Bakalář v designu umění

University Of Wisconsin - Green Bay

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v designu umění

University Of Wisconsin - Green Bay

Design Arts major je zaměřen na studenty, kteří mají zájem o grafickém designu, Environmental Design a rozšiřující oblasti vizuální komunikace. Program poskytuje formální vzdělání v designu s důrazem na podporu rozvoje řešení problémů a designu dovedností, které jsou praktické, přenosné a trvalé na rychle se měnící, technologicky orientované, tvůrčí odvětví.

Design Arts major se skládá z Studio umění, grafického designu, Environmental Design, komunikace a složení angličtiny kurzy. Šíře učiva odráží interdisciplinární charakter programu a je strukturována tak, aby podporovaly intelektuální a estetické porozumění vizuální komunikace, environmentální design a podpořit rozvoj řešení problémů dovednosti.

Studenti zapsaní v horní úrovni kurzů se dozvíte, jak aplikovat principy návrhu na různá média, včetně grafického designu pro tisk a publikování a web designu. Studio kurzy integrovat využívání technologií a rozvoj dovedností v prostředí pro vzdělávání problém na bázi. Studenti se naučí používat standardní profesionální design software jako nástroje návrhového procesu.

Designové studia v oblasti životního prostředí rozvíjet návrhářské schopnosti prostřednictvím zkoumání problémů lidské měřítko. Studiové kurzy obvykle soustřeďuje na různých reálných projektech, které zahrnovaly návrh obchodní a obytný prostor, redesign průmyslového řeky průčelí do zeleně a na projekty obnovy měst abychom jmenovali alespoň některé. Studiové projekty mají obvykle stávající klienty, se studenty, v reakci na důležité otázky, komunity, které vyžadují kreativitu se sídlem v designu a řešení problémů metodik.

Hlavním cílem programu je vybavit studenty znalostmi, řešení problémů, schopnost a designu dovedností, které jim umožní významně přispět jak profesionálních návrhářů.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Green Bay, Wisconsin
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Green Bay, Wisconsin
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu