Manažerské informační systémy (MIS) je náročný obor zaměřený na integraci řešení informačních technologií založených na počítačích a obchodní procesy reagovat na informační potřeby podniků a jiných podniků. Informační technologie počítačový je viděn jako nástroj pro vytváření, zpracování a šíření informací. I když počítače jsou nástrojem pro tuto oblast, vybavíme studenti být skutečný hodnotitelé, vytvářet vyspělost a hodnotu organizace.

Naši absolventi mají kombinaci silných technických a obchodních dovedností, včetně ústní i písemné komunikace, čímž bude překlenuta propast, která často existuje mezi obchodním uživatelům počítačových systémů a technicky vyškolených specialistů. Tato kombinace dovedností připravuje naše absolventy, aby vůdci příští generace profesionálů MIS. To také krmí poptávku po MIS profesionály, kteří mají zkušenosti jak v oblasti výpočetní techniky a podnikání. Tento požadavek se očekává rychlý růst v příštím desetiletí, podle amerického ministerstva práce.

Studentů oboru MIS obdrží komplexní vzdělání v designu, analýzy, vývoj a správu počítačových informačních systémů. Oni také jsou vzděláváni v oblasti managementu, marketingu, ekonomiky, účetnictví a finance. Studenti se naučí uplatňovat manažerské a analytické dovednosti potřebné pro úspěch v 21. století organizacích. MIS menší je vynikajícím doplňkem pro mnoho velkých společností nabízených v rámci univerzity.

Vlastnosti našeho inovativního programu patří interaktivní přednášky, individuální i týmové úkoly, a zkušenostní učení, které pomáhají studentům vybudovat úspěšnou kariéru. Pět z top 30 nejrychleji rostoucích zaměstnání prostřednictvím 2016ar souvisí počítačových informačních systémů, podle projekcí zaměstnanosti zveřejněných Bureau of Labor Statistics.

Pod vedením vysoce kvalifikovaných a zkušených fakulty, studenti pracují s místními firmami a to jednotlivě i jako členové týmu, aby rozvoj informačních systémů řešení k řešení obchodních problémů.

Spojenectví s SAP a Microsoft korporace poskytují studentům přístup k široké škále současných softwarových nástrojů a systémů. Partnerství s informačními systémy profesní sdružení poskytují mnoho příležitostí pro interakci studenta s podnikatelskou sférou. Hodnocení lektoři z byznysu a vlády jsou pravidelně představoval, a stáže s dobře známými korporací jsou k dispozici kvalifikované studenty.


TÉMATA studia

  • Základy teorie systémů a její aplikace na MIS problémů
  • Analýza a návrh informačních systémů se zaměřením na integraci řešení informačních technologií založených na počítačích a podnikových procesů k řešení obchodních problémů a využít obchodní příležitosti,
  • Plánování proces jako to platí pro informační systémy životního cyklu vývoje
  • Etické a právní otázky, které se vztahují k informačním systémům
  • Principy řízení chyb, řízení rizik a vyhýbání se problému
  • Návrh a správa databáze
  • Posuzování datových komunikačních potřeb organizace a návrh vhodného plánu pro naplnění těchto potřeb
  • Principy objektově orientovaného programování, které formulovat řešení na obchodní problém
  • Správa organizaci informačních systémů.

KARIÉRA A Graduate School PŘÍLEŽITOSTI

Program MIS připravuje studenty na kariéru v širokém škálu organizací jako systémových analytiků, programátorů, databázové vývojáře a obchodní analytiky. Po několika letech zkušeností a s další školení, absolventi mohou stát vedoucí systémových analytiků, projektové manažery, správce databází a ředitelé funkce informačních systémů v rámci svých organizací.

Prostřednictvím UT spolupráci s profesními organizacemi, absolventi jsou dostatečně připraveni pokračovat v úspěšné kariéry. Absolventi jsou rovněž dobře připraveni sledovat absolventské hodnosti v mnoha oblastech podnikání. Chcete-li se dozvědět více o postgraduálních programů nabízených na UT, navštivte naše obchodní programy stránku absolventa.


PŘÍPRAVA HIGH SCHOOL

Nevyžaduje se žádná předchozí zkušenost s počítači. Nicméně, jakékoliv matematika a computer-orientované vysoké školy osnovy by být vynikající příprava na MIS major.


ON-CAMPUS SDRUŽENÍ

Manažerské informační systémy velkých společností jsou vyzýváni k účasti na činnosti místních kapitol profesních organizací. Obchodní znalosti mohou být také posílena prostřednictvím účasti v areálu profesních organizací, včetně UT sdružení pro výpočetní techniku ​​(ACM) Student kapitoly. Navíc, někteří studenti jsou zváni k účasti na Alpha IOTA MU, národní informační systémy Honor Society a / nebo beta Gamma Sigma, národní Business čestná společnost pro AACSB akreditované školy.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 8 více kurzů z University of Tampa - Sykes College of Business »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
35,160 USD
za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date