Přečtěte si oficiální popis

Jak se svět mění, společenské standardy a ideály se mění po cestě. Rozdíly mezi disciplínami již neplatí ve světě, kde se všechno překrývá, kde je všechno spojeno. Kreativita a inovativní myšlení se stávají důležitými faktory, které se pohybují od podnikatelských iniciativ až po vědecký výzkum. To je místo, kde iArts přichází; v interdisciplinárním a transdisciplinárním světě se naučíte být kritickým myslitelé, uměleckými analytiky a tvůrčími podnikateli prostřednictvím různých disciplín a forem, kterým jste vystaveni. Rozvíjením konceptů, které jsou vyvolány přímo z reálných problémů, vytváříte umělecké zásahy v rámci projektových struktur. IA iArts je interdisciplinární umění, intenzivní mezinárodní tříletý bakalářský program pro tvůrčí a inteligentní multitalenty. Vytváří mosty mezi uměním, vědami, společností a podnikáním. Program je vzrušující přechod uměleckých dovedností, akademické reflexe, výzkumu a podnikání. Jsou spojeny do projektů a seminářů se zaměřením na dnešní společenské otázky. To dělá iArts prvního bakalářské studium v ​​Nizozemsku propojit interdisciplinarity v umění k akademické stipendium a partnery mimo akademie.

Projekty

Program iArts je čtyři roky bakalářské studium do 3 let. To znamená, že je velmi intenzivní, program, s vysokou hustotou. V průběhu programu budete pracovat na řadě projektů. Budete vymýšlet kreativní a originální řešení pro současné sociální a kulturní otázky, ve formě uměleckých produktů nebo rafinovaný zásahů. Myslíš, že instalace, filmy, představení a hry. Myslíš, že setkání, publikace, plány a podniky. Každý zásah bude výsledkem interdisciplinární týmové práce. Vaši učitelé jsou odborníky ve svých oborech a mají zkušenosti s mezioborových setkání. Studijní program je vybudován ve čtyřech oblastech; Umění a společnost, umění a věda, umění a podnikání a umění a kultura. Bloky jsou projekty spojené s doménami, které jsou organizovány společně s různými partnery ve světě, od umění, vědy a společnosti. Vedle splnění těchto projektů tam budou kurzy s teorií a metody a techniky, aby se stal "kritickou zabývá umělce. Teorie bude založena na historii umění, současné teorie umění, filozofie, marketing, management, tvůrčí psaní, umění a komunikace.

Baseline

Kromě projektů se osnovy skládají z výchozího stavu: hlubokého programu s důrazem na teorii, trénink dovedností a reflexe. V teoretickém vzdělávání jsou vyučovány disciplíny, jako jsou dějiny umění, umělecká analýza, dramaturgie, filozofie, textová analýza a sociologie, aby bylo možné hlouběji prozkoumat konkrétní témata, která se řeší v projektovém vzdělávání. Příklady nácviku dovedností zpívají, návrhářské schopnosti a odborné přípravy Multi Media.

FOCUS

Během programu, budete dále rozvíjet svůj vlastní směr umělecké a intelektuální růst. Dozvíte se také, jak řídit své projekty profesionálně a aby byly finančně životaschopné. Ve druhém roce, že je čas, aby dále trénovat své schopnosti v projektech s externími partnery. Ve třetím roce, budete rozvíjet a dokončit maturitní projekt vlastní. Budete napsat maturitní práci, ve které popisují výzkumu v přípravě svého studia, koncept jste vyvinuty na základě tohoto výzkumu, a své umělecké pracovního procesu, jakož i podnikatelské aspekty celého absolventského projektu. Vedle práce, váš maturitní projekt se skládá z uměleckého část, z které si můžete zvolit vlastní umělecké médium.

Formální požadavky

- předškolní sekundární vzdělávání (nebo ekvivalent) - důkaz umělecké způsobilosti - pokročilé v angličtině - dovednosti spolupráce

Kde?

iArts se nachází v centru města Maastricht, evropské centrum kultury a domov pro 11.000 studentů. Četných městských festivaly a události reflektovat své rozmanité kulturní a historické vlivy. Kandidát na Evropské hlavní město kultury v roce 2018, Maastricht investuje v inspirujícím mnohostranné kulturní klima.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Zuyd University of Applied Sciences »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
2,060 EUR
ročně (EU) / 7445 Euro (mimo EU)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Srp. 31, 2020
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Srp. 31, 2020