Bakalář v oboru řízení

Bilkent University

Popis programu

Read the Official Description

AACSB Accredited

Bakalář v oboru řízení

Bilkent University

Ústav managementu vychovává budoucí manažery, aby se na výzvy, které představují v podmínkách hospodářské soutěže na mezinárodní obchodní svět. Učební plán je navržen tak, aby se zaměřily na jak na znalosti a dovednosti, zejména analytické metody, kritického myšlení, a kreativní řešení problémů, jakož i ústní a písemné komunikační dovednosti potřebné pro úspěch v podnicích, že její absolventi budou sloužit. Program je první obchodní škola v Turecku akreditována sdružení Advance Collegiate školy Business (AACSB).

Proč studovat na univerzitě Bilkent


Bilkent univerzita byla založena poskytnout prostředí pro učení a intelektuální růst zahrnující vědy, technologie, humanitní vědy a umění.


Bilkent nabízí stimulující učební prostředí a barevnou společenskou atmosféru. Jeho rozsáhlý areál nabízí komfortní zázemí pro akademických studií a mimoškolní zapojení, zatímco má výhody je v blízkosti prosperující metropole. Studenti mohou dojíždět do areálu přes bezplatnou kyvadlovou systému.


Bilkent University patří 32. v inaugurační Times Higher Education 100 pod 50 seznamu nejlepších světových mladých univerzit. Podle ISI citačních rejstříků, Bilkent nadále vysoké hodnosti v Turecku v řadě publikovaných prací na člena fakulty a řadí vysoko na mezinárodní úrovni.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace October 19, 2017
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
4 - 4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Turecko - Ankara, Ankara
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Turecko - Ankara, Ankara
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu