Bakalář umění ve vzdělávání a propagace v dětství

Všeobecné informace

6 dostupných umístění

Popis programu

Průběh vzdělávání a propagace v dětství vám umožňuje podporu dětí v jejich rozvoji a podpořit jejich vzdělávání. Učí na podporu dětí s vývojovými riziky, zdravotním postižením, poruchami učení nebo problémy s chováním a aby s nimi se svými rodiči.

Obsah, cíle a koncem studie

Těžištěm našeho programu je výslovně na dynamiku a vývoj dítěte jako dítě, batole a dětství. Podpora vznik a vývoj pro děti a práci s jejich rodinami jsou hlavním základem programu.

Specializovaný důraz je výslovné zvážení typy zdravotního postižení, mentálním postižením a zpoždění a problémy s chováním. Připojený k těmto prioritám s různými pojmy, které podporují děti a jejich rodiny mohli účinně.

Při studiu učil cvičíte příslušnou vzdělávací, psychologické a lékařské a terapeutické znalosti a dovednosti doprovázet rodiny a jejich děti s nebo bez postižení nebo vývojové abnormality v jejich vstup do života a podporu. Program se skládá získávání znalostí a dovedností, které byly pečlivě vybíraný zajištění vysoké úrovně profesionality ve své práci jako budoucí profesionální.

V sociální oblasti soft skills nejsou žádné další výhoda, ale podmínkou. Chcete-li rozšířit své odborné znalosti v této oblasti dále, naučíte u nás k zamyšlení nad sebe a svou práci. Koneckonců, kdo chce posílit jiný, měli sami dobře vědí.

Zatímco integrované studie do praxe, budete získat vhled do odborných činností dětských pedagogů nebo časných intervenčních sil. Během této doby můžete vybudovat síť s různými obory vzdělání a podporu a otestovat své znalosti o praktičnost a aplikovat své dovednosti získané v průběhu v praxi. Mnozí z našich absolventů mají pracovní nabídku před dokončením studia. Před, během a po praxe je vedení kontinuální praxi lektorů SRH University of Health Gera kurzu.

podporovat a posilovat zdroje

Definujeme dítě není po tom, co to nemůže, ale pochopit ji jako celého člověka a spoléhat se na prevenci, orientaci zdrojů a silných reklamních politik. Celá rodina je zapojena, který je často vystaveno více poplatků a jejich původní úkoly již nemůže být přístupné.

kariérní vyhlídky

Absolventi bakalářského programu výchovy a propagace v dětství jsou otevřeny pro mnoho pracovních příležitostí. Mohou také působit jako specialista na zařízení pro školství, zdravotnictví a sociálních center, ale také se specializují na konstruktivní Masters míry ve zvoleném oboru kariéry dál.

Naši absolventi jsou v současné době pracuje v:

 • Pravidlo péče o děti (vč postýlky oblast.) - Povinný rovnosti se státními schválené speciálních pedagogů ze strany ministerstva Durynský je přítomna (srpen 2014)
 • Integrační vzdělávací instituce
 • Mládež a péče o úřad sociálního, okresní úřad
 • Brzy intervenčních center
 • Sociální dětských center
 • kliniky
 • poradenské služby
 • Zařízení pro tělesně postižené a děti s poruchami chování
 • Rodinné center a -bildungsstätten
 • Příprava škola a křižovatka
 • pozice linka různých společenských institucí

To vám také nabízí dokončení příležitost ještě dokončit magisterský titul po bakalář. S magisterským titulem, budete otevírají možnost propagace a akademickou kariéru. Na naší univerzitě jste mohli stavět s master "zdraví a sociálních programů."

požadavky na přijetí

 • Obecně platí vstup vysokoškolské vzdělání nebo jeho ekvivalent ke vstupu na univerzitu kvalifikace nebo vysokoškolské vstup pro kvalifikované odborníky gem. § 63 ThürHG *
 • 3-měsíční stáž v sociálních a zdravotnických

*Podle § 63 odst. 2 ThürHG může také být přijati, kteří nedokončili vysokoškolské vstupné, ale i odborné přípravy v technicky příbuzném oboru a mít nejméně 3 roky odborné praxe v této.

Umístění

Zatímco integrovaný 20-týdenní stáž ve Švýcarsku nebo v zahraničí získat vhled do odborných činností dětských pedagogů či ECI profesionály. Během této doby můžete vybudovat síť s různými obory vzdělání a podporu a otestovat své znalosti o praktičnost a aplikovat své dovednosti získané v průběhu v praxi. Mnozí z našich absolventů mají pracovní nabídku před dokončením studia. Před, během a po praxe je vedení kontinuální praxi lektorů SRH University of Health Gera kurzu.

semestr v zahraničí

Můžete studovat s Erasmus + po dokončení prvního ročníku na evropské univerzitě v jiné účastnické zemi, aby tam rozšířit své sociální a kulturní schopnosti a optimalizovat své pracovní vyhlídky. Naučíte akademického systému zahraniční univerzitě jak dobře víte, jak jejich metody výuky a učení. Služby poskytované v rámci semestr v zahraničí akademické ročníkové práce může být uznávána.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Unsere Hochschule ist mit über 900 Studierenden in 12 Bachelor- und Masterstudiengängen die einzige private, staatlich anerkannte und vom Wissenschaftsrat institutionell akkreditierte Hochschule im Fr ... Čtěte více

Unsere Hochschule ist mit über 900 Studierenden in 12 Bachelor- und Masterstudiengängen die einzige private, staatlich anerkannte und vom Wissenschaftsrat institutionell akkreditierte Hochschule im Freistaat Thüringen. Méně
Gere , Bonne , Stuttgart , Heidelberg , Karlsruhe , Düsseldorf + 5 Více Méně