Bakalář v Manažerské informační systémy

Stupeň Vedení poskytuje studentům s dovednostmi znalostí a konkrétních potřebná k rozvoji a vést globální pracovní síly. Obchodní administrativa moll je k dispozici pro studenty, kteří sledují hlavní v College of Business.

Vedení je více než plánování, organizování a řízení zdrojů; to je směr lidského úsilí ve všech aspektech podnikání, průmyslu a vládě. Proto, kromě řízení lidských zdrojů, program se zaměřuje na globální organizační chování, mezinárodní obchod a strategické vedení. Volitelné předměty může být vybrán z účetnictví, ekonomie, podnikání, informačních a řízení technologií a marketingu.

Studenti v rámci programu konzultovat s místními podniky a neziskové organizace v rámci semestrálního-dlouhodobý projekt. Tím, že pomůže organizacím řešit problémy reálného života, studenti získají životně důležité dovednosti, jak posuzovat činnosti organizací "a konkurenční prostředí.

Řízení obory drželi stáží v Bank of America, Raymond James Financial, Walt Disney World a Port of Tampa, abychom jmenovali alespoň některé.

Absolventi z programu jsou zaměstnáni v oblasti řízení, konzultační a personální zdroje pozice lidských od Citigroup, Jabil Circuit, KPMG, PricewaterhouseCoopers, Tech Data, TECO energie a Verizon, mezi ostatními. Kromě toho, absolventi řízení často zapsat v prestižních absolventa a právnických fakultách.

TÉMATA studia

 • strategické řízení lidských zdrojů
 • modely pro efektivní týmové práce, vedení a organizační změny
 • organizační kultury, struktury a procesy ve všech odvětvích a zemích
 • strategické a operativní plánování, včetně rozvoje vize a poslání organizací
 • etika a sociální odpovědnost v rámci současných podnikatelských prostředích

ON-CAMPUS SDRUŽENÍ

Studenti jsou vedeni k řízení připojit UT kapitolu Delta Sigma Pi, mezinárodní obchodní správy bratrství, které sponzoruje programy v profesionálním a komunitní rozvoj. Místní kapitola Společnosti pro řízení lidských zdrojů (SHRM) a Společnosti pro mezinárodní obchod jsou otevřeny pro studenty managementu, stejně jako osm dalších kampusu profesionální obchodní organizace. Kvalifikační studenti se rovněž vyzývají, aby se připojily k Beta Gamma Sigma národní obchodní čestná společnost pro AACSB akreditované školy.

Bakalářské Mezinárodní Přijímací

S studentů z více než 100 zemí, UT hrdě se domnívá, studenty z celého světa pro nováček nebo přenosu přijetí. Budete potřebovat doklad o znalosti anglického jazyka. (To se netýká zahraničních studentů z Commonwealth Karibiku, Bermudy, Kanada, Velká Británie, Irsko, Austrálie a Nového Zélandu.)

Studenti by měli platit prostřednictvím UT je on-line aplikace. Za účelem přezkumu žádosti studenta, univerzita musí přijmout následující:

 • Oficiální přepisy všech školních ročníkové práce a tříd sekundárních v angličtině ("Oficiální" znamená, že musíte požádat o svou školu poslat přepisy přímo na UT přijímací kanceláři. Pokud to není možné, poslat kopie, které byly certifikovány podle vaší škole jako "opisy" z originálů po zkopírování. Úředník na vaší škole by měl podepsat dokument jako "věrnou kopií originálu".)
 • Esej psaný v angličtině
 • Napsal poradce, učitel nebo ředitel školy doporučení.

Žadatelé musí předložit jednu z následujících možností:

 • TOEFL: Minimální přijatelné skóre je 550 nebo 213 (pomocí počítače) nebo 79 (Internet bázi) zkouška.
 • IELTS: International English Language Testing System - minimální stupeň 6,5.
 • CPE: Osvědčení o znalosti angličtiny - stupně "C", nebo lépe
 • Pearson Test z angličtiny (PTE): Minimální počet bodů z 58.
 • Úspěšné absolvování certifikátu English 112 nabízené ELS Language Centers doprovázených doporučující dopis od správce a 500-slovo anglicky psaní vzorku.

Zahraniční studenti, kteří splňují podmínky pro přijetí, ale potřebují další English jazykovou přípravu před vstupem jako na plný úvazek stupeň Student může zapsat v jednom z několika ESL programů.

Zahraniční studenti musí rovněž předložit důkaz o dostupných prostředků k pokrytí jejich první ročník a každý následující rok. Výjimečné novém vstupu studenti s vynikající studijní výsledky přijímat částečné stipendium ($ 4,000- 7,000 dolar za akademický rok), které se vztahuje pouze malou část celkových nákladů. Studenti mohou pracovat na akademické půdě až 20 hodin týdně.

Po přijetí na univerzitu a úspěšném ukončení účetní závěrky, se I-20 formulář bude zaslán žadatelům z UT přijímací kanceláři. Žadatelé musí mít I-20, tvar, kopie jejich přijetí dopisu a finanční výkaz na nejbližší velvyslanectví USA nebo konzulátu. Po pohovoru, bude velvyslanectví nebo konzulát rozhodnout, zda F-1 studentské vízum může být vydáno. Chcete-li vstoupit do Spojených států, studenti potřebují toto vízum do pasu a I-20 formulář. Studenti nesmí vstoupit do země na turistické vízum s úmyslem studovat v USA

Zaměstnanci v kanceláři mezinárodních programů pomáhá studentům informace před příjezdem, orientaci a poradenství v akademických, sociálních, kulturních a pracovních záležitostech.

Průměrné náklady na plný úvazek vysokoškolských studentů pro akademický rok 2013-2014 (podzim a jaro).

 • Výuka (12 až 18 kreditních hodin za semestr): 23.990 dolar
 • Povinných poplatků (povinné): 1782 dolar
 • Pokoj a Board (dvoulůžkový pokoj, 15 jídel týdně): 9388 dolar
 • Celkem: 35.160 dolar
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 8 více kurzů z University of Tampa - Sykes College of Business »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
35,160 USD
za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date