41241_slide1_11.jpg

Jak jsme odlišní

 1. Aquinas je jeden z jen dvou vysokých uměleckých vysokých škol v Michiganu nabídnout geografii hlavní.
 2. Fakulta má odborné znalosti v oblasti triády geografie: fyzikální geografie, lidská geografie a geografické techniky.
 3. Studenti mají možnost získat praktické zkušenosti prostřednictvím výzkumných projektů řízených fakultou (např. Mohler-Thompson Summer Programme) a stáže v místní komunitě (např. City of Grand Rapids, Grand Valley Metro Council, ministerstvo dopravy Michigan, ostatní).
 4. Absolventi Aquinas zeměpisu jsou zaměstnáni v širokém spektru pracovních míst, mezi které patří: urbanista, inspektor přehrady, hodnotitel majetkové daně, environmentální pedagog, ředitel GIS a profesor vysoké školy.
 5. Silné, široké kurikulum v geografii připravuje studenty dobře, aby pokračovali v postgraduální škole. Od roku 2006 je 100% absolventů, kteří se ucházejí o studium absolventů zeměpisu, uděleno asistentské studium nebo stipendium.
 6. V uplynulých 10 letech, geografie velké společnosti pokračovaly studovat na postgraduálních školách po celých Spojených státech a ve světě, včetně: Syracuse University, University of Oregon, University of Georgia, Rutgers University, Cal Poly, University of Wyoming, Swansea University (Wales) , University of Texas v Austinu a mnoho regionálních institucí.
 7. Absolvent David Baylis '06 byl Fulbright-Hays Fellow v Turecku na rok 2014.
 8. Kartografie (tvorba map) a GIS (Geografické informační systémy) jsou plné semestrální třídy, které poskytují studentům silné zázemí v geografických technikách.
 9. Používáme stejný software GIS jako místní, státní a federální agentury, takže studenti mají dovednosti pro vstup na základní úrovni v oblasti GIS.
 10. Většina geografických programů se nachází ve velkých univerzitách, kde fakulty pracují převážně s postgraduálními studenty, ale u Akvinů jsou naši vysokoškolští studenti naší geografie našimi jedinými veličinami.

Hlavní požadavky

Třicet dva (32) hodin semestru. Požadované kurzy: GY101, GY120, GY140, GY320, GY385, buď GY490 nebo GY491, GY499 a MS151 nebo MS252.

Ze zbývajících kurzů musí být alespoň jeden systematický a jeden musí být regionální. Studenti musí získat stupeň „C“ nebo vyšší, pokud chtějí počítat třídu směrem k hlavnímu nebo vedlejšímu zeměpisu.

Přenosový student oboru geografie musí absolvovat minimálně osmnáct (18) kreditních hodin v geografii na Aquinas College .

Kurzy

 • GY101 Prostředí Země (4) NL
 • GY120 Lidská geografie (4) PGC, GP
 • GY140 Světová regionální geografie (3) PGC, GP
 • GY320 Kartografie: Tvorba map a tlumočení (4)
 • GY385 Geografické informační systémy - GIS (4) *
 • GY490 Pokročilé techniky a témata (4)
 • GY491 Seminář: Čtení ve vývoji geografického myšlení (3) \ t
 • GY499 Geografický Capstone Výzkumný seminář (1) SC
 • MS151 Základní statistika (3) QR
 • Statistiky MS252 (3)

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 40 více kurzů z Aquinas College »

Poslední aktualizace Červen 7, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 let
Denní studium
Price
25,000 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Červen 2020
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Červen 2020

I Can Live With Passion