Přečtěte si oficiální popis

Bakalář v Global Management a Manufacturing (BEng)

Tento program je nabízen v angličtině.

S bakalářem inženýrský titul v Global Management a Manufacturing můžete začít novou společnost kdekoli od Aljašky na Nový Zéland. Budete mít na starosti organizaci, najímat zaměstnance a řídit výrobní proces. Přečtěte si více o studijním programu.

Studie Životní prostředí


Každý rok více než 1500 zahraničních studentů z celého světa si vybrat ke studiu na University of Southern Dánska, takže se stanete součástí živé mezinárodní studentské prostředí.

Jsme přesvědčeni, že inženýři dnes musí být schopen zvládnout globální perspektivu a my podporovat mezinárodní i dánské studentům strávit jeden nebo dva semestry v zahraničí na stáže nebo výměnných studentů.

Technická fakulta přijala přístup studenta-střed k učení, a výuka je založena na problému na základě projektové práce. Studenti se významně podílejí na třídě a provádět projektové práce v malých týmech. Přečtěte si více o studijní prostředí ze strany samotných studentů.

bakalář inženýrství


Bakalář inženýrství programu je profesionálně orientovaný program a po třech a půl letech studia, jste připraveni začít svou kariéru jako inženýr GMM. S Bachelor inženýrství míry jste problém řešitel, který vytváří inovace a vývoj produktů.

Struktura programu


Bakalář inženýrství programu v Global Management a výroba je sedm semestr programu, včetně pěti-měsíční stáž v zahraniční nebo dánské společnosti a konečnou pětiměsíčním projekt, který vám připraví ve spolupráci s firmou.

Global Management a Manufacturing (GMM) je program, 3,5 rok. Stupeň je doplněna pětiměsíční stáž ve firmě v Dánsku, nebo v zahraničí následuje závěrečný projekt pětiměsíční, který provádět ve spolupráci s firmou.

Vstupní požadavky


Bakalář inženýrství - Global Management a Manufacturing (vstupné kódem oblasti 17822) vyžaduje, aby střední školy vysvědčení nebo ekvivalentní zahraniční kvalifikační zkoušku.

Dále musíte splnit následující požadavky pro vstup:

  • Matematika - dánský B-level
  • Fyzika - dánský B-level
  • Angličtina - dánský B-level (anglický jazyk požadavek)

Požadavky na vstupní nelze prominout.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 11 více kurzů z University of Southern Denmark »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
7 semestry
Denní studium
Price
- Zdarma pro studenty EU / EHP. Cena pro studenty, které nejsou členy EU / EHP, za rok: 10700 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date