Přečtěte si oficiální popis

Od #NeverAgain až po Neverland Ranch, od války světů až po válku proti terorismu, od "čistého uhlí" až po čisté stravování, politiky a produkty "vyrobené v Americe" tvoří moderní svět.

V amerických studiích se naučíte hlouběji o populární kultuře, politice, historii, literatuře, ekonomice, rasových vztazích a náboženstvích Spojených států. A budete studovat spojení mezi Amerikou a širším světem. Americká studia je nejen "americký" - v mezinárodním měřítku a mezamerikální perspektivy vás připraví na vedení v globální budoucnosti.

Proč studovat americké studium na RUG?

♦ Relevantní - přiblíží aktuální události, kulturu a debaty s kritickým vnímáním a historickou perspektivou

♦ Globální - zdokonalte své znalosti angličtiny v kurzech s mezinárodně uznávanou fakultou; studovat v zahraničí na partnerských univerzitách v USA, Latinské Americe nebo v Kanadě

♦ Flexibilní - specializujte své studie tak, aby vyhovovaly vašim zájmům - ať už jde o média, politiku, historii nebo mezinárodní vztahy

♦ Aplikovatelné - vybudovat své portfolio profesionálních dovedností - včetně angličtiny, psaní, kritického myšlení a výzkumu - abyste se rozdělili do budoucí kariéry

Co můžete dělat se studiem amerických studií?

Rozsah a rozmanitost našeho programu vám nabízí širokou škálu kariér a další možnosti studia. Absolventi hledají zaměstnání v oblastech, jako je politika a vláda, média a žurnalistika, podnikání, vzdělávání, tvůrčí a kulturní průmysl. Po dokončení studia se mnoho studentů zapsalo přímo do magisterského studijního programu American Studies. Program BA je také vynikající příprava na různé další magisterské programy v humanitních a společenských vědách.

Příklady práce

  • Novinář
  • Diplomat
  • Informační důstojník na ministerstvu

Požadavky na přijetí

Předchozí vzdělání:

Holandský diplom VWO, německý diplom Abitur, mezinárodní diplom z maturitní zkoušky, evropská maturita nebo jiný diplom, který postačuje k přijetí na nizozemskou univerzitu. Studenti s holandským diplomem "hbo propedeuse" musí také splnit jazykové požadavky uvedené výše.


Jazykové požadavky:

Minimální požadavek na TOEFL iBT 90 (s minimem 21 u všech položek) nebo IELTS 6.5 (s minimem 6 u všech položek). Jazyk anglického jazyka Test (LCET) úroveň C1 (B2 pro nejvýše dvě složky)

Uzávěrka přihlášek:

  • Studenti EU / EEA: 1. května 2019
  • studenti mimo EU / EEA: 1. května 2019

Školné:

  • Studenti EU / EEA: 2083 € za rok 2019/2020
  • studenti mimo EU / EHP: 8900 EUR za rok 2019/2020
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 23 více kurzů z University of Groningen »

Poslední aktualizace October 21, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
2,083 EUR
- EU, 8900 EUR. - mimo EU za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date