informatics01

Bakalář v oboru Aplikovaná informatika

Bakalářské studijní program v aplikované informatiky poskytuje základy nezbytné pro kariéru v oblasti počítačových systémů (včetně hardwarové i softwarové aspekty) a náročné aplikace počítačů. To také poskytuje značnou zázemí pro pokračovací magisterského studijního programu.

Studenti se učí matematické základy, dostat zázemí v matematické statistiky, a dozvědět se hlubší modelování objektů, programovací techniky, návrh a implementaci informačních systémů, počítačových systémů a webových technologií. Vedle těchto "technické" disciplín, se studenti učí základní znalosti z oblasti managementu a odborné angličtiny. Praktické dovednosti jsou zdůrazněny ve všech oblastech.

Absolvent tohoto programu bude pracovat v pozicích, jako programátor, návrhář a správce informačních systémů a počítačových sítí, nebo web designer. Profil absolventa aplikované informatiky se dobře hodí pro střední úrovni manažerských pozicích ve firmách a podnicích, ale absolventi mají také dostatek znalostí k zahájení vlastního podnikání.

  • Doba trvání programu: 3 roky
  • Školné za jeden akademický rok: 3000 EUR
  • Lhůta pro podání přihlášek: 31. Marchi.
informatics02
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 let
Denní studium
Price
3,000 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data