Read the Official Description

Jak se svět mění, společenské standardy a ideály se mění po cestě. Rozdíly mezi disciplínami již neplatí ve světě, kde se všechno překrývá, kde je všechno spojeno. Kreativita a inovativní myšlení se stávají důležitými faktory, které se pohybují od podnikatelských iniciativ až po vědecký výzkum. To je místo, kde iArts přichází; v interdisciplinárním a transdisciplinárním světě se naučíte být kritickým myslitelé, uměleckými analytiky a tvůrčími podnikateli prostřednictvím různých disciplín a forem, kterým jste vystaveni. Rozvíjením konceptů, které jsou vyvolány přímo z reálných problémů, vytváříte umělecké zásahy v rámci projektových struktur. IA iArts je interdisciplinární umění, intenzivní mezinárodní tříletý bakalářský program pro tvůrčí a inteligentní multitalenty. Vytváří mosty mezi uměním, vědami, společností a podnikáním. Program je vzrušující přechod uměleckých dovedností, akademické reflexe, výzkumu a podnikání. Jsou spojeny do projektů a seminářů se zaměřením na dnešní společenské otázky. To dělá iArts prvního bakalářské studium v ​​Nizozemsku propojit interdisciplinarity v umění k akademické stipendium a partnery mimo akademie.

Projekty

Program iArts je čtyři roky bakalářské studium do 3 let. To znamená, že je velmi intenzivní, program, s vysokou hustotou. V průběhu programu budete pracovat na řadě projektů. Budete vymýšlet kreativní a originální řešení pro současné sociální a kulturní otázky, ve formě uměleckých produktů nebo rafinovaný zásahů. Myslíš, že instalace, filmy, představení a hry. Myslíš, že setkání, publikace, plány a podniky. Každý zásah bude výsledkem interdisciplinární týmové práce. Vaši učitelé jsou odborníky ve svých oborech a mají zkušenosti s mezioborových setkání. Studijní program je vybudován ve čtyřech oblastech; Umění a společnost, umění a věda, umění a podnikání a umění a kultura. Bloky jsou projekty spojené s doménami, které jsou organizovány společně s různými partnery ve světě, od umění, vědy a společnosti. Vedle splnění těchto projektů tam budou kurzy s teorií a metody a techniky, aby se stal "kritickou zabývá umělce. Teorie bude založena na historii umění, současné teorie umění, filozofie, marketing, management, tvůrčí psaní, umění a komunikace.

Baseline

Kromě projektů se osnovy skládají z výchozího stavu: hlubokého programu s důrazem na teorii, trénink dovedností a reflexe. V teoretickém vzdělávání jsou vyučovány disciplíny, jako jsou dějiny umění, umělecká analýza, dramaturgie, filozofie, textová analýza a sociologie, aby bylo možné hlouběji prozkoumat konkrétní témata, která se řeší v projektovém vzdělávání. Příklady nácviku dovedností zpívají, návrhářské schopnosti a odborné přípravy Multi Media.

FOCUS

Během programu, budete dále rozvíjet svůj vlastní směr umělecké a intelektuální růst. Dozvíte se také, jak řídit své projekty profesionálně a aby byly finančně životaschopné. Ve druhém roce, že je čas, aby dále trénovat své schopnosti v projektech s externími partnery. Ve třetím roce, budete rozvíjet a dokončit maturitní projekt vlastní. Budete napsat maturitní práci, ve které popisují výzkumu v přípravě svého studia, koncept jste vyvinuty na základě tohoto výzkumu, a své umělecké pracovního procesu, jakož i podnikatelské aspekty celého absolventského projektu. Vedle práce, váš maturitní projekt se skládá z uměleckého část, z které si můžete zvolit vlastní umělecké médium.

Formální požadavky

- předškolní sekundární vzdělávání (nebo ekvivalent) - důkaz umělecké způsobilosti - pokročilé v angličtině - dovednosti spolupráce

Kde?

iArts se nachází v centru města Maastricht, evropské centrum kultury a domov pro 11.000 studentů. Četných městských festivaly a události reflektovat své rozmanité kulturní a historické vlivy. Kandidát na Evropské hlavní město kultury v roce 2018, Maastricht investuje v inspirujícím mnohostranné kulturní klima.

Program taught in:
Angličtina

See 5 more programs offered by Zuyd University of Applied Sciences »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
2,060 EUR
ročně (EU) / 7445 Euro (mimo EU)
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Srp. 31, 2020
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Srp. 31, 2020