Read the Official Description

Bakalář v Architectural Engineering

Architektonické inženýrství kombinuje architekturu a inženýrství zaměřit se na vazby mezi návrhu a konstrukci. Odborníci v této disciplíně pracovat s oběma architekty a inženýry, aby zajistily včasné a účinné projektování a výstavbu budov a jiných staveb a systémů. Díky obrovské množství výstavby probíhá v Rijádu, to je zřejmé, že Architectural Engineering je potenciálně bohatá pole tady v Británii. Máte-li zájem o budování věcí, přemýšlet o tom, jak věci fungují, kreslení, model procesu, práce s rukama, spolupráce s ostatními, umění a historie, Architektonické inženýrství může být práce pro vás.

Architektonické inženýrství Program na Alfaisal univerzitě připravuje své absolventy pro širokou škálu profesní dráhy ve stavebním průmyslu, včetně designu koordinace a řízení, a řízení projektů. Architektonické inženýrství často zahrnuje prvky dalších inženýrských disciplín jako architektonické inženýři aktivně pracovat na návrhu a konstrukci budov při řízení a budovat mechanické, elektrické, požární ochrany a konstrukčních systémů pro budovy.

Tam je mnohem víc inženýrství v moderních budovách, než architektury puristy může starat připustit! Architektonické inženýrství může být viděn jako způsob, jak pokusu o upgrade tradiční a historickou úlohu architektů návrhu a konstrukci. Připravené aplikovat stále nové a náročnější technologie pozemního stavitelství, nový architektonický Engineer plní důležitou úlohu v oblasti architektonické výroby a stavebnictví. Studium architektury inženýrství na univerzitě Alfaisal vás připraví na zaměstnanosti v mnoha různých inženýrských a architektonických oborů. Nejen, že se naučíte kreslířské a využívání Computer Aided kreslení a design (CADD), ale budete také studovat strukturální, mechanické a elektrické konstrukce získat znalosti o chlazení / vytápění vzduchotechniky, klimatizace, instalace, požární bezpečnostní systémy, výtahy a napájecí systémy. Aby byly splněny technické aspekty kurzu, měli byste se připravit na intenzivní studium matematiky, fyziky a dalších věd, stejně jako standardní inženýrství a architektury kurzů.

Po dokončení si titul studium, bude mnoho příležitosti kariéry být otevřený pro vás ve stavebnictví, v architektonických firem ve zpracovatelském průmyslu a v oblasti projektového řízení. Mnoho architektonických inženýři pohybovat rychle od designu pozic do správy a řízení. Kdo ví, možná zjistíte, že jste brzy začínají svůj vlastní firmu s dlouhým seznamem prestižních klientů tady v Království Saudské Arábie.

Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by Alfaisal University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date