Read the Official Description

Katedra chemie poskytuje studentům přísné vzdělání v základních tématech chemie. Cílem tohoto učebního plánu je učit se struktura látky na molekulární úrovni a poskytnout výzkumné zkušenosti v laboratorním prostředí. Současný mezinárodně uznávaný výzkum se zaměřuje na povrchovou chemii, polymerní chemii, jadernou chemii, environmentální chemii, teoretickou chemii, chemii v pevné fázi, katalyzátory, supramolekulární a polymerní chemii, nanostruktury a molekuly klecí.

Proč studovat na Bilkent University v Bilkent University


Bilkent University byla založena tak, aby poskytovala prostředí pro učení a intelektuální růst zahrnující vědy, technologie, humanitní vědy a umění.


Bilkent nabízí stimulační vzdělávací prostředí a barevnou společenskou atmosféru. Jeho rozsáhlý areál poskytuje komfortní základnu pro akademické studium a mimoškolní účast, přičemž má výhodu, že se nachází v blízkosti prosperující metropole. Studenti mohou do areálu navštěvovat bezplatný kyvadlový systém.


Bilkent University byla nedávno zařazena na 54. místě v časopise 2018 Times Higher Education (THE) v Asii. Podle indexových citačních indexů ISI pokračuje Bilkent v Turecku v řadě publikovaných článků na vysokých hodinách a řadí se na mezinárodní úrovni.

Program taught in:
Angličtina

See 21 more programs offered by Bilkent University »

Last updated October 22, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
14,500 USD
za rok.
Deadline
Červenec 19, 2019
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
May 31, 2023
Application deadline
Červenec 19, 2019

Sept. 2019

Location
Application deadline
Červenec 19, 2019
End Date
May 31, 2023