Read the Official Description

Bakalář v kategorii Zábava designu

Entertainment Design je v samém srdci vizuální zážitek z televizních pořadů, filmů, reklam, videoher, animovaných projektů a zábavních parků.

Stupeň: Bachelor of Science

Návrh nové světy, postav a objektů, které nebyly nikdy předtím byly pozorovány vyžaduje velkou představivost, ale také pochopení, jak věci jsou vestavěné a jak komunikovat s lidmi, kteří budou stavět tyto nové světy.

Art Center zábava design vzdělávací program pomáhá studentům rozvíjet dovednosti a tvůrčí zaměření vyžadované koncepčních návrhářů v zábavním průmyslu.

Naše oddělení je relativně nový, ale Art Center absolventi jsou lídry v oblasti animace, video hry, film a televizi. Mnohé z nich pracují v blízkých nábojích těchto odvětví, čímž své odborné znalosti do učebny fakulty a jako hostující lektoři. Během prvních čtyř podmínek, studenti obdrží přísnou výchovu na kresbu, rendering, modelářství a sochařství, stejně jako úvod do 3D digitálních nástrojů. Program uzavírá vedoucí projektu zaměřeného na oblast zvláštního umělecké a profesionálním zájmem.

V uplynulých letech, studenti, kteří hledají kariéru v zábavním designu vzal kombinaci ilustraci a průmyslový design třídy rozvíjet své schopnosti a portfolio. Dnes Program Art Center zábava design zahrnuje a rozšiřuje na silných obou disciplínách.

Naši studenti mají možnost spolupracovat s kolegy z jiných oddělení College prostřednictvím mezioborového studia a Designmatters projektech, kde mohou uplatňovat dovednosti pro komerční a neziskové příčin.

Program taught in:
Angličtina

See 4 more programs offered by Art Center College of Design »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019