Bakalář v amerických studiích

University of Groningen

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v amerických studiích

University of Groningen

Bakalář v oboru amerických studií

Jazyk: English (100%)

The University of Groningen je jedinou univerzitou v Nizozemsku - a je jedním z mála v Evropě - nabízí bakalářský titul v oboru amerických studií. Všechny kurzy jsou navrženy a vyvinuty speciálně pro amerických studií. Co odlišuje tento titul od všech ostatních podobných programů je její interdisciplinární charakter: Groningen, budete objevovat Ameriku z pohledů jeho populární kultury, historie, jazyka, literatury, politiky, ekonomie a náboženství.


Kromě získání znalostí o konkrétním oboru, získáte celou řadu přenositelných dovedností, které vám pomohou, bez ohledu na směr vaše životy berou po univerzity. Budete rozvíjet kompetence v oblasti analýzy a argumentace, prezentační a komunikační dovednosti. Navíc získáte vysokou úroveň mluvené i psané angličtině.


Je možné strávit část svého studia na univerzitě ve Spojených státech.Výzkum

Naše vzdělání je silně zakořeněn v oblasti výzkumu. Hned od začátku svého studijního programu je věnována pozornost akademického výzkumu a vývoje. Vzhledem k tomu, analytického a kritického myšlení a schopnosti řešení problémů jsou důležitými vlastnostmi v jakémkoli kariéry naši studenti usilují.


Výzkum v oddělení amerických studií se zaměřuje na různých doménách, jako je kulturní teorie, politické kultury, populární americká kultura, americký literatury, historie Američana, etnické menšiny, politické a kulturní vztahy mezi USA a dalších zemích a další.


perspektivy zaměstnání

Jako absolvent amerických studií, máte širokou škálu kariérního postupu. American Studies studenti mají odborné znalosti v oblasti ekonomických, politických, kulturních, obchodních a společenských oblastech Spojených států, stejně jako vynikající přenositelných dovedností, které jsou vysoce ceněných na trhu práce. Kulturní přizpůsobivost a jazykové znalosti, které pochází z žije a studuje v USA odlišuje naši American Studies studentů z většiny pracovních kandidátů.

Po dokončení studia, naši studenti přestěhovat se do zaměstnání v obchodním světě, publicistika, diplomacii, politice, organizaci akce, nebo výuky, abychom jmenovali jen několik možností.příklady zaměstnání

• Novinář

• Diplomat

• Information Officer na ministerstvu

Požadavky na přijetí

Holandský VWO diplom, Němec Abitur, což International Baccalaureate diplom, evropská maturita nebo jiný diplom, který je dostačující pro přijetí na holandské univerzity.


Jazykové požadavky: IELTS 6.5 nebo TOEFL 580/237/92

Uzávěrky pro podání žádostí:

  • Studenti EU / EHP: 01.05.2017
  • non-EU studenty / EHP: 01.04.2017


Pozn: Konečný termín pro holandské žadatele je 1.září.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
2,060 EUR
- EU, 8200 EUR. - Non-EU ročně
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Groningen, Groningen
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Nizozemsko - Groningen, Groningen
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu