Katedra americké kultury a literatury používá interdisciplinární přístup ke studiu Spojených států, jejich obyvatel a jejich kultury. Rozmanitá mezinárodní katedra nabízí kurzy americké literatury, historie, filmu, divadla a poezie. Učební plán se rovněž zabývá tématy v americké zkušenosti, jako je rasa, etnikum a pohlaví. Členové fakulty úzce spolupracují se studenty na rozvíjení kritického a analytického myšlení a na posílení znalostí anglického jazyka a psaní specifických pro interdisciplinární studium humanitních oborů.

Proč studovat na Bilkent University v Bilkent University


Bilkent University byla založena tak, aby poskytovala prostředí pro učení a intelektuální růst zahrnující vědy, technologie, humanitní vědy a umění.


Bilkent nabízí stimulační vzdělávací prostředí a barevnou společenskou atmosféru. Jeho rozsáhlý areál poskytuje komfortní základnu pro akademické studium a mimoškolní účast, přičemž má výhodu, že se nachází v blízkosti prosperující metropole. Studenti mohou do areálu navštěvovat bezplatný kyvadlový systém.


Bilkent University byla nedávno zařazena na 54. místě v časopise 2018 Times Higher Education (THE) v Asii. Podle indexových citačních indexů ISI pokračuje Bilkent v Turecku v řadě publikovaných článků na vysokých hodinách a řadí se na mezinárodní úrovni.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 21 více kurzů z Bilkent University »

Poslední aktualizace October 22, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
14,500 USD
za rok.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
May 31, 2023
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
May 31, 2023