Biochemie na Messiah College

Absolvent v oboru biochemie od Messiah College vás připravuje na řadu zajímavých kariér, jako je lékařství, farmacie, příbuzné oblasti zdraví, forenzní vědy, laboratorní práce, výzkum a další. Máte-li zájem o kariéru v jedné z těchto oblastí, potom je Messiah College biochémie hlavní je vhodný pro vaše vysokoškolské zkušenosti.

Jako program schválený Americkou chemickou společností nabízí oddělení přísné vzdělání ve všech subdisciplínách chemie a biochemie a poskytuje vám intelektuální, experimentální a komunikační dovednosti potřebné pro přípravu na vědecký odborný výkon.

Biochemické hlavní charakteristiky

Jako hlavní biochemie na Messiah College budete mít možnost:

 • Výzkum zelená chemie, proteinový design, chemie přírodních produktů, chemie tekutých krystalů, syntéza materiálů a fytoremediace.
 • Připojte se ke Společnosti lékařské povědomí (pre-medical club), Sigma Zeta (národní věda a matematika vyznamenání společnosti) nebo Messiah College affiliate skupiny American Chemical Society.
 • Studie s vynikajícími křesťanskými členy fakulty, kteří jsou nejen vysoce kvalifikovaní akademicky, ale mají také rozsáhlé zkušenosti ve svých oborech.
 • Projděte kurzy, které vás úspěšně připraví, abyste šli na zdravotní školu
 • Pracujte jako pracovní asistent, vedoucí nebo vedoucí doplňkového výcviku v oddělení.
 • Účast na sympoziu jarního výzkumu v oblasti vědy, inženýrství a zdraví.
 • Kompletní poradenské programy pro zdravotnictví, zubní lékařství, farmacie a veterinární medicínu.

Možnosti kariéry pro biochemické společnosti

Jako absolventi biochemického programu jsou studenti schopni pokračovat v kariéře jako:

 • Lékař
 • Chemický analytik
 • Spojeneckých zdravotnických pracovníků
 • Vědecký pracovník
 • Laborant
 • FARMACEUT
 • forenzní vědec
 • profesor

Možnosti stáží a výzkumu pro biochemické společnosti

Biochemické a chemické obory dobře soutěží o letní výzkumné programy jak v areálu tak i mimo něj. Některé z nich zahrnují:

 • Mesiášův program Steinbrecher Summer Research
 • Pennsylvania State Hershey Medical Center programy
 • Letní programy REU (výzkumné zkušenosti pro vysokoškolské studium). Nedávní studenti byli přijati do programů na Clevelandské klinice, University of Georgia, University of North Texas, MIT, Johns Hopkins a University of Strausburg ve Francii.
 • Mnoho velkých lékařů společnosti Messiah College a biochemie mělo stáže v Chemical Solutions, Ltd., Harrisburg, PA.

Možnosti studia jako hlavní biochemie

Jako studentská biochemie si můžete vybrat ze tří možností biochémie. Stupeň bakalářského studia s certifikací ACS je nejpřísnější. Zahrnuje úvodní kurzy ve všech oblastech chemie a zahrnuje bakalářský výzkum jako požadovanou součást vaší práce na kurzech. To je nejlepší volba pro vás, pokud chcete vykonávat kariéru v laboratoři nebo ve výzkumu. Bakalářský titul je dobrou volbou, pokud chcete vykonávat kariéru v laboratoři nebo ve zdravotnictví. Neobsahuje požadovanou součást výzkumu. Bakalářský titul v oboru biochemie vyžaduje nejméně důležitých kreditů a obsahuje více volitelných možností než BS. Stupeň studia je dobrou volbou, pokud máte zájem o kariéru ve zdravotnických povoláních, protože vám ponechává více času na pronásledování menšího, dalšího významného nebo dobrovolnického aktivit mimo areál, které všechny vylepšují žádost o lékařskou školu nebo jinou zdravotní péči profesního programu

Biochemie je také skvělou volbou, pokud máte zájem pracovat ve forenzní vědě. Forenzní věda vyžaduje pečlivou analytickou laboratorní práci zejména v chemii a genetice. Přidání malého trestního soudnictví, zatímco zde na Messiah College, je obzvláště dobrá příprava na postgraduální studium forenzní vědy.

Výzkumné příležitosti a praktické učení

Při studiu biochemie na Messiah College, téměř všechny biochimie se účastní vysokoškolského výzkumu. Můžete si vybrat projekty z všech vědních oddělení, úzce spolupracovat s členem fakulty a dokonce začít s některými z těchto projektů již v prvním roce. Máte také příležitost pokračovat v příležitostech letního výzkumu na velkých výzkumných univerzitách, a to pomocí silného doporučení od fakulty Messiah College.

Studenti biochémie mají příležitost pracovat jako pomocní lékaři, učitelé nebo jako vedoucí vedoucí výcviku v oddělení.

Náš silný důraz na rozvíjení laboratorních dovedností a používání analytických přístrojů v průběhu celého programu vám činí obzvláště přitažlivou pro průmyslové zaměstnavatele. Mnoho míst je k dispozici pro chemiků a biochemisty.

Stipendia

Messiah College nabízí několik stipendií, včetně stipendijních programů Provost a College Honors Programs, z nichž každá má různé akademické požadavky a termíny. Do 15. ledna musíme obdržet všechny žádosti o udělení nejvyššího stipendia.

Mezinárodním občanům může být poskytnuta dodatečná finanční podpora případ od případu s využitím informací poskytnutých v rámci Mezinárodní žádosti o stipendium studentů (ISSA). Odkaz na formulář ISSA je zaslán studentům společně s jejich přijímacím dopisem. To znamená, že čím dříve je proces přijímání dokončen, tím dříve mohou žáci požádat o finanční pomoc a obdržet balíček.

Po odečtení peněz z akademických stipendií a finanční pomoci platí mezinárodní studenti mezi čtyřmi lety 20 000 až 30 000 dolarů každý rok. Velvyslanectví USA odmítne žádosti o udělení víza pro studenty, pokud student nemůže doložit podpůrné finanční doklady, aby tuto částku zaplatil za výdaje na vysokou školu. Toto je vládní pravidlo, nikoli pravidlo vysokých škol.

Přihlášku, oficiální přepis a zkušební skóre můžeme přijmout kdykoliv během roku. Musíte zvolit, který termín byste zadali. V každém akademickém roce jsou dva vstupy - koncem srpna pro náš podzim a koncem ledna pro náš jarní termín.

Po maturitě

Když budete absolvovat, budete dobře připraveni pokračovat ve vzdělání na postgraduální škole, lékařské škole nebo jiné příbuzné oblasti zdraví nebo okamžitě vstoupit do povolání v laboratoři.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 17 více kurzů z Messiah College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
30,000 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date