praktickou část, stejně jako ty, které podporují výhradně poučit se ze zkušeností v oblasti sportu a volného času. Tyto dokumenty nabízejí příležitost pozorovat, účastnit se přispívat, učit se a kriticky reflektovat. Usnadňují příležitosti pro připojení skutečný život s kulturními, sociálními, ekonomickými a politickými teorií a konceptů sport a volný čas.

Přijetí a zápis

Zapsat se do tohoto stupně, obvykle je nutné pro přijetí na univerzitu nebo jeho ekvivalent. Některé prvního ročníku papíry mohou mít specifické požadavky, takže zkontrolujte katalog papíru opatrně. Pokud jste nesplňují požadavky, obraťte se prosím recruitment@waikato.ac.nz neboť mohou existovat jiné cesty, které si můžete vzít ke studiu v tomto oboru. Katalog dokumentů lze nalézt na adrese papers.waikato.ac.nz.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
- Domácí Poplatky: 5879 $ za rok / Mezinárodní Poplatky: 22.790 dolarů ročně
Information
Deadline
Locations
Nový Zéland - Hamilton, Waikato
Datum začátku : Mar. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Mar. 2019
Nový Zéland - Hamilton, Waikato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu