Read the Official Description

Počítačové vědy a inženýrství je obor zaměřený na řešení problémů s počítači. Je to dynamická disciplína umístěný na křižovatce mnoha oblastech v matematice, vědě a inženýrství, a to spojuje teorie, abstrakce a konstrukce výpočetních zařízení, programů a systémů řešit řadu problémů, v jen o všech oblastech lidského snažení.

Výpočetní technika a zahrnuje metodiku, nástroje a techniky, a teorie o tom, jak jsou informace odvozena, skladovány, manipulovat a sdělovány. Vzhledem k jeho významu v našem světě, počítačové vědy a techniky je nesmírně vzrušující obor, který nadále roste rychlým tempem.

Související Tituly a programy

Comp Sci
  • Computer Science and Engineering, Minor
<li>V&yacute;po&#269;etn&iacute; technika a informatika, Magistr Ud&#283;len</li>
<li>V&yacute;po&#269;etn&iacute; technika a informatika, doktor filozofie Ud&#283;len</li>

Bakalářský titul v oboru počítačových věd a techniky je navržen tak, aby vám pevné základy v oblasti výpočetní techniky, matematiky, vědy a techniky a naučí vás aplikovat tyto znalosti na reálných výpočetních problémů.

Absolventi mají schopnosti identifikovat technologické řešení problémů, kreslení na jejich schopnosti navrhnout a experimenty chování, analyzovat data, a vyvíjet software nebo počítačových systémů, které splňují požadované potřeby.

Navíc, náš program učí klíčové schopnosti uspět v profesionálním světě, včetně toho, jak efektivně komunikovat s řadou publika, jak fungovat v multi-disciplinární týmy a jak se chovat v souladu s odbornými, etických, právních a společenských povinností.

Akreditační komise pro inženýrství a technologie (ABET) je deska, která přisuzuje inženýrství a informatiky programy ve Spojených státech. Bachelor of Science v informatice a inženýrství je akreditována Engineering Akreditační komise ABET. Absolventi ABET-akreditovaných programů, mají jistotu, že jejich investice a úspěch jsou uznané celosvětové inženýrské komunity.

Požadavky

Úspěšní inženýrství studenti dorazí na univerzitě se silným zázemím v matematice a vědě. Doporučujeme studenti vzali fyziky a chemie kurzy na střední škole a jsou připraveny přijmout kalkulu jako prváci.

Všichni studenti musí absolvovat základní požadavky učebních osnov univerzity. Hlavní požadavky zahrnují kurzy v oblasti výpočetní vědy a techniky, stejně jako matematika. Volitelné požadavky, pořízených během junior a senior rok, vám umožní prozkoumat pokročilá témata v oblasti počítačové vědy a inženýrství, nebo koncentrát v určitých oblastech uvnitř pole.

Mnoho studentů také absolvovat stáž v rámci svého studijního programu. Pokud váš stáž splňuje kritéria oddělení, můžete si vydělat až tři jednotky akademický úvěr. Přečtěte si více o našem programu stáží.

Všichni studenti musí absolvovat vyvrcholení projektu ve svém ročníku. Tento celoroční kurz partneři malé skupiny studentů s místními podniky vytvořit softwarový program nebo aplikaci požadované podle podnikání.

Možnosti Kariéra

Náš studijní program kombinuje informatiky a výpočetní techniku ​​nabídnout studentům kompletní základy v obou počítačového hardwaru a softwaru. 2012 průzkumu Národní asociace vysokých škol a zaměstnavatelů umístěny i informatiky a výpočetní techniku ​​na svém seznamu 10 nejlepších bakalářských titulů pro rok 2013. Naši absolventi mají znalosti v obou oblastech, což jim všestrannou dovednostní sadu oceňují zaměstnavatelů a absolventů škol.

Absolventi programu mohou čerpat silné herní trh v regionu, nebo hledat zaměstnání v odvětvích od vojenské k softwaru do kybernetické bezpečnosti. Celostátní, poptávka po počítačových vědců a inženýrů je silná, jako potřeba vyškolených počítačové vědce a inženýry roste v oblastech od zdravotní péče, vzdělávání k podnikání.

Výpočetní technika a může být lukrativní obor pro absolventy. 2011 Studie Georgetown University Center na vzdělávání a pracovní síly hlásil, že bakalářský titul v oboru držitelé informatice měli medián zisk 98.000 dolar, což je třetí nejvyšší platit dur pro bakalářských studentů.

Program taught in:
Angličtina

See 10 more programs offered by University of Nevada, Reno »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date