Bakalář všeobecného letectví

Castelldefels School of Social Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář všeobecného letectví

Castelldefels School of Social Sciences

Myslíte si, že pracujete v nejdynamičtěji se rozvíjejícím odvětví letectví? Věděli jste, že lety klasifikované jako všeobecné letectví představují většinu letecké dopravy na světě a provozují je více než 362 000 letadel? Jen ve Spojených státech existuje pouze 500 letišť, které fungují podle pravidelného letového řádu, zatímco více než 5 000 letišť poskytuje služby pro všeobecné letectví. Kterému rozvoji těchto letišť byste chtěli přispět?

Vyberte Všeobecné letectví u UITM! Díky této studii se připojíte k elitní skupině studentů, protože jsme jedinou univerzitou v Polsku, střední a východní Evropě, která takový kurz otvírá. Operace v oblasti všeobecného letectví jsou tyto lety, které nejsou plánovány v pravidelném letovém řádu. Navíc neobsahují letové charterové lety, které se objevují v letových řádech. Obecné letectví je tržní segment spojený s leteckými operacemi, jako jsou malé letové obchodní lety (letadla, která berou na palubu až 20 cestujících většinou z velkých korporací, klubů, filmových hvězd apod.), Ale také kluzákové lety, letadla Potápěčské a pilotní výcvikové lety. Provádíme výzkum vývoje leteckého trhu v Polsku a na celém světě již řadu let, se zvláštním důrazem na trhu práce v tomto odvětví. Reagujeme na potřeby trhu a signály, mluvíme s našimi obchodními partnery, zaměstnanci leteckého průmyslu a také s našimi absolventy pro řízení letectví, kteří již pracují pro různé letecké společnosti, letiště a společnosti spojené s leteckým průmyslem. Naši absolventi jsou úspěšní. Buď jedním z nich!

Proč studovat bakalářské studium Všeobecné letectví v CSSS?

CSSS je v kosmopolitním hlavním městě Španelského katalánského regionu a jedním z nejvíce kulturně bohatých měst Barcelony. Je to okouzlující přímořské město s nekonečnou dynamickou a přátelskou atmosférou. Jsme inovativní a perspektivní vysoká škola, zaměřená na rozvoj a přidávání hodnoty ke kariéře studentů na celém světě. Vysoká škola má své přednášející, kteří jsou vedoucími myslitelskými a úspěšnými profesionály ve svých oborech, nabízejí širokou škálu titulů na úrovni vysokoškolských i postgraduálních úrovní a poskytují dohled studentům, kteří provádějí doktorský výzkum. Nabízíme studentům vynikající akademické, knihovny, ubytování, kariéry, podpůrné služby a sociální zařízení. Naším posláním je poskytnout nejvyšší úroveň vzdělání.

Cíle

Získejte prestižní certifikát ARCPort

Certifikát je vydán společností Aviation Research Corporation ve Vancouveru, Kanada. Získáte je bezplatně po úspěšném absolvování kurzu "Project Air 2", který se bude konat v semestru 4. Certifikát potvrzuje kompetenci v používání programu ARCPort - simulátoru provozu letiště - na střední úrovni. Certifikát vám dává možnost pracovat na jednom z více než 80 mezinárodních letišť, které využívají tento software na každodenní bázi. Obchodní cena takového certifikátu činí přibližně 4 000 USD.

Studie pod záštitou společnosti Lufthansa

Na základě dohody uzavřené s jednou z největších leteckých společností v Evropě - Lufthansa získáte znalosti pod dohledem mezinárodních odborníků v oblasti letectví.
Budete se podílet na výzkumu prováděném v odvětví letectví a účastnit se odborných seminářů nebo konferencí. Vytvoříte mezinárodní kontakty, které vám pomohou utvářet vaši kariéru.
Své stáže budete absolvovat v letových školách v Polsku na známých mezinárodních letištích poskytujících služby všeobecného letectví v Polsku Lufthansa, Polsku BorgWarner, Pratt & Whitney Rzeszow a dalších společnostech, které jsou součástí leteckého údolí.

Didaktika

Ti, kteří studují na kvalifikaci CSSS, nabízejí strukturovaný proces učení, zahrnující jak teoretické, tak i praktické aspekty tohoto odvětví, integrující různé předměty spolu s akcelerovaným charakterem profesního rozvoje prostřednictvím progresivních stupňů členství.

Přehled modulů

Studenti všeobecného letectví vyučují stejné předměty jako studenti řízení letectví, ale také další předměty naplánované na každý semestr v oblasti Všeobecné letectví.

Vzorové předměty:

 • Financování letadel
 • MRO ve všeobecném letectví
 • Vývoj terminálu pro všeobecné letectví
 • Mezinárodní a národní předpisy ve všeobecném letectví
 • Všeobecné letecké operace
 • Všeobecná letecká doprava
 • Správa sítě letecké společnosti
 • Prodej a správa výnosů letecké společnosti
 • Letecká Marketing
 • Letecká navigace a provoz letadla

Vstup Požadavek

CSSS vítá kvalifikované žadatele bez diskriminace na základě pohlaví, věku, kulturního, etnického, náboženského a rasového původu.

Přijímání na CSSS stanovuje minimální kritéria, která jsou určena k identifikaci žadatelů, kteří mají dobrý akademický potenciál a kteří projevují kreativitu, kritické myšlení, sociální a morální hodnoty, důkaz znalostí anglického jazyka a silnou motivaci.

