bakalář umění ve společenských vědách

Všeobecné informace

Popis programu

Bakalář umění v sociální vědě


Všichni studenti v sociální vědy major se soubor společných základních kurzů určených jim představil prvky teorie a metodologie ve společenských vědách, kromě zkoumání různých otázek a aspektů moderního světa. Očekává se též provádět nějaký nezávislý výzkum a napsat disertaci ve zvolené tematické oblasti. Studenti mají také možnost účastnit se a pomáhat organizovat Muić sociální věda konference a účastnit se semináře diskusí. Celý program je předmětem pravidelného přezkumu, aby bylo možné studijní materiály a obsah se zlepšit. Kritické a originální myšlení jsou podporovány a konzultační vztah mezi členy fakulty a studentů je podporována.

&nbsp

Muić je multikulturní institucí pro vyšší vzdělávání, neboť fakulty a studenti pocházejí z jihovýchodní Asie a na celém světě. Kurzy jsou vedeny v anglickém jazyce na plný úvazek, na částečný úvazek a hostující odborníci v mezinárodních záležitostech. Účast studentů a kritické myšlení jsou podporovány při prosazování specializovaných výzkumných zájmů, jakož i prostřednictvím svých vysokoškolského studia.


Social Science Major nabízí tři koncentrace, mezinárodní studia, jihovýchodní Asie studium a moderní světové dějiny, kromě mladistvých v mezinárodních studií, jihovýchodní Asie studií, moderní světové historie a psychologie.

&nbsp

&nbsp

Koncentrace v mezinárodních studií


International Studies koncentrace nabízí studentům úvod do vybraných aspektů současných světových záležitostí. Studenti mají možnost vybrat si z řady kurzů v rámci specifických oblastí studia, které jsou: Mezinárodní vztahy, globální společnost a ekonomika, srovnávacích studií a vybrané oblasti studia. Všechny Mezinárodní studie studenti jsou také uvedeny obecný úvod k moderní světové historii.


Mezinárodní studie programu velké společnosti mají možnost přístupu k rozmanité oblast jihovýchodní Asie, vztahující se jejich znalosti a zapojení se do akademických činností.V posledním roce studia, studenti mohou hledají kariéru v mezinárodních vztazích platí také pro řadu mezinárodních stáží organizace, nevládní organizace a INGO stáže programů, jakož i veřejný sektor stáží.

&nbsp

Koncentrace v jihovýchodní asijských studií


Muić má dobře zavedenou bakalářský studijní program v jihovýchodní asijských studií. Široká škála kurzů nabídek poskytnout studentům odborné znalosti regionální historie, politiky, ekonomiky a kultury. Vysoká škola také poskytuje školení v rozšiřující výběr jihovýchodní asijské jazyky.

Jihovýchodní Asie studijního programu mají velké dostatek příležitostí prozkoumat Thajsko a region. V posledním roce studia, studenti mohou hledají kariéru v jihovýchodní Asii platí také pro řadu programů nevládních organizací a INGO stáže.Ve snaze zvýšit studentů rozmanitost, vysoká škola má několik stipendijních programů, včetně jednoho pro jihovýchodní Asii státní příslušníky.

&nbsp

&nbsp

Koncentrace v moderním světě Historie

&nbsp

Moderní Světové dějiny koncentrace poskytuje studentům úvod do světových dějin v moderní době (c. 1450 až do současnosti). Studenti si mohou vybrat zaměřit své studium výběrem kurzů v rámci oblasti komparativní dějiny, asijských studií, evropských a ruských studií a studií v Americe (latina a Severní Amerika). Některé kurzy na jiných světových regionech se v současné době připravuje a bude nabízen v blízké budoucnosti.

&nbsp


Pracovní příležitosti


Kromě získávání znalostí ve svých oborech, jsou sociálně vědní obory proškoleni v kritické analýze nápadů, které jim umožní analyzovat, hodnotit a korelovat nové informace a aplikovat teorii do praxe. To znalosti a tyto dovednosti jsou použitelné v různých pracovních nastavení. Kariéra, které mohou být zvláštní zájem společenských věd absolventy patří mezinárodní obchod, mezinárodní a nevládní organizace, žurnalistiku a média a vysokoškolské vzdělání, a to jak ve výuce a správě. Social Science bakalářský titul také poskytuje vynikající základ pro mnoho vysokých stupňů, včetně mezinárodních vztahů.

&nbsp

&nbsp

Požadavky na přijetí


Pro pravidelné uchazeče


Žadatelé musí dokončit střední školu (M.6) osvědčení nebo jeho ekvivalent, jak vydaný Ministerstvem školství, Thajsko.
Žadatelé musí prokázat, English způsobilost: skóre TOEFL z 79 nebo vyšší, IELTS (akademický band) skóre 6,0 nebo vyšší, SAT1 skóre 1650 s Math skóre nejméně 580.


Žadatelé jsou povinni složit písemné zkoušky, včetně angličtiny (ITP TOEFL a psaní), matematika, obecné vědy a publicistiky. Pokud jsou úspěšní s písemnou zkouškou, budou pozváni na pohovor.


Poznámka: Uchazeči, jejichž angličtina jazykové dovednosti, nejsou dostatečné pro okamžité přijetí může být poučeni, aby studium v přípravě Centra pro jazyků a matematiky (PC). Žadatelé, kteří úspěšně absolvují na PC požadavky budou způsobilé pro přijetí do pravidelného Muić studijního programu v následujícím trimestru.Muić také nabízí "Intenzivní program v angličtině" kurz pro studenty připravující se vzít akademie anglické přijímací zkoušku.

&nbsp


Pro mezinárodní žadatele


Zúčastněné mezinárodní kandidáti mohou použít 3 krát ročně přes přijímací části. Žadatelé musí mít již ukončili středoškolské vzdělání nebo jeho ekvivalent na vysokou školu jako vydané Ministerstvem školství, Thajsko.


Pokud vysvědčení / diplom není v anglickém jazyce, musí být ověřený anglický překlad dokumentu být uspořádány a předány ministerstvu školství v Thajsku, aby zjistil, jestli to je přijatelné.


Uchazeči, kteří nejsou rodilí mluvčí angličtiny, musí předložit skóre TOEFL (IBT skóre alespoň 79 se skóre alespoň 25 písemně) nebo IELTS skóre (6.0 nebo vyšší s psaním 6.0) nebo SAT skóre (1650 s Math skóre 580 nebo vyšší).


Jakmile kandidáti jsou oficiálně přijat na plný úvazek studentů, jsou povinni sedět angličtiny psaní a zkoušky Math umístění, aby zjistila, jaké úrovně se mohou zaregistrovat na.Poslední aktualizace Říj 2012

Informace o škole

V březnu 1986 na University Rada Mahidol oficiálně podpořila vytvoření nové mezinárodní bakalářský studijní program, první svého druhu na veřejné vysoké škole, určená v té době jako zahraniční student ... Čtěte více

V březnu 1986 na University Rada Mahidol oficiálně podpořila vytvoření nové mezinárodní bakalářský studijní program, první svého druhu na veřejné vysoké škole, určená v té době jako zahraniční studenty studijního programu (ISDP). O šest měsíců později, v září l986, program přivítal své první třídu studentů. Začátek byl skromný - stejně jako většina začátky obvykle. Zařízení se nachází ve druhém patře MU sociálních a humanitních věd budova, s 45 studenty, dva na plný úvazek a 20 na částečný úvazek instruktory, personál čtyřčlenná podpora, sedm hlavních zápalné v vědy a cestovní ruch Management - a hojnost naděje a odhodlání. Během svých prvních let ISDP rostla a vzkvétala, a to natolik, že se nakonec zapotřebí vlastní oddělená zařízení. V roce 1992 ISDP slavnostně otevřela novou budovu, která ubytováni 486 studentů, a představil dva další obory v obchodní administrativa a potravinářské vědy a technologie. Rok 1996 představoval významný milník. Se schválením z University Rady Mahidol, ISDP byl oficiálně označen Mahidol University International College (Muić), dávat to plnou váhu a postavu fakulty. O dva roky později, šest-podlažní komplex byl dokončen tak, aby to vyhovovalo více než 1000 studentů. Nový manažerský styl byl představen, kromě rozšíření akademických nabídky, další stáže, včetně Salaya Pavilion Hotel and Training Center, pre-vysokoškolský program a vytvoření úřadů, které se zabývají jak studentů a absolventů potřeb. V průběhu následujících let došlo k další vývoj v oblasti akademických, fyzických a sociálních krajiny akademie: stále rostoucí studentský zápis, nové významné programy, podpora živé studentského výměnného programu a další rozšíření jejího fyzického zařízení, včetně osmičku -storey prodloužení. Po 26 letech, v současné době nabízí Muić 19 majorů a 22 nezletilých osob v oblasti umění, vědy a management, spolu se dvěma magisterských studijních programech, pro přibližně 3200 studentů. Navíc, vysoká škola je předvídání ještě větší zapsaných studentů v budoucnosti. To nedávno zadala výstavbu nové budovy, která bude dokončena v roce 2015. S tímto novým přírůstkem Muić bude schopna pojmout až 4000 studentů. Plnění úkolů našeho nového světového řádu, budou vyžadovat pokračující odolnost a inovace. Cesta, která začala více než před dvaceti lety zdaleka není u konce, jak Mahidol University College International i nadále, aby se zavázaly své plné zdroje a energie k dosažení akademické kvality. Pro více informací, prosím, kontaktujte: Pan Nutthaboon Pornratthanacharoen E-mail: nutthaboon.por@mahidol.ac.th Volejte: +66818286209 Méně