Read the Official Description

Proces od farmy po vidličku je jedinečné a zvláštní proces. Každý rok se tisíce nových produktů vstoupí na trh a skončí v obchodech po celém světě. Potravinářský průmysl je rychle se měnící podnikatelské prostředí, nutí firmy, aby splňovaly požadavky na neustálé zlepšování. Proto je toto odvětví potřebuje dobře organizované společnosti, které jsou orientované na mezinárodní, inovativní, zabývající se mezinárodním marketingu a logistiky a mají silný a bezpečný přístup ke kvalitě.

To je přesně to, co náš kurz International Food Business se zaměřením na. Budoucí manažeři v potravinářském podniku a potravinářského sektoru bude muset z první ruky znalosti o mezinárodní obchodní praxí a řízení dodavatelského řetězce. A i když Severní Amerika a Evropa mají úzkou vazbu od nepaměti, oba kontinenty jsou velmi odlišné. Spotřebitelské chování a dělá business v Severní Americe je velmi odlišná v porovnání s Evropou. Chcete-li pracovat s těmito kontinenty musíte přizpůsobit obou kultur. Každá země se liší od ostatních, takže musíte vědět, kdo a co do činění.

The International Food Business Program je jedinečný v mnoha ohledech, ale především proto, že nabízí holandské a kanadské univerzity, který oba nabízejí své bakalářský titul studentům, kteří dokončí tento program, studenti studovat jak v Kanadě a Nizozemsku v průběhu 4 let studia.

Profesionální příležitosti

Máte-li dokončit studium International Food Business úspěšně své příležitosti se dramaticky zvýší, a to nejen v rámci národní a mezinárodní zemědělsko-potravinářského podniku, ale i v jiných odvětvích. To by mohlo zahrnovat pozice, jako jsou: - výzkum trhu manažer - distribuce a logistiky manažer - Sales Manager Corporate - finanční ředitel - Mezinárodní Sales Consultant - vývojář produktů - International Marketing Manager

Vstupní požadavky

Vstupné vyžaduje vysokou školu (střední škola) studia na úrovni vyššího středního všeobecného vzdělávání a pre-univerzitní vzdělání (Holandský ekvivalent HAVO-VWO). Doporučujeme, abyste nás kontaktovat pro osobní poradenství a další podrobnosti. Žadatelé musí předložit motivační dopis a znovu navrhovat svůj závazek k programu a musí být k dispozici k osobnímu pohovoru a jazykového testu anglicky. Rozhodnutí o vaše registrace bude na základě všech výše uvedených požadavků.

Tento bakalářský studijní program je nabízen CAH Vilentum a Dalhousie University, Zemědělská fakulta. Budete mít jedinečnou možnost sledovat studie v mezinárodním třídě na dvou kontinentech (dual stupňů). Budete studovat po dobu jednoho roku v Kanadě. Během prvního roku budete studovat v Nizozemsku spolu s evropskými studenty. Ve druhém roce, bude kanadské studenti se k vám připojit. Ve třetím roce, bude celá skupina studovat v Kanadě. Ve čtvrtém ročníku, budete dokončit své studium v ​​Nizozemsku, s možností udělat si práce výzkum na mezinárodně nachází společnost. Studie jazykem je angličtina v celém průběhu. Jazykové dovednosti jsou jedním z požadavků v řízení o žádosti, nicméně v prvních dvou letech anglické jazykové kurzy jsou součástí programu, který má dále podporovat non-rodilí mluvčí rozvíjet své jazykové dovednosti.

Program taught in:
Angličtina
Aeres University of Applied Sciences

See 12 more programs offered by Aeres University of Applied Sciences »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date