Přečtěte si oficiální popis

Jak jsme jiní

 1. Akvinský je jedním z pouhých dvou svobodných umění vysoké školy v Michiganu nabídnout geografie major.
 2. Fakulta mají odborné znalosti v triádě geografie: fyzické geografie, humánní geografie a zeměpisné technik.
 3. Studenti mají možnost získat praktické zkušenosti prostřednictvím výzkumných projektů fakulty řízené (např Mohler-Thompson Letní program) a stáží v místní komunitě (např City of Grand Rapids, Rady Metro Grand Valley, Michigan Department of Transportation, a další).
 4. Absolventi Akvinský geografie se používají v široké škále pracovních míst včetně: urbanista, přehrada inspektor, daně z nemovitostí hodnotitelem, environmentální výchova, GIS režisér a vysokoškolský profesor.
 5. Silná, široká osnov zeměpisu připravuje studenty dobře pokračovat na postgraduální studium. Od roku 2006, 100% absolventů vztahující se na geografii postgraduální programy byly uděleny asistenční nebo studijní pobyty.
 6. V posledních 10 letech, zeměpis obory pokračovali ve studiu na vysokých škol v celých Spojených státech a na celém světě, včetně: Syracuse University, University of Oregon, University of Georgia, Rutgers University, Cal Poly University of Wyoming, Swansea University (Wales) , University of Texas v Austinu, a mnoho regionálních institucí.
 7. Graduate David Baylis '06 byl Fulbright-Hays Fellow v Turecku v roce 2014.
 8. Oba kartografie (mapa výroba) a GIS (geografické informační systémy) jsou řádnými semestr třídy, dává studentům silné zázemí v geografických technik.
 9. Používáme stejné GIS software jako místní, státní a federální agentury, takže studenti mají dovednosti pro vstupní úrovně zaměstnanosti v oblasti GIS.
 10. Většina geografie programy se nacházejí ve velkých univerzitách, kde fakulta práce většinou s postgraduální studenty, ale v Akvinského naše geografie Absolventi jsou našimi jedinými obory.

Hlavní požadavky

Třicet dva (32) hodin semestr. Povinné předměty: GY101, GY120, GY140, GY320, GY385, ať GY490 nebo GY491, GY499 a to buď MS151 nebo MS252.

Ze zbývajících předmětů, alespoň jeden musí být systematické a jeden musí být regionální. Student musí získat stupeň "C" nebo vyšší, pokud chtějí počítat třídu směrem k geografii větší či menší.

Převod Student obor geografie musí absolvovat minimálně osmnáct (18) kreditních hodin zeměpisu na Aquinas College.

Kurzy

 • GY101 Země Prostředí (4) NL
 • GY120 Humánní geografie (4) PGC, GP
 • GY140 World Regionální geografie (3) PGC, GP
 • GY320 Kartografie: Mapa Making a interpretace (4)
 • GY385 Geografické informační systémy - GIS (4) *
 • GY490 pokročilé techniky a témata (4)
 • GY491 Seminář: Čtení ve vývoji geografického myšlení (3)
 • GY499 geografie Capstone Research seminář (1) SC
 • MS151 Elementary Statistics (3) QR
 • MS252 statistika (3)
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 40 více kurzů z Aquinas College »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date