Bakalář v dějinách: dějiny a mezinárodní studia

Vrije Universiteit Amsterdam

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v dějinách: dějiny a mezinárodní studia

Vrije Universiteit Amsterdam

PROČ STUDIJNÍ HISTORIE A MEZINÁRODNÍ STUDIUM?

Program Historie: Historie a mezinárodní studia nabízí jedinečnou příležitost pro studenty, kteří chtějí pochopit, jak jsou lidské společnosti propojeny po celé historii od antiky až po současnost. Prozkoumáváte společenské, politické, ekonomické a kulturní souvislosti z mezinárodní a globální perspektivy. Vaši učitelé jsou odborníci v řadě zeměpisných oblastí a nabízejí vám intenzivní poradenství ve vaší studii.

STRUKTURA PROGRAMU

Historie a mezinárodní studia je tříletý BA program. V roce 1 studenti absolvovali kurzy o evropském, asijském, americkém a africkém vývoji v historii. Budete se seznámit s disciplínou globálních dějin, rozvíjet své výzkumné dovednosti a naučit se přemýšlet o otázkách, jako je demokracie a autoritářství, globální nerovnost a změna klimatu. Od roku 1 trénujeme také vaše dovednosti v akademické angličtině. V roce 2 studenti absolvují povinné kurzy o historii a teorii, mezinárodních vztazích, globální politické ekonomice a historické metodice. Studenti jsou také nabízeni řadu volitelných předmětů o historii konkrétní oblasti nebo problému. Nakonec studenti vybírají dvě jednotky moderního jazyka. V roce 3 můžete studovat semestr v zahraničí, absolvovat stáž nebo dokončit nezletilou. Ve druhém semestru budete pokračovat v kurzech mezinárodních vztahů, budete volit a zapisovat svou bakalářskou práci.

ZVLÁŠTNÍ POŽADAVKY NA PŘÍJMY

Aby byli kandidáti přípustní, musí mít holandský předškolní diplom (VWO) nebo rovnocenný diplom pro předškolní účely (např. Německý diplom Abitur nebo IB). Před uplynutím lhůty 1. května podávejte prosím co nejvíce požadovaných dokumentů.
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
2,006
Pro studenty EEA; € 11.000 pro Non EEA
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Amsterdam, North Holland
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Nizozemsko - Amsterdam, North Holland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu