Read the Official Description

Bachelor of Science v nábytkového designu a výrobě

GMIT Letterfrack Campus

Tento program vytváří vysoce kvalifikované absolventy, kteří spojují své tvůrčí síly s výrobní technologií při navrhování a výrobu inovativních produktů nábytku. Program rozvíjí dovednosti v používání tradičních technik a zahrnuje požadavek na kvalifikaci ve počítačem podporovaného navrhování (CAD) a výroby. Tento široký přístup umožňuje absolventům vstoupit do segmentu průmyslu, že většina apeluje na ně, v rozmezí od dílen až po moderní výrobci nábytku na bázi řemesla. Keen pozornost je věnována inteligentním designem, který řeší otázky, jako je tržní, konkurenceschopnost, náklady a životní prostředí a tato kritéria jsou úzce spojeny se schopností absolventů produkovat vysoce kvalitní prototypy nábytku produktu.

V celém programu řada náročné konstrukce a provedení projektů jsou nastaveny a tyto podpořit intenzivní blok pracovní stáže, které mohou být uskutečněny v Irsku, Velké Británii, USA, Evropě, Austrálii a dalších částech světa.

moduly programu


Rok 1: naučit se učit, nadace výkres, materiály, výrobní technologie, Technická grafika, matematika, nábytek historie a proces návrhu, výrobě nábytku a projekty 1

Rok 2: Applied Science, užitá grafika a počítačové aplikace, Management a ekonomika, výrobní technologie Advanced, Průmyslový design Historie, designu a vizuální studia, a projektů 2

Rok 3: CAD / CAM, Product Development, design a inovace, komerčních projektů a pracovat umístění, marketing a finance a regulační prostředí

Pracovní příležitosti


Absolventi s širokou škálu dovedností a kompetencí funkce na různých úrovních v nábytkářském průmyslu. Oni obvykle pracují na juniorské úrovni managementu, kde, s bezplatnou mix konstrukční a výrobní znalosti, mohou přispět k: výroba, vývoj nových výrobků, prototyping, 3D modelování a vytváření podrobných prezentací a pracovních výkresů. Absolventi mohou rovněž usilovat o pozice jako stolaři / nábytku v průmyslu založeného řemeslné a po získání zkušenosti v oboru, může jít o založit vlastní podnikání.

Další základní informace

  • Tento program zahrnuje výcvik v používání nejrůznějších dřevoobráběcích strojů.
  • Studentů prvních ročníků musí koupit nástroje, bezpečnost a projektové výstroje při registraci tohoto programu, které jsou vyráběny a určené GMIT.
  • Doporučuje se, aby žadatelé mají European Computer Driving Licence (ECDL) kvalifikaci.
  • Je žádoucí, aby žadatelé studoval umění nebo design a komunikační grafiky až po Odcházení úroveň certifikátu.
  • Rozsáhlý pět měsíců pracovní stáž, která může probíhat v Irsku, Velké Británii, USA, Austrálie nebo jiných místech, je začleněna do třetím roce, a poskytuje studentům zásadní příslušném průmyslovém zkušenosti.
  • Termín studia v ústavu třetího stupně v zámoří může být také považována namísto umisťování průmyslu.

Následná studií


Absolventi se mohou ucházet o místa na čtvrtém roce od Bachelor of Science (vyznamenání) v nábytkovém designu a výroby, ve GMIT Letterfrack.

Program taught in:
Angličtina

See 10 more programs offered by Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT) »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date