Bakalář vědy a techniky v ní

Všeobecné informace

6 dostupných umístění

Popis programu

Starý mládenec

Ústav informačních technologií obecně chce svůj materiál, aby vyhovovaly potřebám všech společností a zajistit rozšířenou pracovní příležitosti. Takže všechny možnosti dnešní IT a digitální jsou přirozeně integrována do učebních osnov SUPINFO:

Jasná učební plán, snadno a pružně přizpůsobit všechny profily,
na akademické půdě nebo vzdáleně

Každý ročník může být provedeno v jiném škole globální sítě SUPINFO nebo na dálku prostřednictvím našeho virtuálního kampusu. Akademický rok je naplánováno na začátku listopadu každý rok, s výjimkou distanční kurzů prostřednictvím virtuální kampus, kde je to možné, dva toky v září a březnu. Pro parralèlles přijímací Bac +1, +2 a +3, up-to povinné úrovni v informatice s předem naplánováno již v říjnu bez příplatku.

Program je komplexní a zahrnuje všechny speciality, které jsou digitální dnes: softwarové inženýrství, systémy a sítě, umělá inteligence, analýza dat, Internetové technologie, objektově orientované programování, business intelligence, ERP, multimediální, atd. Působením vzdělávacích laboratoří na bázi se světovými lídry v IT průmyslu (Microsoft, Cisco, Oracle, Apple, IBM, Mandriva, Sun), studenti získají brzy jak na praktickou a pragmatickém smyslu, ale také schopnost předávat znalosti, která je oblíbená mezi podniky.

Poslední aktualizace Říj 2015

Informace o škole

SUPINFO is a private institution of higher education founded in 1965,recognized by the French state and the world leaders in the computer industry.

SUPINFO is a private institution of higher education founded in 1965,recognized by the French state and the world leaders in the computer industry. Méně
Brusel , Bordeaux , Clermont-Ferrand , Caen , Paříž , Grenoble + 5 Více Méně