Read the Official Description

Design Arts major je zaměřen na studenty, kteří mají zájem o grafickém designu, Environmental Design a rozšiřující oblasti vizuální komunikace. Program poskytuje formální vzdělání v designu s důrazem na podporu rozvoje řešení problémů a designu dovedností, které jsou praktické, přenosné a trvalé na rychle se měnící, technologicky orientované, tvůrčí odvětví.

Design Arts major se skládá z Studio umění, grafického designu, Environmental Design, komunikace a složení angličtiny kurzy. Šíře učiva odráží interdisciplinární charakter programu a je strukturována tak, aby podporovaly intelektuální a estetické porozumění vizuální komunikace, environmentální design a podpořit rozvoj řešení problémů dovednosti.

Studenti zapsaní v horní úrovni kurzů se dozvíte, jak aplikovat principy návrhu na různá média, včetně grafického designu pro tisk a publikování a web designu. Studio kurzy integrovat využívání technologií a rozvoj dovedností v prostředí pro vzdělávání problém na bázi. Studenti se naučí používat standardní profesionální design software jako nástroje návrhového procesu.

Designové studia v oblasti životního prostředí rozvíjet návrhářské schopnosti prostřednictvím zkoumání problémů lidské měřítko. Studiové kurzy obvykle soustřeďuje na různých reálných projektech, které zahrnovaly návrh obchodní a obytný prostor, redesign průmyslového řeky průčelí do zeleně a na projekty obnovy měst abychom jmenovali alespoň některé. Studiové projekty mají obvykle stávající klienty, se studenty, v reakci na důležité otázky, komunity, které vyžadují kreativitu se sídlem v designu a řešení problémů metodik.

Hlavním cílem programu je vybavit studenty znalostmi, řešení problémů, schopnost a designu dovedností, které jim umožní významně přispět jak profesionálních návrhářů.

Program taught in:
Angličtina

See 19 more programs offered by University Of Wisconsin - Green Bay »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019