Bakalář umění chemie

Program připravuje studenty chemie pro vstup na trh práce, nebo pro pokračování ve studiu na magisterské úrovni. Výzkumné projekty, publikační příležitosti, stáže a kurzy poskytují studentům s oběma přednášky a laboratorní zkušenosti.

Chemie obory jsou přiřazeny k člen fakulty, který slouží jako poradce a jehož specialitou shoduje s studenta oblasti zájmu. Studenti jsou vedeni k učit se ze zkušeností prostřednictvím výzkumných příležitostí v oblastech, jako jsou atmosférické chemie, analýza mořského živin, bílkovin chemie, organické syntézy a genetické regulace rakoviny.

Studenti se zájmem o medicíně, zubním lékařství a veterinární vědy chtít zvážit Bachelor of Arts v chemii stupně. Tento program byl navržen pro pre-profesionální studenty, jejichž zájmy spočívají v chemických vědách.

Bachelor of Science v chemii (ACS-Certified)

Tento program je certifikován American Chemical Society (ACS). ACS je největším světovým vědecká společnost a jeden z předních světových zdrojů autoritativní vědecké informace. Studenti se zájmem o získání absolvent titul v chemických vědách nebo přímo vstupu na trh práce, může chtít, aby zvážila tento stupeň. Výzkumné projekty, publikační příležitosti, stáže a kurzy poskytují studentům s oběma přednášky a laboratorní zkušenosti.

Chemie obory jsou přiřazeny k člen fakulty, který slouží jako poradce a jehož specialitou shoduje s studenta oblasti zájmu. Studenti jsou vedeni k učit se ze zkušeností prostřednictvím výzkumných příležitostí v oblastech, jako jsou atmosférické chemie, analýza mořského živin, bílkovin chemie, organické syntézy a genetické regulace rakoviny. Tento program se liší od běžného Bachelor of Science trati vyžaduje více času provádění výzkumu.

Poslání & Očekávané výstupy

Je to poslání katedry chemie, biochemie a fyzika nabídnout studijní programy, které jsou navrženy tak, aby připravit studenta, prostřednictvím rozvoje znalostí studentů a laboratorní dovednosti, pro post-bakalářského úsilí přes kontinuum tradičních předpokladů nabízených prostředí, které klade důraz na schopnost studenta-mentoring.

Očekávané výsledky pro UT chemie / biochemie programy

1. Základní znalosti z chemie Concepts

1.1. Absolventi budou mít znalosti zásadního významu pro široké chápání chemie, včetně:

-Atomic A molekulární struktura
-Stoichiometry Chemických reakcí
-chemických Rovnováhy, včetně těch, které se týkají kyselin a zásad
-Thermodynamics
-Kinetics
-chemických Reaktivita a vlastnosti organických a anorganických sloučenin
-přesné, Přesnost, a související statistiky
-Biochemistry

1.2. Studenti budou rozvíjet a praktikovat kritické myšlení a řešení problémů dovednosti prostřednictvím své ročníkové práce.

1.3. Studenti budou rozvíjet schopnost studovat a učit se samostatně.

2. zkušenostního učení

2.1. Studenti budou rozvíjet a prokázat způsobilost ve využívání vědeckého vybavení, sběru dat a interpretace, a experimentálního designu prostřednictvím účasti v původním výzkumu nebo jiných prožitkových vzdělávacích příležitostí. @ 2.2. Studenti se naučí a zavést osvědčené postupy s ohledem na chemickou bezpečnost, když v laboratorním prostředí.

2.3. Studenti budou seznámeni s vyhledávání, čtení, tlumočení, a kriticky analyzovat chemické literatuře.
2.4. Studenti budou rozvíjet a praktikovat kritické myšlení a řešení problémů dovednosti v jejich zážitkových aktivit.

3. Vědecká komunikace

3.1. Studenti budou rozvíjet schopnost efektivně komunikovat prostřednictvím písemné i ústní metod.

3.2. Studenti budou psát laboratorní zprávy v jejich ročníkové práce a / nebo výzkumné praxe pomocí řádné vědecké formátu.

