Read the Official Description

Školách, kde jsou kurzy se učí, jsou tradiční centra excelence v oblastech jejich působnosti, s rozšířenou národní i mezinárodní uznání, kromě toho, že nejlepší hodnocení v akademické kvality a úrovně jejich členů fakulty. Oba mají rozsáhlý seznam publikací, studií, prací a výzkumných prací a to jak v Brazílii iv zahraničí, které svědčí o jejich dynamiku, znalosti a především jejich průkopnického ducha.

&nbsp

• založen v roce 1952, EBAPE byla první instituce věnované správě v celé Latinské Ameriky. To udržuje pozici lídra v oblasti vzdělávání vnímán kvalifikovaný personál jak pro veřejnost, stejně jako v soukromém sektoru. To bylo v důsledku této dvojí zaměření EBAPE, že Brazílie se pustil do systematického studia správy jako věda.


• založena v roce 1966, je EPGE uznává, že je nejlepší brazilské centrum pro postgraduální studium ekonomie. Je průkopníkem vytvoření doktorského programu v této oblasti v Brazílii a její členy fakulty jsou odpovědné za více než polovinu publikace brazilský ekonomové v předních odborných časopisech mezinárodních.


Bakalářského studia ve správě v Rio de Janeiro mají navíc tu výhodu, že učí výhradně členy fakulty se magisterských a Ph.Ds. Struktura kurzu zajistí inovativní vzdělávací proces, se všemi možnými atributy dokonalosti, kvality a školení pro studenty, kteří dnes žijí ve světě hlubokou transformací.

Program taught in:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Mar. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Mar. 2019
End Date
Application deadline

Mar. 2019