Read the Official Description

Tento tříletý program vám dá širší systémů pohled na vztah mezi životním prostředím, společností a přírodních zdrojů naší planety. Integruje otázek životního prostředí s podnikáním a dalších dovedností poskytovat relevantní znalosti pro práci v jedné z nejrychleji rostoucích sektorů - Ekotechnika a zelený byznys.

Světový trh pro ekologické technologie je, podle OECD, jeden ze světově nejvíce rychle rostoucích odvětvích obchodu. Bakalářský program v Ekotechnika spojuje a integruje znalosti z přírodních, sociálních a technických věd. Cílem je poskytnout široké znalosti o tom, jak se vyhnout a předcházet problémům v oblasti životního prostředí. Získáte hluboký vhled do globálních, regionálních a místních problémů týkajících se životního prostředí a využívání přírodních zdrojů ze strany lidské společnosti. Budete také rozvíjet dovednosti a podnikatelského ducha, který dělá vám dobře připraveni postarat se o dnešní a environmentální výzvy zítřka.

Předchozí studenti zdůrazňují výhody speciálních výukových metod programu. Vysvětlují, jak to poskytuje příležitosti pro individuální rozvoj a vzhledem k tomu prostor pro kreativitu.

Výuka je orientována problém a často obsahuje tematické studie. Teorie a praxe se mísí v kurzech. Program začíná terénních studií v krásné horské oblasti nedaleko od areálu. Během prvního roku budete pracovat s tematickými studiemi v environmentální vědy a techniky. Chcete-li individuální specializaci programu druhý rok obsahuje jeden semestr volitelných předmětů. Můžete dokončit bakalářské studium v ​​Environmental Science napsáním individuální práce, který se často provádí ve spolupráci s firmou, organizací nebo úředním orgánem, například obce nebo okresní správy.

Vstupní požadavky

OBECNÉ vstupní požadavky

Absolvování z kompletního vyšším sekundárním vzdělávání ve Švédsku nebo v zahraničí s osvobozením od základní znalosti ve švédštině. Kurz anglického jazyka 6 / kurz angličtiny B od švédská střední školy (gymnázia) nebo ekvivalent.

Specifické požadavky na vstup

Následující úrovně kurzu od švédské střední školy (gymnázia) nebo ekvivalent: Chemie Samozřejmě, matematiky kurz C nebo chemie kurz 1, matematiky samozřejmě 3b / 3c. (OB 8)

Název kvalifikace

Stupeň Bachelor of Arts / Věda filosofie kandidatexamen med huvudområdet miljövetenskap přeloženy do Stupeň Bachelor of Science se zaměřením na environmentální vědě.

Po skončení programu

Během programu budete provádět projekty ve spolupráci s obcemi a společnostmi, které se budete dobře připraveni na budoucí povolání se zaměřením na ekologicky vhodného rozvoje a to v rámci soukromého a veřejného sektoru.

Nejčastější dotazy:

Můžete mi poslat více informací?

Více informací o mezinárodních programů středním Švédskem univerzity lze nalézt na našich webových stránkách (www.miun.se/enHEAD=pobjnumber=plural). Na internetových stránkách každého programu, najdete informace o požadavcích vstupní a mnoho dalšího. Učební osnovy / Osnovy jsou k dispozici po kliknutí na tlačítko s názvem "Curriculum" na pravé straně na webových stránkách příslušného programu.

Kdy je termín podávání přihlášek?

Uzávěrka přihlášek je v polovině ledna každý rok (pro nadcházející zimním semestru) pro zahraniční studenty, které vyžadují povolení k pobytu pro studium ve Švédsku. Více informací lze nalézt na přijímání na vysoké školy (centrální systém aplikace pro všechny univerzity ve Švédsku). "První přijetí kolo" je určen pro studenty, které vyžadují povolení k pobytu za účelem zahájí studium ve Švédsku (uzávěrka mid-leden). "Druhá vstupné kolo" je pro mezinárodní a švédských národních studentů, kteří nepotřebují žádat o povolení k pobytu (uzávěrka mid-duben).

Electronics Design je jedinou mezinárodní program na Mid Sweden University, kde mají studenti možnost začít své studium v ​​průběhu letního semestru. Uzávěrka přihlášek je v polovině srpna pro přijetí leden.

KOLIK TO BUDE STÁT?

Občané EU, EHP a Švýcarska nejsou povinni zaplatit poplatek za podání žádosti nebo školné. Studenti z jiných zemí budou muset zaplatit poplatek za podání žádosti a školné pro své studium ve Švédsku. Více informací o přihlašovacího poplatku a náklady na školné pro každý program v polovině Švédsko University lze nalézt na přijímání na vysoké školy a na středním Švédskem Univerzity webových stránek.

Lze poplatky splácet?

