Bakalář v chemii

University of Tampa College of Natural and Health Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v chemii

University of Tampa College of Natural and Health Sciences

Bakalář umění chemie

Program připravuje studenty chemie pro vstup na trh práce, nebo pro pokračování ve studiu na magisterské úrovni. Výzkumné projekty, publikační příležitosti, stáže a kurzy poskytují studentům s oběma přednášky a laboratorní zkušenosti.

Chemie obory jsou přiřazeny k člen fakulty, který slouží jako poradce a jehož specialitou shoduje s studenta oblasti zájmu. Studenti jsou vedeni k učit se ze zkušeností prostřednictvím výzkumných příležitostí v oblastech, jako jsou atmosférické chemie, analýza mořského živin, bílkovin chemie, organické syntézy a genetické regulace rakoviny.

Studenti se zájmem o medicíně, zubním lékařství a veterinární vědy chtít zvážit Bachelor of Arts v chemii stupně. Tento program byl navržen pro pre-profesionální studenty, jejichž zájmy spočívají v chemických vědách.

Bachelor of Science v chemii (ACS-Certified)

Tento program je certifikován American Chemical Society (ACS). ACS je největším světovým vědecká společnost a jeden z předních světových zdrojů autoritativní vědecké informace. Studenti se zájmem o získání absolvent titul v chemických vědách nebo přímo vstupu na trh práce, může chtít, aby zvážila tento stupeň. Výzkumné projekty, publikační příležitosti, stáže a kurzy poskytují studentům s oběma přednášky a laboratorní zkušenosti.

Chemie obory jsou přiřazeny k člen fakulty, který slouží jako poradce a jehož specialitou shoduje s studenta oblasti zájmu. Studenti jsou vedeni k učit se ze zkušeností prostřednictvím výzkumných příležitostí v oblastech, jako jsou atmosférické chemie, analýza mořského živin, bílkovin chemie, organické syntézy a genetické regulace rakoviny. Tento program se liší od běžného Bachelor of Science trati vyžaduje více času provádění výzkumu.

Poslání & Očekávané výstupy

Je to poslání katedry chemie, biochemie a fyzika nabídnout studijní programy, které jsou navrženy tak, aby připravit studenta, prostřednictvím rozvoje znalostí studentů a laboratorní dovednosti, pro post-bakalářského úsilí přes kontinuum tradičních předpokladů nabízených prostředí, které klade důraz na schopnost studenta-mentoring.

Očekávané výsledky pro UT chemie / biochemie programy

1. Základní znalosti z chemie Concepts

1.1. Absolventi budou mít znalosti zásadního významu pro široké chápání chemie, včetně:

-Atomic A molekulární struktura
-Stoichiometry Chemických reakcí
-chemických Rovnováhy, včetně těch, které se týkají kyselin a zásad
-Thermodynamics
-Kinetics
-chemických Reaktivita a vlastnosti organických a anorganických sloučenin
-přesné, Přesnost, a související statistiky
-Biochemistry

1.2. Studenti budou rozvíjet a praktikovat kritické myšlení a řešení problémů dovednosti prostřednictvím své ročníkové práce.

1.3. Studenti budou rozvíjet schopnost studovat a učit se samostatně.

2. zkušenostního učení

2.1. Studenti budou rozvíjet a prokázat způsobilost ve využívání vědeckého vybavení, sběru dat a interpretace, a experimentálního designu prostřednictvím účasti v původním výzkumu nebo jiných prožitkových vzdělávacích příležitostí. @ 2.2. Studenti se naučí a zavést osvědčené postupy s ohledem na chemickou bezpečnost, když v laboratorním prostředí.

2.3. Studenti budou seznámeni s vyhledávání, čtení, tlumočení, a kriticky analyzovat chemické literatuře.
2.4. Studenti budou rozvíjet a praktikovat kritické myšlení a řešení problémů dovednosti v jejich zážitkových aktivit.

3. Vědecká komunikace

3.1. Studenti budou rozvíjet schopnost efektivně komunikovat prostřednictvím písemné i ústní metod.

3.2. Studenti budou psát laboratorní zprávy v jejich ročníkové práce a / nebo výzkumné praxe pomocí řádné vědecké formátu.

3.3. Studenti budou používat vhodné nástroje, aby ústní prezentace témat z literatury v jejich ročníkové práce a / nebo z jejich vlastního výzkumu.

4. Hodnocení profesní odpovědnosti

4.1. Studenti budou identifikovat platné vědecké informace a mohli kriticky nevědecký informace.

4.2. Studenti budou usilovat o spolehlivé zdroje na výrobu odůvodněná rozhodnutí a etická rozhodnutí.

4.3. Studenti pochopí, jak chemie se týká jiných oborů, a pro společnost obecně.

Bakalářské Mezinárodní Přijímací

S studentů z více než 100 zemí, UT hrdě se domnívá, studenty z celého světa pro nováček nebo přenosu přijetí. Budete potřebovat doklad o znalosti anglického jazyka. (To se netýká zahraničních studentů z Commonwealth Karibiku, Bermudy, Kanada, Velká Británie, Irsko, Austrálie a Nového Zélandu.)

Studenti by měli platit prostřednictvím UT je on-line aplikace. Za účelem přezkumu žádosti studenta, univerzita musí přijmout následující:

 • Oficiální přepisy všech školních ročníkové práce a tříd sekundárních v angličtině ("Oficiální" znamená, že musíte požádat o svou školu poslat přepisy přímo na UT přijímací kanceláři. Pokud to není možné, poslat kopie, které byly certifikovány podle vaší škole jako "opisy" z originálů po zkopírování. Úředník na vaší škole by měl podepsat dokument jako "věrnou kopií originálu".)
 • Esej psaný v angličtině
 • Napsal poradce, učitel nebo ředitel školy doporučení.

Žadatelé musí předložit jednu z následujících možností:

 • TOEFL: Minimální přijatelné skóre je 550 nebo 213 (pomocí počítače) nebo 79 (Internet bázi) zkouška.
 • IELTS: International English Language Testing System - minimální stupeň 6,5.
 • CPE: Osvědčení o znalosti angličtiny - stupně "C", nebo lépe
 • Pearson Test z angličtiny (PTE): Minimální počet bodů z 58.
 • Úspěšné absolvování certifikátu English 112 nabízené ELS Language Centers doprovázených doporučující dopis od správce a 500-slovo anglicky psaní vzorku.

Zahraniční studenti, kteří splňují podmínky pro přijetí, ale potřebují další English jazykovou přípravu před vstupem jako na plný úvazek stupeň Student může zapsat v jednom z několika ESL programů.

Zahraniční studenti musí rovněž předložit důkaz o dostupných prostředků k pokrytí jejich první ročník a každý následující rok. Výjimečné novém vstupu studenti s vynikající studijní výsledky přijímat částečné stipendium ($ 4,000- 7,000 dolar za akademický rok), které se vztahuje pouze malou část celkových nákladů. Studenti mohou pracovat na akademické půdě až 20 hodin týdně.

Po přijetí na univerzitu a úspěšném ukončení účetní závěrky, se I-20 formulář bude zaslán žadatelům z UT přijímací kanceláři. Žadatelé musí mít I-20, tvar, kopie jejich přijetí dopisu a finanční výkaz na nejbližší velvyslanectví USA nebo konzulátu. Po pohovoru, bude velvyslanectví nebo konzulát rozhodnout, zda F-1 studentské vízum může být vydáno. Chcete-li vstoupit do Spojených států, studenti potřebují toto vízum do pasu a I-20 formulář. Studenti nesmí vstoupit do země na turistické vízum s úmyslem studovat v USA

Zaměstnanci v kanceláři mezinárodních programů pomáhá studentům informace před příjezdem, orientaci a poradenství v akademických, sociálních, kulturních a pracovních záležitostech.

Průměrné náklady na plný úvazek vysokoškolských studentů pro akademický rok 2013-2014 (podzim a jaro).

 • Výuka (12 až 18 kreditních hodin za semestr): 23.990 dolar
 • Povinných poplatků (povinné): 1782 dolar
 • Pokoj a Board (dvoulůžkový pokoj, 15 jídel týdně): 9388 dolar
 • Celkem: 35.160 dolar
This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
35,160 USD
za rok
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Tampa, Florida
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Tampa, Florida
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu