Jak se svět mění, společenské standardy a ideály se mění. Rozdíly mezi disciplínami již neplatí ve světě, kde se vše překrývá, kde je vše spojeno. Kreativita a inovativní myšlení se stávají důležitými faktory, které sahají od podnikatelských iniciativ po vědecký výzkum. Zde přichází iArts; v interdisciplinárním a transdisciplinárním světě se naučíte být kriticky angažovanými mysliteli, uměleckými analytiky a kreativními podnikateli prostřednictvím různých disciplín a forem, kterým jste vystaveni. Vyvíjením konceptů, které jsou spouštěny přímo problémy reálného života, vytváříte umělecké zásahy do struktur založených na projektech. ia iArts - zkratka pro interdisciplinární umění, je intenzivní mezinárodní tříletý bakalářský program pro kreativní a inteligentní multitalenty. Staví mosty mezi uměním, vědami, společností a podnikáním. Program je vzrušujícím křížením uměleckých dovedností, akademické reflexe, výzkumu a podnikání. Jsou propojeni v projektech a seminářích se silným zaměřením na dnešní společenské otázky.

Projekty

Program iArts je velmi intenzivní program s vysokou hustotou. V průběhu programu budete pracovat na řadě projektů. Vymyslíte kreativní a originální řešení aktuálních socalt = "ial a kulturních otázek, ve formě uměleckých produktů nebo rafinovaných intervencí. Think instalace, filmy, představení a hry. Think think meetingy, publikace, plány a podniky. Každý a každý zásah bude výsledkem interdisciplinární týmové práce. Vaši učitelé jsou odborníky ve svých oborech a mají zkušenosti s interdisciplinárními setkáními. Studijní program je postaven na čtyřech doménách;

Základní hodnota

Kromě projektů se kurikulum skládá ze základní linie: hloubkového programu se zaměřením na teorii, výcvik dovedností a reflexi. V teoretické výuce jsou čerpány disciplíny jako dějiny umění, umělecká analýza, dramaturgie, filozofie, analýza textu a sociologie, aby bylo možné hlouběji prozkoumat konkrétní témata řešená v projektovém vzdělávání. Příklady tréninku dovedností jsou zpěv, designové dovednosti a multimédia = ia ia.

Soustředit se

Během programu budete dále rozvíjet své vlastní směřování uměleckého a intelektuálního růstu. Dozvíte se také, jak vaše projekty profesionálně řídit a jak je financalt = "ially valt =" iable. Ve druhém roce je čas dále trénovat své kapacity v projektech s externími partnery. Ve třetím roce budete rozvíjet a dokončovat vlastní promoční projekt. Napíšete diplomovou práci, ve které popíšete výzkum provedený při přípravě vaší promoce, koncept, který jste na základě tohoto výzkumu vyvinuli, a svůj umělecký pracovní proces, jakož i podnikatelské aspekty celého vašeho absolventského projektu. Vedle diplomové práce se váš absolventský projekt skládá z umělecké části, pro kterou si můžete vybrat vlastní umělecké médium.

Formální požadavky

- předuniverzitní sekundární vzdělávání (nebo rovnocenné)
- doklad o umělecké způsobilosti
- pokročilý v angličtině
- dovednosti spolupráce

Kde?

iArts se nachází v srdci Maastrichtu, evropského kulturního centra a je domovem pro 11 000 studentů. Početné festivaly a události ve městě odrážejí jeho rozmanité kulturní a historické vlivy. Maastricht je kandidátem na Evropské hlavní město kultury v roce 2018 a investuje do inspirujícího, mnohostranného kulturního klimatu.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Zuyd University of Applied Sciences »

Poslední aktualizace Srpen 6, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 1, 2020
Duration
3 let
Denní studium
Price
2,143 EUR
za rok (EU) / 9 500 EUR (mimo EU)
Deadline
Bře 2, 2020
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 1, 2020
End Date
Červenec 12, 2024
Termín odevzdání přihlášek
Bře 2, 2020

Zář 1, 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
Bře 2, 2020
End Date
Červenec 12, 2024