Bakalář uměleckoprůmyslové v interiéru (BAA) nabízí široce založený a profesionálně příslušným vzdělávacím programem, který obsáhne za úkol připravovat a inspiruje návrháře budoucnosti. Program BAA poskytuje vzdělávací prostředí založené na základech celostní, kreativní řešení problémů. Program BAA je akreditován jako profesionální úrovni stupně ze strany Rady pro akreditaci Interior Design (CIDA). Program BAA je horní-divize studium, pro studenty, kteří absolvovali dvouleté základ v interiéru studiích designu účely. Stupeň nabízí kombinaci základních kurzů, všeobecného vzdělávání a volitelných, který pomáhá studentům dosáhnout svých konkrétních profesních cílů.

Bakalář uměleckoprůmyslová v interiéru je program, self-podpora a proto neřídí horní divize školné plán zveřejněný v katalogu a harmonogramu. Tyto kurzy nejsou způsobilé pro výuku prominutí.

Titul Požadavky Přehled

Program úzce spolupracuje s profesionální design komunity, aby proud se změnami v interiéru technologií a postupů. Osnovy pomáhá studentům získat vhled do různých forem prostorové uspořádání, a poučit se z historie a současných strategií pro dosažení technologických, udržitelných a společensky relevantní řešení pro vnitřní prostředí. Multi-disciplinární studia studentům pomoci zaměřit své zájmy, když se učí z odborníků v oboru. To vytváří příležitosti pro vysoce spolupráce student-fakulta-průmysl vztahů v celém programu.

Získané dovednosti, znalosti

Absolventů z BAA by měl mít dovednosti a schopnosti být zaměstnán od společnosti specializující se na navrhování interiérů služeb, včetně designu a architektonických firem, kteří praktikují v obchodních, institucionálních a bytových interiérů a prostorového plánování, provádíme návrhy a / nebo specifikace, nábytek v souvislosti s , nabízejí specializované poradenství, nebo se zúčastnit v zeleném domě a udržitelného designu projekty. Absolventi programu by měli být schopni:

 • Aplikovat principy a postupy, interiérový design.
 • Rozpoznat důsledky globalizace na designu postupů a prokázat pochopení toho, jak sociální, politické a fyzické vlivy tvar design vytvořené prostředí.
 • Využijte principy osvětlení, akustiky, tepelné pohody a kvalitu vnitřního ovzduší zlepšit zdraví, bezpečnost, sociální péče, a výkon stavebních cestujících.
 • Vyberte a zadejte nábytek, příslušenství, vybavení a dokončovacích materiálů na základě jejich vlastností a výkonnostních kritérií, včetně ochrany životního prostředí atributů, údržba, instalace, a náklady životního cyklu.
 • Použít etické a uznávané standardy praxe pro řízení projektů, komunikace v rámci projektu, a realizací projektů.
 • Prokázat vedoucí od zapojení do multi-disciplinární týmy představující různé názory a perspektiv spolupráce, budování konsensu a týmové aktivity.
 • Prokázat pochopení zákonů, kódů, norem a směrnic, které mají dopad na řešení vnitřního prostoru a ochranu zdraví, životní podmínky a bezpečnost veřejnosti, včetně ohně a bezpečnosti života, pravidla přístupnosti, a průmysl-specifické předpisy v designu interiéru ,
 • Zhodnotit na trhu práce, vytvoření strategie pro vyhledávání a profesní portfolio; Pákový efekt stáž zážitek pro kariérní úspěch; získávat zkušenosti potřebné pro nárok na certifikaci NCIDQ.

Titul Požadavky

Chcete-li zjistit konkrétní kurzy potřebné k maturitě, setkat se s poradcem Interior Design programu.

Program Způsobilost

Chcete-li nárok na přijetí do BAA Interior Design programu BC, způsobilé žadatelé musí mít:

 • dokončil Associate míry umění nebo vyšší (nebo ekvivalentní), v jedné z následujících studijních kategorií: Design interiéru, interiérové ​​architektury, architektury, nebo průmyslového vzoru,
 • Oficiální přepisy z akreditované vysoké škole nebo vysoké škole, a
 • kumulativní stupeň průměr bodu na 2,0 nebo lepší.

Přijímací řízení

Chcete-li být považován za bakalářské uměleckoprůmyslové programu, musí budoucí studenti předložit následující:

 • Dokončené Bellevue College formulář bakalářské žádosti,
 • Non-vratná poplatek za podání žádosti ve výši $ 125,
 • Oficiální přepisy z regionálně akreditované vysoké škole, a
 • Digitální portfolio obsahující ukázky své práce.

Výuka

Bakalář uměleckoprůmyslová v interiéru je program, self-podpora a proto neřídí horní divize školné plán zveřejněný v katalogu a harmonogramu. Školné je 198 dolarů za úvěr plus případné vysoké školy a samozřejmě poplatky. Tyto kurzy nejsou způsobilé pro výuku prominutí.

Promoce Application

Studenti musí platit k maturitě. Zašlete svůj maturitní přihlášku dvě čtvrtletí před očekávaným dnem odstupňování a zaplatit poplatek za podání žádosti. Uzávěrky pro podání žádostí:

 • Podzim: 1. června
 • Winter: 10. října
 • Jaro: 10.prosince
 • Léto: 15.března

Základní požadavky ukončení

Kompletní popis požadovaného učiva je zobrazen na následující stránce. Kromě požadavků na způsobilost, musí studenti dosáhnout následující:

 • Kompletní celkem alespoň 191 platných čtvrtletí úvěry college úrovni (včetně potřebných pro přijetí do programu 90 kreditů).
 • Udržujte minimální GPA 2,0 v obecných požadavků na programu a koncentrace.
 • Získejte kumulativní GPA 2,0 pro všechny kurzu aplikované na míru, včetně úvěrů převedených z jiných vysokých škol.
 • Kompletní nejméně 45 čtvrtletí úvěry na titul v rezidenci v Bellevue College, z nichž 30 kreditů musí být vyšší divize.
Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Bellevue College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2020
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Kontaktuj školu
Applications deadlines: Fall - June 1, Winter - October 10, Spring - December 10, Summer - March 15
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Applications deadlines: Fall - June 1, Winter - October 10, Spring - December 10, Summer - March 15

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Applications deadlines: Fall - June 1, Winter - October 10, Spring - December 10, Summer - March 15
End Date