Read the Official Description

Bakalář v oboru řízení výroby: Móda a souvisejících průmyslových odvětví

Interiérů automobilů, hračky, zavazadla, zdravotnické potřeby, oblečení: Velmi různé výrobky, všechny vytvořené výrobního procesu, který je v podstatě stejný. Zvládnout proces, a jste v poptávce jako vedoucí výroby. A nejvyšší placených pracovních míst zde v New Yorku.

Oblečení a textilní podniky spoléhají na jejich schopnost poskytovat kvalitní zboží pro spotřebitele-včas a za správnou cenu. Tento program vás vtáhne do výrobních technologií a obchodních postupů potřebných k realizaci konkurenční výrobní systémy pro dnešním globálním trhu. Naučíte se analytické a koncepční řešení problémů, efektivní komunikační techniky a počítačové dovednosti v pokročilých systémů a softwaru souvisejících s průmyslem. Ve třídách učil tím, že cvičí profesionály v oboru, získáte neocenitelné praktické zkušenosti i teoretické znalosti.

Highlights

  • Jen v New Yorku, existuje více pracovních míst pro řízení výroby v import / export, oděvních výrobků a výroba šité produkty, bytového textilu a hraček firem, než kolik je absolventům jejich zaplnění.
  • top-grade zařízení a stáže fit je na místní firmy nabízejí zážitky prakticky v každém aspektu výroby od řezání a značení k hotovému výrobku, včetně těch vysoce vyspělých počítačových programů a systémů.
  • Program má úzké vazby s průmyslem studentům napomoci tomu, aby cenné připojení.

V tomto programu, budete:

  • pracovat na state-of-the-art zařízení v zařízeních po vzoru těch v průmyslu.
  • získat nezastupitelnou zázemí ve zpracovatelském průmyslu, jakož i zkušenosti, které lze použít ke vstupu na trh práce nebo její výkon pokročilého stupně.
  • zvládnout proces vývoje produktu.
Program taught in:
Angličtina

See 9 more programs offered by Fashion Institute of Technology »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019