Read the Official Description

Bakalář výtvarných umění - intermediální

&nbsp

Program Intermedia vám nabízí možnost prozkoumat interdisciplinární postupy, spolupráci a výzkum, a koncepční a sociální problémy v řadě umění médií včetně filmu, videa, instalace, performance, audio techniky, digitálních médií a fotografování.

&nbsp

Hybridní přístupy k mediální umění vám umožní čerpat na vašich individuálních schopností, zda zasahují výtvarného umění, designu, řemesla, nebo kritických studií. S studio zaměření, program je řízen zvědavosti, zkoumání, interdisciplinarita, a koncepční rozvoj.


Absolventi programu NSCAD tyto intermediální jsou úspěšní studio umělci působící v oblasti filmu, videa, elektroniky a robotiky, zvuku a instalace. Ostatní založit kariéru jako galerie správce, komunitní pedagogy a umění spisovatelů.Mnoho pokračovat postgraduální studium a stát se kritici, kurátoři, a vysoká škola / univerzita
profesoři.Vybavení


Jako student intermediální, budete mít přístup k technickým personálem a zařízení fotografických služeb, na multimediálním centrem a filmu, ale může být také přístup ke službám design, tisk a dřevo a kov obchody v dokončení své práce.

See 8 more programs offered by NSCAD University - Nova Scotia College of Art and Design »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date