3.3. Studenti budou používat vhodné nástroje, aby ústní prezentace témat z literatury v jejich ročníkové práce a / nebo z jejich vlastního výzkumu.

4. Hodnocení profesní odpovědnosti

4.1. Studenti budou identifikovat platné vědecké informace a mohli kriticky nevědecký informace.

4.2. Studenti budou usilovat o spolehlivé zdroje na výrobu odůvodněná rozhodnutí a etická rozhodnutí.

4.3. Studenti pochopí, jak chemie se týká jiných oborů, a pro společnost obecně.

Bakalářské Mezinárodní Přijímací

S studentů z více než 100 zemí, UT hrdě se domnívá, studenty z celého světa pro nováček nebo přenosu přijetí. Budete potřebovat doklad o znalosti anglického jazyka. (To se netýká zahraničních studentů z Commonwealth Karibiku, Bermudy, Kanada, Velká Británie, Irsko, Austrálie a Nového Zélandu.)

Studenti by měli platit prostřednictvím UT je on-line aplikace. Za účelem přezkumu žádosti studenta, univerzita musí přijmout následující:

 • Oficiální přepisy všech školních ročníkové práce a tříd sekundárních v angličtině ("Oficiální" znamená, že musíte požádat o svou školu poslat přepisy přímo na UT přijímací kanceláři. Pokud to není možné, poslat kopie, které byly certifikovány podle vaší škole jako "opisy" z originálů po zkopírování. Úředník na vaší škole by měl podepsat dokument jako "věrnou kopií originálu".)
 • Esej psaný v angličtině
 • Napsal poradce, učitel nebo ředitel školy doporučení.

Žadatelé musí předložit jednu z následujících možností:

 • TOEFL: Minimální přijatelné skóre je 550 nebo 213 (pomocí počítače) nebo 79 (Internet bázi) zkouška.
 • IELTS: International English Language Testing System - minimální stupeň 6,5.
 • CPE: Osvědčení o znalosti angličtiny - stupně "C", nebo lépe
 • Pearson Test z angličtiny (PTE): Minimální počet bodů z 58.
 • Úspěšné absolvování certifikátu English 112 nabízené ELS Language Centers doprovázených doporučující dopis od správce a 500-slovo anglicky psaní vzorku.

Zahraniční studenti, kteří splňují podmínky pro přijetí, ale potřebují další English jazykovou přípravu před vstupem jako na plný úvazek stupeň Student může zapsat v jednom z několika ESL programů.

Zahraniční studenti musí rovněž předložit důkaz o dostupných prostředků k pokrytí jejich první ročník a každý následující rok. Výjimečné novém vstupu studenti s vynikající studijní výsledky přijímat částečné stipendium ($ 4,000- 7,000 dolar za akademický rok), které se vztahuje pouze malou část celkových nákladů. Studenti mohou pracovat na akademické půdě až 20 hodin týdně.

Po přijetí na univerzitu a úspěšném ukončení účetní závěrky, se I-20 formulář bude zaslán žadatelům z UT přijímací kanceláři. Žadatelé musí mít I-20, tvar, kopie jejich přijetí dopisu a finanční výkaz na nejbližší velvyslanectví USA nebo konzulátu. Po pohovoru, bude velvyslanectví nebo konzulát rozhodnout, zda F-1 studentské vízum může být vydáno. Chcete-li vstoupit do Spojených států, studenti potřebují toto vízum do pasu a I-20 formulář. Studenti nesmí vstoupit do země na turistické vízum s úmyslem studovat v USA

Zaměstnanci v kanceláři mezinárodních programů pomáhá studentům informace před příjezdem, orientaci a poradenství v akademických, sociálních, kulturních a pracovních záležitostech.

Průměrné náklady na plný úvazek vysokoškolských studentů pro akademický rok 2013-2014 (podzim a jaro).

 • Výuka (12 až 18 kreditních hodin za semestr): 23.990 dolar
 • Povinných poplatků (povinné): 1782 dolar
 • Pokoj a Board (dvoulůžkový pokoj, 15 jídel týdně): 9388 dolar
 • Celkem: 35.160 dolar
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z University of Tampa College of Natural and Health Sciences »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
35,160 USD
za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date