Read the Official Description

Bakalářský studijní program v oblasti digitálních médií poskytuje odbornou přípravu na pozice specialistů v oblasti digitálních médií odvětvích. Program je zajistit, že studenti budou vybaveny jak technických, tak i měkkých dovedností, a být připraveni čelit rychle se pohybujícího digitálního světa. Náš čtyřletý program je určen na rozvoj technických dovedností studentů a vést studenty k zájmu o profesní specializaci, kterému dávají přednost. Studenti se naučí, jak rozvíjet kritické myšlení, jakož i řešení problémů, od zadání třídy na správu multimediální projekt.

Díky pokročilé osnov, Prince of Songkla University International College nabízí širokou škálu na míru kurzů, které pokrývají základní podoborů Digital Media, as následující - 2D / 3D animace - Grafický design a programování - herní design a programování - vývoj webových stránek - digitální umění a Fotografování - Natáčení přístup k pokročilým počítačové učebny s dobře známým Multimediální software nainstalovaný bude poskytnuta pro naše studenty digitálních médií spolu s jinými zařízeními, jako je video zařízení, společenská místnost a salonek Student na podporu excelence a to nejen ve výuce, ale také v studenta self-learning.

Absolventi programu budou vyškoleni s kombinací odborných znalostí v oblasti informačních technologií a umění, které jim umožní vykonávat svou profesní dráhu v oblasti digitálních médií poli.

Pracovní příležitosti

Program Digital Media poskytuje absolventům s pozadím pro různorodé kariérní možnosti. Zvlášť, když ASEAN hospodářského společenství (AEC), je realizován v roce 2015, bude transformovat ASEAN v oblasti s volným pohybem pracovních sil obratné. Program je navržen tak, aby připravit naše absolventy k dokonalosti v jejich odbornosti, analytické schopnosti a anglické komunikační dovednosti, že je vysoce kvalifikované pracovní síly v průmyslu Digital Media v celém regionu. Příklady pracovních příležitostí níže uvedené čekají na naše absolventy.

  • 2D / 3D animátor - Story Board Artist - Graphic User Interface Designer - Web Designer - Web Master - Web Application programátor - filmový producent - fotograf - Post Production Specialist - Game Designer - Game programátor - Multimedia Art Director - interaktivní multimediální poradce
Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by Prince Of Songkla University »

This course is Campus based
Start Date
Červen 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
170,000 THB
Deadline
By locations
By date
Start Date
Červen 2019
End Date
Application deadline

Červen 2019

Location
Application deadline
End Date