Read the Official Description

Inovativní elektrotechnici vyvíjejí řešení pro výzvy zítřka: emise bez auta na elektrický pohon, obnovitelné zdroje energie, nebo moderní komunikační nástroje jsou jen několik oblastí, pracujeme na. Je však není dostačující pro společnosti, se to týká, pouze s technickou straně těchto slibných polí. S cílem uspět na trhu, firmy musí také zvážit problémy z ekonomického hlediska, při zachování potřeby zákazníků v mysli. Zde je místo, kde studijní obor "Elektrotechnika, Business Administration a ekonomika" vstupuje do hry.

Přibližně dvě třetiny kurzu materiálu se zabývají subjekty elektrotechniky a informačních technologií. Technická část studia je zaměření na základních principech, stejně jako do hloubky přednášky z automatizace, energetiky a IT oborů. Širokou základnu v obchodní administrativa, jako je například nákladového účetnictví, marketingu, controllingu, financí nebo obchodního práva, budou dopravena v obchodní části studia. Přednášky z komerční části studia jsou nabízeny on-line, který poskytuje studentům větší flexibilitu ve své době, stejně jako jejich fyzické umístění.

Průmysloví inženýři jsou vyhledávány v pracovní oblasti, protože jejich široké, mezioborového studia. Možné kariéry zahrnují řízení projektu, řízení technických oblastí, systém a / nebo sledování provozních a technických prodeje.

Cíle předmětu

Studijní program "Elektrotechnika, Business Administration a ekonomika" zahrnuje hlavní témata ekonomie, stejně jako ty, které z elektrotechniky a informačních technologií. Tyto silné disciplíny připravit absolventy pro různorodé nároky moderního podnikatelském světě. Zaměstnanecké pole jsou výsledkem zvýšené požadavky globálních hodnot. Studie vyjadřuje základní metodických nástrojů spolu s interdisciplinární integraci absolventa.

Typickými povoláními

 • projektový management
 • řízení podniku
 • monitoring rostlin
 • řízení jakosti
 • technické prodeje

Technický obor

 • základy, jako jsou DC a AC napájení, měřicí techniky, IT, digitální technologie (základní studie),
 • specializace v oblasti energetických technologií, IT, regulační techniky, softwarové inženýrství, výkonová elektronika, elektrické rozvody energie, digitální přenos informací, komunikační systémy (hlavní studie)

Komerční pole

 • všeobecné obchodní administrativa, marketing, účetnictví, lidských zdrojů (základní studie)
 • základy a specializace hospodářské právo, účetnictví nákladů a výnosů, makroekonomie, financování a controllingu, logistiky, investic (hlavní studie)

"Integrace" kurzy

kurzy, jako jsou statistiky a řízení projektu jako spojení mezi klíčových témat ekonomiky a technologií, jakož i dokončení studie práce, stáž projektu a bakalářské práce.

Pořadí studie

 • 1. až 3. semestru: Základy
 • 1. až 3. semestru: Základy
 • 7. semestru: integrovaná stáže fáze a bakalářské práce
Program taught in:
Němec

See 11 more programs offered by Ostfalia University of Applied Science »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
7 semestry
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date