Bakalář v komunikačních a informačních vědách (cis): jazyk a média

Vrije Universiteit Amsterdam

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v komunikačních a informačních vědách (cis): jazyk a média

Vrije Universiteit Amsterdam

Proč studovat jazyk a média?

Jednou z klíčových kompetencí komunikačních profesionálů v těchto dnech je pochopit a úspěšně využít vztah mezi používáním médií a komunikačními procesy. Specializace CIS Jazyk a média je program, který studentům umožňuje seznámit se s faktory, které v profesních souvislostech ovlivňují souhru médií, komunikačních procesů a jazyka. Studium nových jevů v používání médií a mezinárodní komunikace dává programu špičkový charakter, oproti páteří obecně přijímaných teorií a metodik.

STRUKTURA PROGRAMU

Ve specializaci CIS Jazyk a média se naučíte porozumět tomu, jak a proč organizace používají nová (a stará) média v interakci mezi obchodními partnery a obchodními partnery. Program poskytuje hluboké pochopení způsobu, jakým aplikace nových médií (např. Webová péče na Twitteru, schůzky přes Skype nebo Facetime, konverzace na WhatsApp) ovlivňují, tvarují nebo dokonce definují obsah a jazykové nebo vizuální vlastnosti zpráv, které jsou vyměňovány . Poskytuje vám také dovednosti pro analýzu mediálního designu a prozkoumání jeho účinnosti. Vzhledem k tomu, že nové a staré média jsou používány ve stále globalizovanějším světě a komunikace je stále více mezinárodní, program se dále zaměřuje na úlohu angličtiny jako lingua franca v mezinárodní komunikaci a nabízí cenný pohled na příležitosti a výzvy mezikulturní sdělení.

VAŠÍ BUDOUCNOST KARIÉRA

Jste schopni poradit firmám ve svých komunikačních strategiích a hodnotit produkty dodávané reklamními agenturami. K dalším možnostem kariéry patří například webový editor, správce webových stránek a analytik sentimentu a nové úkoly vytvořené novými a sociálními médii. V tradičních oblastech existuje potřeba obchodních spisovatelů, redaktorů, výzkumníků trhu a copywriterů.

ZVLÁŠTNÍ POŽADAVKY NA PŘÍJMY

Aby byli kandidáti přípustní, musí mít holandský předškolní diplom (VWO) nebo ekvivalent tohoto diplomu předškolního věku (například německý diplom Abitur nebo IB). Prosíme o zahájení přijímacího řízení nejpozději 1. května.
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
2,060 EUR
Pro studenty EEA; 7,500 EUR pro Non EEA
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Amsterdam, North Holland
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Nizozemsko - Amsterdam, North Holland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu