Rozsáhlá aplikace nových způsobů distribuce a výroby nyní poskytuje novým příležitostem pro současné konstruktéry produktů.

Návrh produktu je neustále zkoumat vztah mezi uživatelem a produktem. Existují všechny druhy výrobků a jsou všude; Od čistě funkčních až po ty, kteří učiní prohlášení nebo vyprávějí příběh. Rozsáhlá aplikace nových způsobů distribuce a výroby nyní poskytuje novým příležitostem pro současné konstruktéry produktů.

Product Design je o neustále zkoumání vztahu mezi výrobky a jejich uživateli. Existují všechny druhy výrobků a jsou všude, od čistě funkčních až po ty, které činí prohlášení. V jeho jádru je návrh produktu o výslechu a nové definici toho, co již existuje. Proto návrháři produktů rozvíjejí význam a přemýšlejí o vzhledu.

Rozvíjející se technologie již vyvolaly zásadní debaty o budoucnosti dobře zavedených myšlenek, pokud jde o návrh výrobku, používání výrobků a ekonomiku výrobků. Rozsáhlá aplikace nových způsobů distribuce a výroby nyní poskytuje novým příležitostem pro současné konstruktéry produktů.

Důležitým aspektem studijního programu je objev a vývoj - doslova "zašpinit ruce" - (nových) materiálů a výrobních procesů. Dokonce byste mohl jít ještě o krok dále: tím, že se nebojíte demontovat to, co již existuje, ve fyzickém i koncepčním smyslu, stejně jako v oblasti výroby a distribuce. Tímto způsobem vytvoříte nové nápady a nové způsoby používání produktů. Budete hlouběji prozkoumávat praktické důsledky navrhování.

Příklady těchto důsledků zahrnují takové dimenze, jako je environmentální a sociální udržitelnost. Jako konstruktér produktů se tedy neomezuje na práci s existujícími nástroji; Můžete také tyto nástroje přizpůsobit, nebo dokonce navrhnout vlastní. To přesahuje samotný produkt: návrh produktu není omezen na hmotné objekty, ale může také vést k procesu nebo službě.

Shrnutí: konstruktéři produktů jsou experti, výzkumní pracovníci, spolupracovníci a podnikatelé, kteří si dokáží představit, jak produkty mohou změnit naši budoucnost.

img

Pracovní příležitosti

  • Návrhář produktu pro různá odvětví
  • Vývojář koncepce
  • a více..

vytváření pionýry

Náš Úspěšní absolventy vývoje produktů zahrnují: Suzanne van Beest (nominace na Electrolux Design Lab soutěž a jsou uvedeny v HOT100) a Isaac Monte (vítěz Drempel Award 2013 a Henri Winkelman Award 2013, v současné době on je vedoucím Ústavu produktového designu na Vysoké škole designu Colombo / Sri Lanka).

Kontrolní seznam portfolia

Jsi …

  • Talentovaný ve výtvarném umění?
  • samostatnosti a zodpovědnosti?
  • věnován a motivovaný?
  • podnikatelský?

Pak navštivte některou z našich Dnů otevřených dveří nebo otevřený večerů - a přivést své portfolio! - A požádat o přijetí.

Cože

Výběr 10-15 děl, která předcházela tvůrčího procesu

Například: vzory, objekty, fotografie, filmy, hry, animace, módní doplňky (), nábytek, modely, kresby, plakáty, kampaně, malby, použitelné artefakty a sochy. Můžete publikovat a prezentovat to vše v tradičním složce úhledné portfolia, ale můžete také použít různé metody: 3D práce může být podána u (lepenkové krabici), digitální práce může být prezentován na notebooku nebo tabletu.

Vezměte prosím na vědomí: Na rozdíl od těchto děl, prosím, ukaž nám nějaké další věci, které jste vytvořili. Vytvořte pečlivý výběr mezi těmito dvěma. Tímto způsobem můžeme posoudit, do jaké míry budete mít možnost nahlédnout do svých vlastních kvalit a vlastní práci.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 10 více kurzů z Willem de Kooning Academy »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date