Bakalář v Branding a Marketing Management

VIA University College

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v Branding a Marketing Management

VIA University College

Bakalář v Branding a Marketing Management

Bakalářský program značky a marketingového řízení v rámci Fashion a nábytek je 3 ½-rok plný úvazek program vyučován v anglickém jazyce strukturován jako AP stupeň a BA dobití.

Dozvíte se o měnící se povaze trhu, a jak dát zbrusu komerční rozměr, a zajistit, aby cílová skupina nemůže vyhnout slyšel o tom. Naučíte se použít různé marketingové kanály - z domovských stránek na venkovních reklam - a jak se příslušné kanály pomáhají značka dosažení správné postavení na trhu.

Výuka zahrnuje kombinaci případů a pravých k životu otázky týkající se módy a životního stylu společnosti.

Budete také získat kompetence, aby dohlížel a rozvoje značky v nezávislým způsobem. Vypracování navrhovaná řešení a jejich zavádění do praxe, vizuálně i komunikačně, bude jedním z vašich hlavních kvalifikace. Budete mít možnost stanovit správnou pozici pro značku a dohlížet na to, že nové koncepty klesat v souladu s hodnotami značky.

Společné projekty v rámci programu kurzu posílily své pravomoci v oblasti interdisciplinární spolupráce, a povinná doba umístění vám poskytuje příležitost rozšířit své sítě a životopis.

Program se koná na Campus Herning.

Obsah a struktura

Program je organizován tak, že se nejprve podílet se na společných projektech pro všechny studenty bakalářských a pak dal hluboký důraz na zvoleném oboru. Rozsah společných projektů je dát vám plnou vhled do ostatních oblastí designu průmyslu, a které vám pomohou rozvinout své schopnosti spolupracovat.

Volitelné a všeobecných předmětů odbornosti by měly posílit své kvalifikace v oblasti brandingu a Marketing Management. Cílem je, aby vám pomůže v rozvoji své osobní image. Prostřednictvím volitelných předmětů nabízíme povinné studijní výlety a možnost zlepšit své dovednosti ve zvoleném tématu.

Doba umístění na 3. a 6. semestr je povinnou součástí programu, kde budete mít možnost vyzkoušet si své schopnosti v praxi.

Každý semestr je zakončen ústní či písemné zkoušky a dokončení si titul s zadání bakalářské.

Pracovní příležitosti

S BA představovat branding a marketing management, máte schopnosti pracovat s značky a uvádění na trh v odvětví módy a životního stylu.

Víte, jak se vypracovat řešení a vizuálně i komunikačně realizovat v praxi.

Vaším úkolem je najít tu správnou pozici na trhu pro značku a dohlížet na to, že nové koncepty klesat v souladu s hodnotami značky. Vaším úkolem je zajistit, aby značka má komerční rozměr. Vaším úkolem je také použít různé marketingové kanály - z domovských stránek na venkovních reklam - a jak se příslušné kanály pomáhají značku pro dosažení správné postavení na trhu.

Teoretické znalosti, které jste získali v průběhu studia bude mít výhodu, pokud jde o řízení projektů v brandingu a marketingového oddělení.

Požadavky na přijetí

VIA University College bude přijímat žádosti od zahraničních studentů majících:

  • Všeobecné vyšší sekundární vzdělávání
  • Mezinárodní nebo evropskou maturitu
  • Střední škola v USA / Kanada + nejméně jeden rok na vysoké škole / univerzitní
  • Nejméně dva roky příslušných studií z univerzit v Africe, Indii, Pákistánu a zemí s podobným vzdělávacího systému
  • Studenti, kteří dokončili první ročník bakalářského titulu mohou uplatnit také, ale bude muset individuálního posouzení, v závislosti na zemi původu.

Všichni studenti jsou povinni získali matematiky / Ekonomie odpovídající dánské úrovně C - a angličtina odpovídající dánské úrovni B. Kromě toho budete muset udělat úkol přijetí. Přiřazení vstup pro zahraniční studenty lze stáhnout z našich webových stránek od 1. února.

Termín a další podrobnosti lze nalézt v zadání.

Doba trvání a cena

  • Datum zahájení: září 2016
  • Doba trvání: 3,5 roku
  • Cena: 52,500 EUR (platí v plném rozsahu pro občany ze zemí mimo EU)
  • Campus / Místo: Herning
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
7 semestry
Denní studium
Price
Cena
52,500 EUR
Školné se vztahuje na občany zemí mimo EU
Information
Deadline
Kontaktuj školu
1 February - 15 March
Locations
Dánsko - Herning
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
1 February - 15 March
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Dánsko - Herning
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
1 February - 15 March
Datum ukončení Kontaktuj školu