Bakalář umění v hudbě

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Bakalář umění v hudbě

Peru State College Katedra hudební výchovy klade důraz na výcvik budoucích hudebních pedagogů. Nicméně, mohou studenti získat tituly ve výkonnosti a hudební marketing, stejně jako hudební vzdělání. Schválením v základní hudby a / studio výuky opce komunita hudby je také k dispozici. Studenti se mohou zúčastnit různých výkonnostních skupin. Zpěváci mohou vystoupit na koncertní sbor, ženský sbor a "Prestige" zobrazit sboru. Konkurz se konají na podzim na členství v některém z sborová tělesa. Instrumentalisté mohou podílet na koncert kapely, jazzová kapela, dechových, mosazi a bicích souborů. Studenti nemusí být hudebních společností o účast v některém z souborů. Kromě pravidelných koncertů na akademické půdě, sbory a kapely, aby roční prohlídky okolí na vysokých školách. Oddělení hudby zdůrazňuje individuální pozornost studentů a zavazuje se k vysoké standardy výkonu. Jednotlivé lekce jsou k dispozici v hlas, klavír, mosaz, dechové nástroje, a bicí nástroje.

Možnosti programu

Hudebním vzdělání (K-12 nebo K-6 doporučení), hudební výkon (non-učení), hudba marketing (non-učení), hudební komunita a soukromého studia a hudba Minor (nepedagogických), možnosti jsou otevřené všem studentům, kteří mají schopnost číst noty a provádět na vítr či bicího nástroje, klavír, nebo jako zpěvák. Kromě toho, ti studenti vybírají buď Hudební výchova (K-12 nebo K-6) nebo hudební výkon (nepedagogičtí) bude podmíněně přijat do programu a musí splňovat dvě úrovně kvalifikace (viz níže) předtím, než je plně akceptován do svých vybraný program.

Získané dovednosti, znalosti

  1. Pro přípravu vysokoškoláků na úspěšnou kariéru v hudební výchovy, výkon a hudební branži
  2. Pro zajištění rovného přístupu k hudebních programů pro různorodých složek jihovýchodní Nebrasce a regionu stejně jako zbytek státu a čtyři-oblast státu.
  3. Rozvíjet hudební dovednosti ve všech zúčastněných studentů, a to jak jednotlivě, a skrze orchestrální zkušenosti.
  4. Propagovat kvalitní kulturní a estetické zážitky, a to jak jednotlivě, a skrze orchestrální zkušenosti.
  5. Na podporu misi Peru State College.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Peru State’s “Campus of a Thousand Oaks,” a member of the Nebraska Statewide Arboretum, is nestled in the hills of historic southeast Nebraska on the Missouri River. The College offers a mix of innova ... Čtěte více

Peru State’s “Campus of a Thousand Oaks,” a member of the Nebraska Statewide Arboretum, is nestled in the hills of historic southeast Nebraska on the Missouri River. The College offers a mix of innovative online and traditional classroom undergraduate and graduate programs, including online graduate degrees in education and organizational management. Méně
Peru , USA online + 1 Více Méně