Škola Multimedia a výtvarné výchovy Mapua Institute of Technology nabízí programy, které se zabývají nekonečné možnosti kreativity v koncepci a rozvoj designu. Jeho inovativní osnovy jsou zaměřeny na rozvoj kompetencí a větší porozumění umění a jeho společenský dopad. Pokyny jsou navrženy tak, aby co nejvíce praktické zkušenosti kombinující tradiční umění a vznikající multimediální technologie se na výsledcích založených na výuce a učení systému jako základu pro splnění schopnosti, potřebné pro úspěšné zahájení kariéry jejích absolventů.

VIZE A MISE

Budeme celosvětově uznávané jako centrum excelence v oblasti multimédií a výtvarné výchovy tím, že poskytuje pokyny, které jsou aktuální obsah, state-of-art dodávky a reagovat na výzvy doby.

Naším posláním je šířit, vytvářet, uchovávat a aplikovat znalosti používání nejefektivnějších prostředků, a poskytnout našim studentům kvalitní vzdělání prostřednictvím důsledné a up-to-date přípravek s dostatkem příležitostí pro uplatnění kreativity a zkušeností z objevu.

Budeme realizovat osnovy, že i když je ponořený do technologií, musí být také bohatá na humanitních oborech, jazyků a společenských věd, který bude vštípit etiku.

Program

Tento program je navržen tak, aby vlak studenty, kteří se připojí k řadám nového plemene nezávislých filmařů v rychle se rozvíjející oblasti digitální kinematografie.

Program bude učit filmové techniky v průběhu prvního roku, přičemž poslední dva roky budou zaměřeny na rozvoj projektů založených na konkrétní filmové tradice (dokumentární a experimentální) a žánr filmu (drama / biografie, akce, komedie, romantické komedie, horor / mysteriozní zločin / akční, sci-fi a / fantazie).

Absolventi tohoto programu mohou zaujímat kritické příspěvky v zábavě, public relations, reklama, vzdělávacích médií, tvůrčího psaní a filmařské práce trzích.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 31 více kurzů z Mapúa Institute of Technology »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Lis 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Lis 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Lis 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date