Bakalář v architektonické inženýrství

Alfaisal University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v architektonické inženýrství

Alfaisal University

Bakalář v Architectural Engineering

Architektonické inženýrství kombinuje architekturu a inženýrství zaměřit se na vazby mezi návrhu a konstrukci. Odborníci v této disciplíně pracovat s oběma architekty a inženýry, aby zajistily včasné a účinné projektování a výstavbu budov a jiných staveb a systémů. Díky obrovské množství výstavby probíhá v Rijádu, to je zřejmé, že Architectural Engineering je potenciálně bohatá pole tady v Británii. Máte-li zájem o budování věcí, přemýšlet o tom, jak věci fungují, kreslení, model procesu, práce s rukama, spolupráce s ostatními, umění a historie, Architektonické inženýrství může být práce pro vás.

Architektonické inženýrství Program na Alfaisal univerzitě připravuje své absolventy pro širokou škálu profesní dráhy ve stavebním průmyslu, včetně designu koordinace a řízení, a řízení projektů. Architektonické inženýrství často zahrnuje prvky dalších inženýrských disciplín jako architektonické inženýři aktivně pracovat na návrhu a konstrukci budov při řízení a budovat mechanické, elektrické, požární ochrany a konstrukčních systémů pro budovy.

Tam je mnohem víc inženýrství v moderních budovách, než architektury puristy může starat připustit! Architektonické inženýrství může být viděn jako způsob, jak pokusu o upgrade tradiční a historickou úlohu architektů návrhu a konstrukci. Připravené aplikovat stále nové a náročnější technologie pozemního stavitelství, nový architektonický Engineer plní důležitou úlohu v oblasti architektonické výroby a stavebnictví. Studium architektury inženýrství na univerzitě Alfaisal vás připraví na zaměstnanosti v mnoha různých inženýrských a architektonických oborů. Nejen, že se naučíte kreslířské a využívání Computer Aided kreslení a design (CADD), ale budete také studovat strukturální, mechanické a elektrické konstrukce získat znalosti o chlazení / vytápění vzduchotechniky, klimatizace, instalace, požární bezpečnostní systémy, výtahy a napájecí systémy. Aby byly splněny technické aspekty kurzu, měli byste se připravit na intenzivní studium matematiky, fyziky a dalších věd, stejně jako standardní inženýrství a architektury kurzů.

Po dokončení si titul studium, bude mnoho příležitosti kariéry být otevřený pro vás ve stavebnictví, v architektonických firem ve zpracovatelském průmyslu a v oblasti projektového řízení. Mnoho architektonických inženýři pohybovat rychle od designu pozic do správy a řízení. Kdo ví, možná zjistíte, že jste brzy začínají svůj vlastní firmu s dlouhým seznamem prestižních klientů tady v Království Saudské Arábie.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Saúdská Arábie - Riyadh, Riyadh Province
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Saúdská Arábie - Riyadh, Riyadh Province
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu