Bakalář v oblasti počítačové vědy a techniky

University of Nevada, Reno

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oblasti počítačové vědy a techniky

University of Nevada, Reno

Počítačové vědy a inženýrství je obor zaměřený na řešení problémů s počítači. Je to dynamická disciplína umístěný na křižovatce mnoha oblastech v matematice, vědě a inženýrství, a to spojuje teorie, abstrakce a konstrukce výpočetních zařízení, programů a systémů řešit řadu problémů, v jen o všech oblastech lidského snažení.

Výpočetní technika a zahrnuje metodiku, nástroje a techniky, a teorie o tom, jak jsou informace odvozena, skladovány, manipulovat a sdělovány. Vzhledem k jeho významu v našem světě, počítačové vědy a techniky je nesmírně vzrušující obor, který nadále roste rychlým tempem.

Související Tituly a programy

Comp Sci
  • Computer Science and Engineering, Minor
<li>V&yacute;po&#269;etn&iacute; technika a informatika, Magistr Ud&#283;len</li> <li>V&yacute;po&#269;etn&iacute; technika a informatika, doktor filozofie Ud&#283;len</li>

Bakalářský titul v oboru počítačových věd a techniky je navržen tak, aby vám pevné základy v oblasti výpočetní techniky, matematiky, vědy a techniky a naučí vás aplikovat tyto znalosti na reálných výpočetních problémů.

Absolventi mají schopnosti identifikovat technologické řešení problémů, kreslení na jejich schopnosti navrhnout a experimenty chování, analyzovat data, a vyvíjet software nebo počítačových systémů, které splňují požadované potřeby.

Navíc, náš program učí klíčové schopnosti uspět v profesionálním světě, včetně toho, jak efektivně komunikovat s řadou publika, jak fungovat v multi-disciplinární týmy a jak se chovat v souladu s odbornými, etických, právních a společenských povinností.

Akreditační komise pro inženýrství a technologie (ABET) je deska, která přisuzuje inženýrství a informatiky programy ve Spojených státech. Bachelor of Science v informatice a inženýrství je akreditována Engineering Akreditační komise ABET. Absolventi ABET-akreditovaných programů, mají jistotu, že jejich investice a úspěch jsou uznané celosvětové inženýrské komunity.

Požadavky

Úspěšní inženýrství studenti dorazí na univerzitě se silným zázemím v matematice a vědě. Doporučujeme studenti vzali fyziky a chemie kurzy na střední škole a jsou připraveny přijmout kalkulu jako prváci.

Všichni studenti musí absolvovat základní požadavky učebních osnov univerzity. Hlavní požadavky zahrnují kurzy v oblasti výpočetní vědy a techniky, stejně jako matematika. Volitelné požadavky, pořízených během junior a senior rok, vám umožní prozkoumat pokročilá témata v oblasti počítačové vědy a inženýrství, nebo koncentrát v určitých oblastech uvnitř pole.

Mnoho studentů také absolvovat stáž v rámci svého studijního programu. Pokud váš stáž splňuje kritéria oddělení, můžete si vydělat až tři jednotky akademický úvěr. Přečtěte si více o našem programu stáží.

Všichni studenti musí absolvovat vyvrcholení projektu ve svém ročníku. Tento celoroční kurz partneři malé skupiny studentů s místními podniky vytvořit softwarový program nebo aplikaci požadované podle podnikání.

Možnosti Kariéra

Náš studijní program kombinuje informatiky a výpočetní techniku ​​nabídnout studentům kompletní základy v obou počítačového hardwaru a softwaru. 2012 průzkumu Národní asociace vysokých škol a zaměstnavatelů umístěny i informatiky a výpočetní techniku ​​na svém seznamu 10 nejlepších bakalářských titulů pro rok 2013. Naši absolventi mají znalosti v obou oblastech, což jim všestrannou dovednostní sadu oceňují zaměstnavatelů a absolventů škol.

Absolventi programu mohou čerpat silné herní trh v regionu, nebo hledat zaměstnání v odvětvích od vojenské k softwaru do kybernetické bezpečnosti. Celostátní, poptávka po počítačových vědců a inženýrů je silná, jako potřeba vyškolených počítačové vědce a inženýry roste v oblastech od zdravotní péče, vzdělávání k podnikání.

Výpočetní technika a může být lukrativní obor pro absolventy. 2011 Studie Georgetown University Center na vzdělávání a pracovní síly hlásil, že bakalářský titul v oboru držitelé informatice měli medián zisk 98.000 dolar, což je třetí nejvyšší platit dur pro bakalářských studentů.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Reno, Nevada
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Reno, Nevada
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu