Přečtěte si oficiální popis

umění

Proč studovat umění?

Posláním oddělení umění je vyškolit umělců, historiků umění a správcům výtvarné umění, jakož i poskytnutí služby kurzy pro non-uměleckých majorů. Prostřednictvím našich kurzů, se snažíme budovat smysl pro bohatou výměnu obrazů a myšlenek, které mohou nastat mezi uměním a dalších akademických disciplín. Naši absolventi v umění byly vyzvány, aby zvážila své budoucí profesní roli v kontextu jak současného světa a historického světě. Kromě úcty k historii umění, oni byli učeni osvojit si dovednosti z mysli, ruky a oka. Byly pomohli najít další kroky v jejich životní cestě, a byli vyzváni, aby se to nejlepší, co může být ve zvoleném oboru.

Jak jsme jiní

 1. Malé třídy vyučují na národní i mezinárodní renomované fakulty odpovídá individuální pozornost a úspěšného mentoringu.
 2. Studenti mají přístup ke studiu 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, který podporuje nezávislé vizuální průzkum, podporuje kamarádství a komunity mezi studenty a vybízí pracovní etiku potřebné pro úspěch v oblasti výtvarného umění.
 3. Každý člen studio fakulty udržuje aktivní studio, většina z nich galerie orientace a všichni mají úspěšné národní a / nebo mezinárodní výstavě záznamy.
 4. Dějiny umění Fakulta prokázaly záznamy o úspěchu, včetně publikací a prezentací na národních i mezinárodních fórech, publikací v recenzované literatuře a mezinárodně konkurenceschopných výzkumných grantů a stipendií.
 5. Fakulta a studenti se účastnili ArtPrize o kurátorské, publikační a výstavní a zahrnovaly celkový vítěz v roce 2010 Top 10 v roce 2012 a posledních pět v roce 2014 v kategorii časové bázi.
 6. Studenti se mohou podílet na život měnící dvouleté studium v ​​zahraničí program v Paříži, který kombinuje přísné dějiny umění a studio školení na akademické půdě v průběhu letního semestru s třítýdenní studii cestovního ruchu v Paříži v květnu.
 7. Všechny obrázky studenti mají volný přístup do Grand Rapids Art Museum a Frederik Meijer Gardens a Sculpture Park a autobusových výletů jsou nabízeny každý rok na Art Institute of Chicago, muzeum současného umění a Detroit Institute of Art
 8. K vybavení patří nová 25-počítač Mac laboratoř pro grafický design kurzy.
 9. Studenti úspěšně zajištěny stáže v Grand Rapids Art Museum je Frederik Meijer Gardens and Sculpture Park, Grand Rapids Public Museum, Ford knihovna, Urban Institute of Contemporary Art a Muzeum současného umění v Chicagu.
 10. Šest galerie vystavuje ročně předvést umění studenty, schopnost a národních umělců.

Hlavní požadavky

Čtyřicet pět (45) hodin semestr, včetně AT130, AT142, AT143, AT230, AT131 a pět (5) studiových volitelných včetně dvou (2) ze AT201, AT212, AT311, AT321 a AT341; Patnáct (15) hodin semestr dějin umění kurzů patří: AT150, AT151, AT350, AT391, a jeden (1) dějiny umění volitelný předmět.

Předložení portfolia práce dokončeny Akvinského před střednědobém horizontu jejich posledního semestru. Viz oddělení předsedu Podrobnosti o tomto portfoliu.

BA velké společnosti musí mít alespoň dvanáct (12) hodin úvěru studia kurzů a šesti (6) hodin úvěru v oboru dějin umění, a účast na každoroční výstavě studentů během jejich roku nadřízeného přijatého na Akvinského.

Kurzy

 • AT130 Základní Drawing I (3) AC
 • AT142 Grafika a design digitální (3)
 • AT230 Nové formy Studio (3)
 • AT131 Základní Kresba II (3)
 • AT143 2 a 3 rozměrný Design (3)
 • AT150 Dějiny umění a architektury I (3) AC
 • AT151 Dějiny umění a architektury II (3) AC
 • AT350 Moderní Survey (3) WI
 • AT391 současného umění (3) WI
 • AT201 Life Drawing (3)
 • AT212 Photography I (3)
 • AT311 Malba I (3)
 • AT321 Socha I (3)
 • AT341 Printmaking I (3)
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 40 více kurzů z Aquinas College »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date