Fotografický kurz se specializací na módní fotografie má za cíl vyškolení profesionální osobnosti, která má hluboké znalosti a dovednosti v oboru móda: autor a umělec, který má tvůrčí a projektantské schopnosti spolu s estetickou citlivostí zaměřenou na módu a schopnou Použít fotografický obraz jako kanál vizuální komunikace. Módní profesionální fotograf kombinuje technické kompetence s tvůrčími a estetickými, přičemž věnuje pozornost vnímání a komunikaci životního stylu vztahujícího se k módě.

Profesionální výstupy: Na konci vzdělávací cesty může student pracovat v pracovních sektorech módního prostředí: publikování, my, televize, fotografické agentury, postprodukce, externí, pracujeme jako fotograf, odborník na vydávání módní fotografie, styling fotografie, umění Kupující, správce studia, editor fotografií.

Požadavky na přijetí

Kurz je zaměřen na ty, kteří (i začátečníci) kvůli své vášni pro fotografování a módu chtějí nastoupit do profesionální kariéry a růstové cesty v průmyslu.

Vybavení a vzdělávací materiál

Vzdělávací materiál složený z brožur a digitálního materiálu je zdarma k dispozici všem studentům. Navíc Škola nabídne studentům možnost bezplatně používat profesionální stroje a celé zařízení potřebné pro externí fotografování. Student bude muset vlastnit přenosný počítač s balíčkem Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign) a získat profesionální kameru během prvního měsíce.

Módní návrh studijního plánu

Předmět zahrnuje všechny předměty související se světem módy a fotografie, a to od základů: od použití zařízení a profesionální kamery až po studium světla a záblesku, procházející analýzou a studiem velkých autorů Módní fotografie a módy, stejně jako analýza módního systému. Vedle teoretických tříd bude spousta praktických aktivit v ateliéru i v exteriérech, aby studenti získali zkušenost s "terénními pracemi", aby získali mnoho obrázků, které se liší mezi mnoha tématy a stylingovými oblastmi (Publikování, Koncepce, Marketing, Photoshoot, Muž , Žena, krása, plážové oblečení a spodní prádlo, příslušenství a prapor, web a sociální komunikace atd.). Student bude spolupracovat s fotografy a profesionály v tomto oboru a naučí se spojit s týmem o profesionály, kteří s ním spolupracují: od stylistky až po umělce make-upu, stylistka, modely a agentury, stylistku atd. Přezkoumá a pečlivě vybírá realizované snímky, student zahájí realizaci svých projektů a vlastního portfolia: s podporou grafického a fotografického editačního softwaru se může zabývat postprodukční činností pro konečnou prezentaci projektu. Na konci kurzu bude student muset absolvovat závěrečnou zkoušku, pro kterou se představí externímu pracovišti, vysoce profesionálnímu portfoliu a musí být schopen prokázat odbornou splatnost a získané technické dovednosti. Po úspěšném absolvování zkoušky bude vydán tříletý diplom profesionální kvalifikační práce v oblasti módní fotografie.

Třídy Hodiny

Délka kurzu: 3 roky
Délka trvání: 3/4 hodiny
Týdenní účast: 3 třídy
Čtvrtek: Od 9:00 do 12:00
Pátek: Od 9:00 do 12:00 / od 14:00 do 18:00
Sobota: 1 sobota za měsíc věnovaná externí fotografování

Náklady

Registrační poplatek: 400 EUR
Běžné náklady na kurz: € 6000 / rok nebo splátky ve výši € 756,40 Ceny zahrnují vzdělávací materiál složený ze šablon a knih.
Je možné nastavit vlastní návštěvnické a platební plány.
REGISTRACE JSOU OTEVŘENY PŘED MÍSTEM POSLEDNÍ.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Ferrari Fashion School »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
7,320 EUR
Obvyklé náklady na kurz za rok nebo splátky ve výši 756,40 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date