Hudební vystoupení na vysoké škole Messiah

Jste připraveni se stát úspěšným hudebním umělcem?

Pokud hrajete nebo zpíváte hudbu pro publikum, je to váš kariérní cíl, pak je hudební výkon z proslulého hudebního programu Messiah College rozhodně krok správným směrem. V Mesiáši vyvinete technickou způsobilost vyniknout ve své preferované oblasti hudebního výkonu - instrumentální nebo vokální - a získáte praktické, osobní a podnikatelské dovednosti potřebné pro úspěšnou hudební kariéru v 21. století.

Hudební výkon hlavní charakteristiky

Jako hudební vystoupení na Messiah College budete mít možnost:

 • Kompletní kurz, který zahrnuje zvýšené hodiny pro soukromé studium na vybraném nástroji.
 • Získejte instrukce specifické pro přístroj v pedagogice a literatuře.
 • Proveďte dva plné úvahy, vybudování silné základny repertoáru a získání důležitých zkušeností na stadionu.
 • Vystupuje v různých hudebních tělesných akademiích včetně větrného souboru, koncertního sboru, symfonického orchestru, jazzového souboru, symfonického větru, operního workshopu a komorních souborů.

Možnosti kariéry pro hudební představení

Jako absolvent programu hudebního výkonu jsou studenti schopni zajistit pozice, jako jsou:

 • Profesionální zpěvák
 • Profesionální instrumentalista
 • Skladatel
 • vodiče
 • Nahrávání interpreta
 • Doprovod

Možnosti stáží pro hudební výkony

Mesiášův národní uznaný program stáží studenty v různých hudebních výkonových stážích. Několik příkladů zahrnuje:

 • Symfonický orchestr Harrisburg
 • Susquehanna Chorale
 • Harrisburgská operní sdružení

Důraz programu

Stupeň bakalářského studia na Messiah College je odborně zaměřený výkonový stupeň dostupný pro vokální, klávesové, strunné, větrné, mosazné a bicí nástroje. Vstup do tohoto programu probíhá na základě konkurzu a očekává se vysoká úroveň schopnosti a silná pracovní etika. Vedle vysokoškolských požadavků na všeobecné vzdělání je větší část tohoto hudebního učebního plánu, který má připravit studenty na vstup do nejlepších absolventských hudebních programů v zemi nebo k výkonu kariéry ve výtvarném a pedagogickém studiu.

Naučíte se techniky a rozvíjíte hudební citlivost potřebnou k úspěšné kariéře v oblasti hudebního výkonu, a to prostřednictvím důrazu na hudební základy, které se vylepšují a aplikují na výkon. V našem programu budeme vytvářet a upřesňovat své technické dovednosti pomocí řízených postupů a rozvíjet se v sebevědomí, které vám pomohou najít tvůj tvůrčí hlas při rozvoji hlubšího porozumění hudební kultuře prostřednictvím objektivu křesťanského světového názoru.

Výkony a praktické učení

Budete dokončit kurzy, které zahrnují zvýšené hodiny na soukromé studium na zvoleném nástroji, stejně jako instruktážní instrukce v pedagogice a literatuře.

Dostanete dva plné recitály a různé hudební soubory vysoké školy včetně větrného souboru, koncertního sboru, symfonického orchestru, jazzového souboru, symfonického větru, operní dílny a komorních souborů. Každý výkon vytvoří silnou základnu repertoáru a pomůže vám získat důležité zkušenosti na stadionu.

Stipendia

Messiah College nabízí několik stipendií, včetně stipendijních programů Provost a College Honors Programs, z nichž každá má různé akademické požadavky a termíny. Do 15. ledna musíme obdržet všechny žádosti o udělení nejvyššího stipendia.

Mezinárodním občanům může být poskytnuta dodatečná finanční podpora případ od případu s využitím informací poskytnutých v rámci Mezinárodní žádosti o stipendium studentů (ISSA). Odkaz na formulář ISSA je zaslán studentům společně s jejich přijímacím dopisem. To znamená, že čím dříve je proces přijímání dokončen, tím dříve mohou žáci požádat o finanční pomoc a obdržet balíček.

Po odečtení peněz z akademických stipendií a finanční pomoci platí mezinárodní studenti mezi čtyřmi lety 20 000 až 30 000 dolarů každý rok. Velvyslanectví USA odmítne žádosti o udělení víza pro studenty, pokud student nemůže doložit podpůrné finanční doklady, aby tuto částku zaplatil za výdaje na vysokou školu. Toto je vládní pravidlo, nikoli pravidlo vysokých škol.

Přihlášku, oficiální přepis a zkušební skóre můžeme přijmout kdykoliv během roku. Musíte zvolit, který termín byste zadali. V každém akademickém roce jsou dva vstupy - koncem srpna pro náš podzim a koncem ledna pro náš jarní termín.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 17 více kurzů z Messiah College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
30,000 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date