Read the Official Description

Design Media je interdisciplinární major, který kombinuje vybrané kurzy z podnikání, umění a komunikace, aby se úspěšně připravit studenty na kariéru v oblasti grafického designu, webdesignu, reklamy, marketingu a profesionální komunikace.

Osnovy v médiích designu poskytuje každému studentovi všeobecný a odborný vzdělávání. Studenti jsou připraveni přemýšlet, k problému-řešit, souviset, a také, aby se a navrhnout. Profesoři s real-životní zkušenosti jako designérů a umělců studia učí mediálního designu kurzy. Vzhledem k tomu, žáků ve třídě jsou malé, studenti obdrží dostatek osobní pozornost a jsou vyzýváni k vyrovnání technologického vzdělávání s řadou kreativních energií. Když studenti chodit po jevišti získat diplom, ale také budou mít profesionální portfolio dovedností a vzorků.

Co dělá Program Distinctive?

  • WLC se nachází ve městě Milwaukee, metropolitní oblasti s živou komunitou návrhářů a blízkost světových muzeí.
  • Média Členové designu fakulty zveřejnili návrhy písma, profesionální zkušenosti agentury, a sloužili jako uměleckých ředitelů.
  • Designu Media studenti mohou pracovat ve společné laboratoři prostoru, vybavené grafické tablety a laserové tiskárny.
  • Média designu mají studenti svou práci critiqued profesionály a mohou vidět práci studentů z jiných renomovaných Milwaukee škol.
  • Design Media hostí dva národní reproduktory každý rok na témata digitálních trendů.

Akademici a výzkum

Zkušenostního učení

Média Konstrukční studenti WLC je zapojit se do hands-on, zážitkové pedagogiky s Adobe Creative Suite a sofistikované textové editory pro web design a vývoj. Vývoj vrcholící portfolia umožňuje studentům předvést projekty, včetně práce v Adobe Photoshop a Adobe Illustrator, stejně jako v oblasti fotografie, grafického designu a webdesignu.

Digitálně Angažovaný Talk & Cyklus přednášek

Cílem této řady je podporovat technologie, humanitní obory, a mediální design, poskytnout studentům a místní komunity příležitost setkat se kreativním profesionálům. Studenti mají prospěch z poslechu a zapojení s minulými reproduktory, včetně Serenity Caldwell, spolupracovník redaktor Macworld; Jason Schwartz, kreativní ředitel Bright Bright Great; Chris Coyier, výtvarník ve CodePen, spisovatel na CSS-triky a podcaster na ShopTalk; Erin McLaughlin, písmo projektant; a Andy Ihnatko, technologie sloupkař pro Chicago Sun-Times.

Mimo učebnu

Stáže

Média Konstrukční studenti WLC jsou povzbuzovány k úsilí stáže v rámci Milwaukee robustní tvůrčí komunity. Studenti již dříve užil stáže toho Pettit Národní Ice Center, Milwaukee dětského sboru, a oblasti Milwaukee kreativní a komunikačních agenturách. Pro některé, stáže vedly k plný úvazek pracovních příležitostí!

Milwaukee Community

WLC je poloha umožňuje studentům možnost vychutnat kouzlo WLC malého školní komunity, stejně jako mnoho výhod prosperující metropolitní oblasti. Milwaukee je již dlouho známý pro jeho živou uměleckou scénu, a ArtPlace Amerika nedávno jmenoval městu 2013 Top 12 ArtPlace v Americe. Studenti mohou využít mnoha muzeí Milwaukee, galerií, kreativní agentury, a public relations firem, stejně jako různé mediální design událostech a příležitostech dobrovolníka, po celou dobu jejich působení v WLC.

Užitečným pracovním místům a kariérní VOLBY

Odměňování Práce

Většina našich nedávných absolventů získali obohacující, plný úvazek - někteří dokonce před dokončením studia. Design Pole je velmi konkurenční a vyžaduje studentovi maximální úsilí na přípravu, a studenti se doporučuje identifikovat potenciální kariéry fit pro své jedinečné nadání a zájmy. Společnosti zaměstnávající absolventy WLC zahrnují Apexx Group, Quad / Graphics, Savage Solutions, a Wisconsin evangelický Lutheran synod.

Možnosti Kariéra

Tam je téměř nekonečný seznam možností kariéry pro média designu velkých společností. Studenti mohou pracovat jako tiskový designér vytváří časopis pomazánky, knih bundy, obaly vzory, nebo firemních materiálů. Mohly by také pracovat v digitálním světě jako front-end web designer, jako projektant uživatelské rozhraní, nebo v digitální publikování. Pozice ke grafiků, designérů, typ a uměleckých ředitelů jsou životaschopné možnosti. Někteří studenti se rozhodnete pracovat samostatně jako na volné noze návrháři. WLC mediální návrh programu úspěšně připravuje studenty na kterékoliv možnost si zvolí.

12
Program taught in:
Angličtina

See 8 more programs offered by Wisconsin Lutheran College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019