Read the Official Description

Bakalářská pro audit a kontrolu Management nabízí psaní, relační a technické znalosti pro provádění finančních auditů, design přístrojové desky, a vztahů s akcionáři. Tento program, jehož realizace se řídí podle LMD systému a navrhování programů ISO metodické úložiště verze 9001 2008 je k dispozici samostatně nebo v joint-stupně s bakalářské UQAC. Originalita, soudržnost a pedagogická struktura získaly akreditaci africké a Madagaskaru Rada pro vysokoškolské vzdělávání (cames) a centra excelence v UEMOA.

ES nabídl tento PROGRAM

Školení k řešení problémů dneška a zítřka V současné ekonomického a právního prostředí, očekávání vis-à-vis podnikání auditu a kontroly řízení manažeři jsou stále silnější. Vaše dovednosti budou zárukou kvality své práce.

Tento program nabízí příležitost, aby lépe splňují požadavky trhu, pokud jde o transparentnost, čitelnost účetní závěrky, pohodlí vnitřní kontroly ...

Naše značky nejprve vypracovat metodický odborné znalosti a navrhnout způsob použití těchto dovedností do různých podnikových funkcí a odvětví.

LICENCE PROGRAM

Koná se v průběhu šesti semestrů, včetně prvních pět semestrů představují základní kurzy. Šestý semestr je koncentrace nebo speciální, ve kterém musí student zvolit. Před získání licence (bakalářský v oboru Business Administration v této speciality), za ověřování výuky je student povinen předložit jednotky, podporu a školil úspěšný projekt vychází z práce pod dohledem pro audit a kontrolu Řízení.

Tento bakalářský studijní program pro audit a kontrolu Management poskytuje dovednosti potřebné pro rozhodování založené na důkladné analýze účetní závěrky jakékoliv organizace a řízení vhodných nástrojů pro hodnocení fungování a výkonnost Management Service.

Doprovázet studenty v jejich profesní rozvoj a zároveň rozvíjet jejich manažera a podnikatele dovednosti, které jim umožní pochopit africké podnikání a její účetnictví a finance prostředí.

Kromě toho, aby se vešly do profesního světa při přípravě studenta k realizaci těchto dovednosti a znalosti v praxi obchody náročné přesnost, preciznost, organizaci a interpersonální dovednosti.

Výuka v bakalářském audit a kontrola řízení dává klíče studentům pro lepší řízení rozhodování a poradenství.

Posluchač je zkoušející účetnictví a řízení podniku. V drtivé většině případů a právních otázek, je to mimo společnost a člen auditorské společnosti, jehož cílem je prověřit stav společností, které ho sponzorují. Jeho účelem je stanovit přesnou diagnózu a manažerské účetní jednotky: prodej, personální, cash flow, řízení, organizační klimatu.

Regulátor management, známý také jako zodpovědný za řízení, vykonává trvalou kontrolu nad rozpočty společnosti, rozvíjet rozpočtu a prováděcí postupy pro optimální využití zdrojů. Je to zásadní odkaz ve společnosti kontrolu nad každodenní provoz. Regulátor management má roli druhého pilota, a mělo by pomoci vedení společnosti dosáhnout jejich obchodních cílů

ZPŮSOBILOST

  • Bakalářská
  • Přihláška
  • Testovací BSAT
  • Vstupné Interview

JAZYKY

  • Angličtina
  • Japonský
  • Číňan
  • Fulani a Mandinka podnikání
Program taught in:
Francouzština

See 11 more programs offered by Institut Africain de Management »

This course is Campus based
Start Date
Ún. 2019
Sept. 2019
Duration
6 semestry
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Ún. 2019, Sept. 2019
End Date
Application deadline

Ún. 2019, Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date