Read the Official Description

Centrální organizační koncepce této významné jsou informace - její struktury ve verbální, vizuální, zprostředkované, a kvantitativních formách; jejich skladování, analýza, hodnocení, zpracování a komunikace jak strojů a lidí. Program je závislá na aktuálních technologiích a dále vyvíjet jako změna technologií. Studenti mohou očekávat, že kurikulární dodatky, a by se měli poradit se svým poradcem brzy a často být vědomi nevyřízených změn.

Osnovy se pohybuje běžně v několika disciplínách, z nichž všechny jsou zastoupeny v základních požadavků. Patří mezi ně výpočetní techniky, lingvistika, kognitivní psychologie, komunikační teorie, organizační komunikaci a řízení, matematiku, datových a informačních technologií, a jazyk.

Computing představuje důležitý rozměr této významné, ale i studenti se očekává, že budou důkladně zakotvena v lidské řeči, lidského zpracování informací a komunikace. To pomáhá zajistit proti úzké technické přípravy, který příliš často vede k rychlému zastarávání v rychle se měnících oblastech, a připravuje studenty, aby co nejvíce kreativní a užitečné aplikace různých informačních technologií.

Cílem programu je vyškolit studenty pojímat a řešit problémy související s informovaností v interdisciplinárních situacích. Jádro úvodní kurz je zaměřen na informační problémy; Většina kurzů vyžaduje projektů, a mnozí požadují skupinovou práci. Výzkumný projekt nebo stáž je také zapotřebí ze všech velkých společností. Kromě toho, každý student vyjedná jednotlivé oblasti důrazu. Tento požadavek je možnost požádat informačních zásady na konkrétní problémové oblasti, nebo získat další nástroje pro konkrétní profesionální kariéry. Studenti se také rozvíjet osobní portfolio, které dokumentuje mnoho z jejich schopností a odborných oblastí. A konečně, studenti dokončili pokročilý informační problémy vyvrcholení kurz, který integruje znalosti a dovednosti získané v major.

Kariéra cesty pro Absolventi vědy se rychle mění a absolventů UW-Green Bay uvádějí, že šíře tohoto programu bylo pro ně důležité. Některé z nich v podstatě vytvořil svůj vlastní pozice. Některé z nich sleduje práci absolventa. Jiní vstoupili širokou škálu pracovních míst po ukončení studia v oblastech, jako je programování a softwaru designu, reklamy, marketingu a prodeje, systémové analýzy a lidských zdrojů. Požadovaná portfolio se ukázal být skvělým prostředkem upoutat pozornost a zájem potenciálních zaměstnavatelů, nebo o přijetí do vysokých škol.

Oblast Důraz

Studenti musí absolvovat požadavky v jedné z těchto oblastí těžiště:

  • Informační věda důraz - Informační technologie Důraz
Program taught in:
Angličtina

See 19 more programs offered by University Of Wisconsin - Green Bay »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019