EU / mimo EU nebo mezinárodní

 • Vyšší střední škola nebo dokončená úroveň
 • Znalosti angličtiny

Starší Žadatel

Máte-li příslušnou kvalifikaci nebo pracovní zkušenost, můžete získat akademický kredit na váš studijní program CSSS. Další informace můžete zaslat emailem na adresu koordinátora kurzu admissions@csss.es

Požadavky na anglický jazyk

 • Musíte mít znalosti anglického jazyka, abyste s námi mohli studovat. Nejčastěji uznávaným důkazem schopnosti angličtiny je IELTS 5.5 (minimálně 5.0 ve všech složkách).
 • Pokud nesplňujete naše minimální požadavky na angličtinu, musí student absolvovat CSSS online test angličtiny

Další informace získáte u koordinátora kurzu admissions@csss.es

* Abychom splnili náš požadavek na přijetí, je vždy na rozhodnutí koordinátora programu

Poplatky a dotace

Poplatky

EU

Poplatky za přihlášku (nevratné, zaplacené s žádostí): 300 EUR Poplatky za program: 10 000 EUR

 • 1. rok: - 4000 EUR
 • 2. rok: - 3000 EUR
 • 3. rok: - 3000 Euro

Non-EU

Poplatky za přihlášku (nevratné, zaplacené s žádostí): 300 EUR Poplatky za program: 11 500 EUR

 • 1. rok: - 5500 EUR
 • 2. rok: - 3000 EUR
 • 3. rok: - 3000 Euro

* Jsou k dispozici platební splátkové plány. Pro další podrobnosti se obraťte na správní oddělení společnosti CSSS.

granty

Studenti mohou žádat o udělení grantu, pokud jim bylo nabídnuto místo pro studium na denním studiu na Castelldefels School of Social Science v Barceloně;

Granty založené na zásluhách

Otevřeno pro: Studenti, kteří jsou založeni primárně na stupních, odměňují studenty za silné akademické výkony. Kandidáti by měli také popsat, jakým způsobem jim akademický zásluh a profesionální úspěch přinesl potenciál vůdcovství.

Potřebné granty

Stipendia založená na potřebách se poskytují na základě finančního zázemí rodičů studenta nebo studenta. Tyto stipendia založené na potřebách jsou navrženy tak, aby pomohly studovat, když studenti nebo jejich opatrovníci nemohou dovolit výuku a poplatky.

Ženy v podnikání

Dosáhl velký pokrok v překlenutí propasti mezi rovnými právy mužů a žen - ale stále máme způsob, jak jít. Grant žen v podnikání je určen ženám, které mají zkušenosti z praxe nebo stáže nebo vedly tým v mezinárodním prostředí. Pro toto stipendium CSSS hledá ženy, které mají zkušenosti a chápou dnešní globální pracovní prostředí.

Akreditovaný grant pro zdravotně postižené osoby

Akreditovaný grant pro zdravotně postižené je diskreční fond určený na pomoc studentům se zdravotním postižením, kteří nemají nárok na zákonné financování.

Zvolte si stipendium a poté vyplňte odpovídající vyplněný formulář žádosti u vašeho přijímacího důstojníka nebo na adrese admissions@csss.es spolu s ostatními doklady požadovanými pro přijetí. Uveďte prosím také:

 • Kópia vašeho nejaktuálnějšího životopisu nebo nám poskytněte stručnou historii vašich předchozích zaměstnání nebo pracovních stáží / stáží.

K posílení své žádosti připojte prosím všechny příslušné podpůrné dokumenty (např. Reference práce, reference profesorů, přepisy). Všechny odkazy a veškerá podpůrná dokumentace musí být zaslány jako součást celé přihlášky.

Kariéra Služby

Kariérní služby pomáhají studentům prozkoumat směry kariéry a poskytují podporu prostřednictvím řady služeb a zdrojů, které zahrnují

Pokračování a pomocný dopisní dopis

CSSS pomáhají řídit, jak vytvořit ostré životopis a individuální průvodní dopis, který vyjadřuje váš zájem o stáž nebo budoucí práci.

Mock Rozhovory

Pro mnoho studentů se cítí pohovor jako výslech a mají strach, nicméně rozhovor není nic jiného než vzájemná výměna informací. CSSS poskytuje falešný rozhovor jako příležitost dozvědět se o práci a zaměstnavateli a být sebejistý. CSSS podporuje studenty uspořádáním následujících

 • příprava na něj
 • Sezení
 • Zpětná vazba

Kariéra veletrhů a sítí

CSSS organizují tolik kariérních veletrhů a povzbuzují studenty k účasti na spravedlivých setkáních, neboť jim to dává příležitost pro stáže, pracovní místa a rozvíjet dobré sítě. Studenti mohou získat užitečné informace, rady a usnadnit jejich hledání zaměstnání.

absolvent stáže

CSSS Academic Internship Agreement umožňuje studentům absolvovat stáž jako základní součást studie, která může být mimořádně přínosná.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Ún. 2019
Duration
Délka trvání
36 měsíců
Denní studium
Price
Cena
10,000 EUR
Studenti EU; € 11 500 Studenti mimo EU / zahraniční
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Barcelona, Catalonia
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Červen 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Španělsko - Barcelona, Catalonia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Ún. 2019
Španělsko - Barcelona, Catalonia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Červen 2019
Španělsko - Barcelona, Catalonia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu