Read the Official Description

The obor environmentální politiky a plánování, které nabízí oddělení veřejných a záležitosti životního prostředí, Je environmentální studia program založený v sociálních vědách.

Je navržen tak, aby připravit studenty na různých náročných povolání zahrnující plánování, analýzu, návrh a správu politik a programů, které se zabývají přírodní a člověkem vytvořeného prostředí. Tento mezioborový hlavní je vhodný i příprava na další studium v ​​širokém spektru studijních programů, včetně environmentálních studií, veřejného pořádku, veřejné správy, práva, územní a regionální plánování a příbuzných oborů. Tím hlavním, studentům rozvíjet znalosti a dovednosti v oblasti plánování a rozhodování, veřejného pořádku, politických a ekonomických systémů a environmentálních věd, a získat analytické kapacity pro účast v těch procesech, které budou formovat kvalitu životního prostředí v budoucnosti.

Stáže, speciální témata kurzů a / nebo projekty aplikovaného výzkumu jsou k dispozici pro každého studenta. Stáže jsou obzvláště vítány. Jsou to většinou krátkodobé pozice s místními vládami nebo agentur (obvykle non-paid), kde se studenti realizovat projekty, týkající se jejich akademické zájmy a dovednosti. Kromě získání cenné zkušenosti, studenti zlepšit jejich možnosti pro budoucí zaměstnání a absolvent školy.

Absolventi pracují ve veřejných, soukromých a neziskových organizací. Například studenti si našli zaměstnání s ekologickými skupinami, v místní správě a v odděleních životního prostředí dodržování velkých firem. Informace o kariéře lze nalézt na internetu, nebo v profesní průvodců. Jiný materiál o kariéře může být přezkoumán v kariéra služby univerzitních ve studentských Services 1600. Tento úřad také vám může pomoci při zkoumání pracovní příležitosti a při přípravě životopisu.

Máte-li zájem na pokračování Environmentální politika a plánování major nebo menší, obraťte se na programu poradce nebo předseda občanů a životního prostředí záležitosti diskutovat o studijní programy, které jsou k dispozici. Oni vám poradí nejlepším pořádku, v němž se kurzy, nejvhodnější způsob, jak se připravit na specifické kurzy, a které vám pomohou uspět v programu. Měli byste také zvážit mluvit se studenty v rámci programu, nebo přístup k newsletteru na internetových stránkách ministerstva. Můžete také chtít, aby přezkoumala domovskou stránku PEA oddělení Informace o stáže, samozřejmě sylaby, fakulty, a další související témata.

Získané dovednosti, znalosti

Členové fakulty v Veřejné a environmentální Affairs dali hodně myslel na to, co očekáváme, že naši velkých společností Environmentální politika a plánování naučit se jim dobře sloužit ve své budoucí kariéře. Jsme včetně kopie těch "studijní výsledky" tady, takže víte, obecně, jaké jsou naše očekávání. Pod každým z učení výsledky ukazuje, která kurzy v osnovách jsou vhodné zejména pro uvedený cíl.

V rámci naší výroční snaze posoudit, jak dobře se naše velké společnosti dělají ve splnění těchto očekávání, budeme hodnotit alespoň jeden písemný úkol v každé z našich základních kurzů pomocí těchto kritérií. Budeme také poslat dotazník absolvování senior velké společnosti a zeptejte se jich, jak dobře se domnívají, že program, pomohl jim splnit stejné cíle.

  • Vykazují pochopení a schopnost realizovat udržitelnost jako záběru občan (PU EN AF 102, 323, 324) - prokázat základní znalosti z oblasti vědy o životním prostředí a další vybrané oblasti přírodních věd (ENV SCI-102 a to jak dolním i horním úrovni environmentální věda, biologie, geografie, geologie a kurzy).
  • Express znalost pojmů, principů a teorií politiky v oblasti životního prostředí, právo a plánování (PU EN AF-202, 408, 301, 322, 350 a 378).
  • Zapojit se do etického rozhodování a kritické myšlení v politice životního prostředí a plánování (PU EN AF 430).
  • Komunikovat jasně a efektivně o politice v oblasti životního prostředí a plánování (všech kurzech).
  • Použití technických dovedností v oblasti politiky životního prostředí a plánování (PU EN AF-301, 378, 322 a další vyšší úrovně kurzů).
  • Kvalifikujte se na postgraduální práci ve školách environmentálních studií, veřejného pořádku, veřejné záležitosti, plánování, nebo příbuzných oborů, nebo získat vstupní úrovně pracovní uplatnění v politice životního prostředí a plánování (všechny kurzy).
Program taught in:
Angličtina

See 19 more programs offered by University Of Wisconsin - Green Bay »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019