Bakalář v chemii

Bilkent University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v chemii

Bilkent University

Ústav chemie dává studentům přísné vzdělání v základech chemie. Učební plán je navržen tak, aby učit struktury hmoty na molekulární úrovni a poskytnout výzkum zkušenosti v laboratorním prostředí. Aktuální mezinárodně uznávaný výzkum se zaměřuje na povrchové chemie, polymerní chemie, jaderné chemie, chemie životního prostředí, teoretické chemie, solid-state chemie, katalyzátorů, supramolekulárních a polymerní chemie, nanostruktur a klecových molekul.Proč studovat na univerzitě Bilkent


Bilkent univerzita byla založena poskytnout prostředí pro učení a intelektuální růst zahrnující vědy, technologie, humanitní vědy a umění.


Bilkent nabízí stimulující učební prostředí a barevnou společenskou atmosféru. Jeho rozsáhlý areál nabízí komfortní zázemí pro akademických studií a mimoškolní zapojení, zatímco má výhody je v blízkosti prosperující metropole. Studenti mohou dojíždět do areálu přes bezplatnou kyvadlovou systému.


Bilkent University patří 32. v inaugurační Times Higher Education 100 pod 50 seznamu nejlepších světových mladých univerzit. Podle ISI citačních rejstříků, Bilkent nadále vysoké hodnosti v Turecku v řadě publikovaných prací na člena fakulty a řadí vysoko na mezinárodní úrovni.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Turecko - Antalya, Antalya
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Turecko - Antalya, Antalya
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu