Přečtěte si oficiální popis

58821_ScreenShot2017-10-18at4.27.22PM.png

Domnívám se, že hranice existují pouze v našich myslích!

Tento program posiluje skutečnost, že i když globalizace zřejmě přebírá, místní kultury jsou stále důležité, jelikož se rozvíjejí v síti. To může znít neobvyklé, ale vztahuje se na společnosti a organizace. Máte-li zájem o studijní program, který považuje toto hledisko za teorii řízení, připojte se k nám, protože si představujeme, že budoucí mezinárodní společnosti budou jiné.

58822_ScreenShot2017-10-18at4.27.34PM.png

Oceňování měnících se okolností:

Aby mohl Karls plně ocenit tyto měnící se okolnosti, rozšířil tento studijní program o teorii klasické ekonomie, aby zahrnoval i předměty, které zkoumají mezikulturní marketing a komunikaci, kulturní teorii, mezinárodní spolupráci a mezikulturní kompetence. Na konci studií budete schopni zprostředkovat mezi různými kulturami, vytvářet užitečné synergie. Nejenže budete mít příležitost naučit se na Karlsovi nový jazyk, ale také byste pochopili, jak mezinárodně komunikovat s interkulturními kompetencemi.

Hauke ​​Pflüger, vysokoškolský učitel, řekl: "Pro mne je nejzajímavějším aspektem Karlshochschule rozmanitost výhledů, které jsem pro každou problematiku nebo kulturu ukázal. Je to opravdu pravda, že se zaměřuje na tu osobu. Naučím se vypořádat s lidskou odrůdou a vidím svět skrze jiné oči. Tady se nikdy přestaneme těšit na objevování nových věcí. "

Karls - univerzita s mezinárodním impulsem

Zkušenosti s interkulturality a rozmanitostí myšlenek jsou přirozenou součástí každodenního života Karlů. Naše komunita se skládá ze studentů, fakulty a zaměstnanců z více než 50 zemí světa. Během studií na Karlsově škole se budete učit jiný jazyk. Začněte studovat v němčině, když ovládáte anglický jazyk. Během semestru v zahraničí můžete získat příležitost procvičit své jazykové dovednosti. Máme partnerství s více než 100 univerzitami po celém světě. V Karlsi vidíme sebe jako mezinárodní a interkulturní centrum pro spolupráci. Přijmeme rozmanitost a budeme mít přístup k sociálnímu začlenění.

Annika Storcková, absolventka studia, "studuji interkulturní management a komunikaci, protože se velmi zajímám o jiné kultury a země. Později bych chtěl pracovat v zahraničí. Je zajímavé vidět, jak lidé z různých částí světa "klíštějí" a žijí. A pak zjistit, jak tyto rozdíly ovlivňují mezikulturní spolupráci v každodenním obchodním životě! Samozřejmě se také dozvídáme, jak řešit tento problém. Učení a mluvení cizích jazyků je skvělá zábava - ať už španělsky, čínsky nebo francouzsky. Rozmanité spektrum jazyků, které zde nabízí Karlshochschule, bude pro mne později otevřeno pro širokou škálu možností. Velmi se těším na pátý semestr: v našem studijním oboru musíme tuto dobu věnovat v zahraničí. Takže jsem si jistý, že získám ještě více mezikulturních zkušeností! "

Najděte hrubé řešení složitých problémů

U Karlů nejsme lžící - krmíme tě pouhými věcnými znalostmi nebo "univerzální pravdou". Místo toho se naši studenti naučí kriticky přemýšlet o dnešní realitě, hledat odpovědné a rušivé řešení složitých problémů.

Karls je charakterizován malými třídami (20-30 studenty) a podporován silnou sítí našich profesorů, lektorů a pracovníků z různých oborů a akademických oborů. Přijímáme interdisciplinární pohled na řízení a strukturu praxe v praxi a řešení problémů do všech našich programů. Naši studenti jsou vybráni proto, že chtějí společně vytvářet udržitelné změny, jsou ochotni převzít odpovědnost a věřit, že vedení je příležitostí sloužit druhým a společnosti. Naše chápání vzdělávání vychází z principů zodpovědného managementu vzdělávání, které byly zahájeny na summitu lidských summitů OSN o globálním kompaktu.

58823_ScreenShot2017-10-18at4.27.45PM.png

Real World Experience a celoživotní sítě

Na Karlse prakticky využijete znalosti a dovednosti, které se učíte, od prvního semestru. Můžete se setkat s odborníky, pořádat výlety se svými profesory a kolegy, zažít fascinující obchodní místa a kompletní projekty jako součást studia pro skutečné organizace. To vytváří vaše odborné zkušenosti a rozvíjí kompetence v reálném životě.

Karlsova univerzita se stává nápadovou továrnou, která je inspirována různými skupinami studentů, kteří vážně zapůsobí na své klienty. Někteří z našich absolventů pracují například v Lufthansa, Daimler AG, BMW Group, 1 & 1 Internet AG, Unilever, BASF. Obvykle pracují v oddělení lidských zdrojů (řízení rozmanitosti, organizační komunikace nebo interkulturní vzdělávání), ve strategii nebo v neziskovém sektoru (např. Řízení uprchlíků).

Mezinárodní cíl studia

Věděli jste, že Německo je třetí nejvyhledávanější mezinárodní studijní destinací na celém světě?

Nachází se přímo v centru města, Karlsruhe je mladé, živé, multikulturní studentské město na jihu. Naše město je považováno za nejteplejší mezi všemi Německem, také známým jako jeho internetové hlavní město se živým start-up komunity. Jsme na pulsu evropské kvality života: kultura, ekonomika, městský životní styl a příroda. Dalším důležitým aspektem, který je třeba vědět, je, že cestování kolem je rychlé a snadné a je tu spousta prozkoumání po celé Evropě.

Možnost mít svůj kurz v angličtině je nejlepší způsob, jak dokonalou znalost jazyka spolu s semestrem v zahraničí. Jak naše mezinárodní studia, tak naše specifické "oblastní studie" vám poskytnou perfektní kombinaci pro interkulturní vnímání. Nemluvě o tom, že kromě kurzů v anglickém jazyce můžete také zvolit jiný jazyk nebo dokonce dva jazyky, abyste se mohli učit, když budete pokračovat ve studiu.

Připraveni? Požadavky a přijetí

Vidíte sebe jako součást komunity Karls? Chcete udělat něco pro sebe a pro ostatní? Jsou v procesu transformace a potřebujete pomoc? Rádi bychom slyšet od vás!

Obecné studijní požadavky pro náš bakalářský program jsou:

  • Německá vysokoškolská kvalifikační nebo mezinárodní rovnocennost (více informací)
  • Chcete-li začít v anglicky mluvícím programu, nepožadujeme znalost němčiny; znalost angličtiny by měla odpovídat úrovni C1 nebo vyšší podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (CEFR), který je ekvivalentem IELTS ve výši 6,5+ nebo internetového TOEFL skóre 100+ bodů. Pokud máte angličtinu svůj rodný jazyk, nemusíte prokázat své znalosti.

Veškeré podrobnosti týkající se žádosti, požadovaných dokumentů a přijímacího řízení naleznete na našich webových stránkách. Uzávěrka přihlášek pro studenty mimo EU je 15. dubna a pro studenty EU je 31. srpna. Vstupné je možné pouze v zimním semestru v září. Náš počet slotů je omezen, takže neváhejte, tak se nyní aplikujte a uložte své místo!

Chcete se dozvědět více o Bachelor of Arts v Karls, navštivte naše webové stránky: https://bachelor.karlshochschule.de/

Nemůžete čekat, až se k nám připojíte? Pošlete nám e-mail: admissions@karlshochschule.de

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Karlshochschule International University »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date