Bakalář v konzervaci a restaurování

Polytechnic Institute of Tomar

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v konzervaci a restaurování

Polytechnic Institute of Tomar

Polytechnic Institute of Tomar konzervace a restaurování

Konzervace a restaurování

Cíle

Konzervaci a restaurování program nabízí zvukovou kulturní, vědecké a technologické zázemí umožňuje studentům kontakt s reálnými situacemi v laboratoři i na místě. Tento program druhého cyklu byla navržena tak, aby rozvíjet u studentů širokou škálu dovedností, které jim umožní přístup na trh práce a usilovat o postgraduální studium na magisterské a doktorské úrovni v podmínkách podobných těm, které nabízí renomovaných evropských vysokých škol.

Profesionální gólů

Na trhu práce je velmi rozmanité, včetně ochranných, uchování a konzervace / restaurování kulturních statků v širokém spektru oborů, jako je: ústředních a místních správních orgánů, muzea, muzea, charitativní organizace, nadace, památky, paláce, kostely, kláštery, archeologických nalezišť, starožitníci, dražitelé, nosiče vlastnictví, správy majetku společnosti, zachování a obnovu majetku projektové kanceláře a výzkumných laboratořích.

Absolventi tohoto programu snadno vstoupit na trh práce v Portugalsku nebo v zahraničí v různých uchovávání a restaurování specialit.

Výsledky učení

Držitelé bakalářského titulu v konzervaci a restaurování by měl být schopen: porozumět umělecký objekt v jejích nejrůznějších rozměrů v rámci svého materiálu, estetického, historického, sociologického a kulturního kontextu; být obeznámeni s odbornou terminologií a vědeckých a etických principech spojených s konzervace a restaurování; identifikovat faktory zhoršení a následné úpadek; zavazují víceoborových studie za účelem stanovení intervenčních metodik; jednat aktiv dědictví s dohledem postgraduální konzervátora-restaurátora.

This school offers programs in:
  • Portuguese (Portugal)
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Portugalsko - Tomar, Santarém District
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Portugalsko - Tomar, Santarém District
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu