Bakalář v dodavatelském strojírenství

VIA University College

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v dodavatelském strojírenství

VIA University College

bakalář v dodavatelském strojírenství

Bakalářský program Supply Engineering je 3 ½-rok plný úvazek program vyučován v anglickém jazyce. Pokud byste chtěli, aby pomohla řešit problémy spojené se změnou klimatu, povodně způsobené cloud výbuchy, čisté zásobování pitnou vodou, ochraně podzemních vod a rozvoj zásobování energií v budoucnosti, pak Supply Engineering studijní program je tou pravou volbou pro vás ,

Jako zásobovací absolvent inženýr, můžete pracovat v rozvodných společností, poradenské inženýrské firmy, firmy z dodavatelů nebo ve veřejném sektoru.

Budete mít spoustu příležitostí pracovat v zahraničí, kde je nedostatek vody a zpracování odpadních vod je rostoucí globální výzva, která vyžaduje kvalifikované inženýry.

Program se koná na Campus Horsens.

Obsah a struktura

Program je organizován v sedmi semestrů, a to ve všech semestrech budete pracovat na cross-disciplinární projekt, který kombinuje různé vyučované předměty v průběhu semestru v konečném projektu. Zažijete, že váš projekt pracovní schopnosti zlepšovat od jednoho semestru k příští.

Na 5. semestru tohoto programu, budete mít možnost získat praktické zkušenosti během období stáže. Na 6. semestr, budete vybírat specializace bude 7. a poslední semestr byla vyhrazena pro konečné bakalářské práce na téma vašeho výběru.

Specializace

Specializace se odehrává v průběhu šestého a sedmého semestru programu. Můžete si vybrat specializovat v jedné z těchto tří oblastí:

  • Vodovody - Pracujete s podzemních vod, čištění vody, pitná distribuci a spotřebu vody.
  • Odpadní vody - Můžete pracovat s odpadní vodou ze strany spotřebitelů, wastewater dopravy, čistíren odpadních vod, kalů a příjemci.
  • Dálkové vytápění - Pracujete s výrobu energie, postupů a technologií a distribuci zahřívání na spotřebitele.

Jakmile jste se rozhodli na vaší linii specializace, můžete si vybrat mezi řadou volitelných spojeným s specializaci, který studujete kromě povinných předmětů.

Můžete si také zvolit kombinaci tří linií specializací. V takovém případě nebude řada specializace se zobrazí na vašem diplomu, ale budete mít možnost vybrat si téma, které vás zajímají nejvíce.

Požadavky na přijetí

VIA University College bude přijímat žádosti od zahraničních studentů, které mají alespoň 12 let v kombinaci primárního a sekundárního vzdělávání udělení diplom z akreditované střední školy. Musíte mít matematiku na pokročilé úrovni (odpovídající dánské A-level), fyziku na střední úrovni (odpovídající dánské B-úrovni) a chemie na základní úrovni (odpovídající dánské C-úrovni).

Kromě svého středoškolského diplomu, musíte doložit své matematické úrovně tím, že přeloženou verzi sylabu svého středoškolského pokročilé úrovni matematiky samozřejmě.

Doba trvání a cena

  • Datum zahájení: září 2016
  • Doba trvání: 3,5 roku
  • Cena: 46,000 EUR (platí v plném rozsahu pro občany ze zemí mimo EU)
  • Campus / Místo: Horsens
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
7 semestry
Denní studium
Price
Cena
46,000 EUR
Školné se vztahuje na občany zemí mimo EU
Information
Deadline
Kontaktuj školu
1 February - 15 March
Locations
Dánsko - Horsens
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
1 February - 15 March
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Dánsko - Horsens
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
1 February - 15 March
Datum ukončení Kontaktuj školu