Poplatek za studium musí být zaplacen jeden semestr v době před začátkem každého semestru. Poplatek za jeden semestr nemůže být vyplacena v několika splátkách. Při hledání programů na přijímání na vysoké školy a výběru jednoho, první školné splátky a celkové školné se zobrazí mezi zbytek informací.

Lze tento program studovat online?

Všechny mezinárodní programy, které nabízí Mid Sweden University (s výjimkou Emotion psychologie) jsou campus-umístěný. Emoce Psychologie je program, založený na internetu, který má jeden až dva povinné setkání v Östersund, Švédsko, každý semestr.

Jaká je doba trvání?

Doba trvání každého programu liší. Jako 60 kreditů jsou studie zatížení na plný úvazek po dobu jednoho roku, většina našich programů v polovině švédské univerzity jsou buď jeden nebo dva roky dlouhá. Vzhledem k tomu, Emotion psychologie lze studovat na studijním tempu částečný úvazek (15 kreditů za semestr a 30 kreditů za rok), po dobu 2 let na plný úvazek zatížení se stává 4 roky na studijní zátěže na částečný úvazek.

Lze tento program studovat kombinovaně?

Všichni mezinárodních programů středním Švédskem univerzity (s výjimkou Emotion psychologie) musí být studium na studijním tempem na plný úvazek (30 kreditů za semestr = 60 kreditů za rok). Emotion psychologie může být buď studoval na plný úvazek nebo na částečný úvazek (15 kreditů za semestr = 30 kreditů za rok). To znamená, samozřejmě, že doba trvání studie na částečný úvazek studia zdvojnásobí.

Studuje se tento program kombinované nebo prezenčně?

Všichni mezinárodních programů středním Švédskem univerzity (s výjimkou Emotion psychologie) musí být studium na studijním tempem na plný úvazek (30 kreditů za semestr = 60 kreditů za rok). Emotion psychologie může být buď studoval na plný úvazek nebo na částečný úvazek (15 kreditů za semestr = 30 kreditů za rok). To znamená, samozřejmě, že doba trvání studie na částečný úvazek studia zdvojnásobí.

Kde se škola nachází?

Nacházíme se uprostřed Švédska (jeden geografický střed Švédska se nachází asi 1 hodinu jízdy na západ od Sundsvall). Mid Sweden University má dva školní areály: jeden ve městě Sundsvall, Västernorrland, a jeden z Östersund, Jämtland.

Kde se nachází kampus?

Mid Sweden University se nachází ve městě Sundsvall a Östersund. Obě města se nachází uprostřed Švédska. Areál Sundsvall nabízí následující mezinárodní programy: počítačové techniky, elektroniky, průmyslového designu - Design for All, Photojournalims, Business Administration marketing a management, a politická věda. Östersund je kampus dodává k tyto mezinárodní programy: Ekotechnika (bakalář), ekotechnologie a udržitelný rozvoj (Master), Toursim studie, obchodní Aministration marketing a management, a politická věda.

Mistři v oboru Business Administration, marketingu a managementu a politologie jsou nabízeny na obou areálech. Takže buďte opatrní zvolit správnou volbu o přijímání na vysoké školy! Emoce Psychologie je program, založený na internetu. Nicméně povinné schůzky každý semestr se bude konat v areálu Östersund.

V jaké zemi, oblasti/regionu se škola nachází?

Nacházíme se uprostřed Švédska (jeden geografický střed Švédska se nachází asi 1 hodinu jízdy na západ od Sundsvall). Mid Sweden University má dva školní areály: jeden ve městě Sundsvall, Västernorrland, a jeden z Östersund, Jämtland.

Jaké existují další finanční možnosti?

Mid Sweden University nabízí výuku stipendia pro některé z našich mezinárodních programů pro vysoce výkonné studenty. Které jsou k dispozici jen málo stipendia každý rok, doporučujeme zvážit použití s ​​jinými stipendia stejně. Švédský institut a Globální granty by mohl být dobrým místem k hledat jiné možnosti financování. Prosím navštivte naše webové stránky pro více informací. Pro studenty se zájmem o elektroniku Provedení: školné stipendia z Mid Sweden University jsou k dispozici pouze pro podzim semestrů začátku programu.

Jaké dokumenty jsou potřeba?

Švédské univerzity mají centralizovaný systém podávání žádostí: přijímání na vysoké školy. Na svých internetových stránkách najdete nejrůznější informace, které potřebujete, aby se ucházet o vysokoškolské studium ve Švédsku.

Co obnáší přijímací řízení a zápis?

Na přijímání na vysoké školy, veškeré informace vztahující se na švédských vysokých školách je k dispozici.

V jakém jazyce probíhá výuka?

mezinárodní programy středním Švédskem univerzita je jsou vyučovány v anglickém jazyce.

Další

Program taught in:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
- www.miun.se/en/feesandscholarships
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date