Bakalář v oboru angličtina a překlady

Effat University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru angličtina a překlady

Effat University

Program v angličtině a překladu je určen pro studenty s vysokou úrovní komunikačních dovedností, vědecké znalosti anglického jazyka, prostřednictvím vzdělávání v překladu, a schopnosti ocenit a analyzovat literaturu. Je také dotuje studenta s různými dovednostmi nezbytných pro výuku angličtiny jako cizího jazyka (TEFL). Chcete-li dosáhnout svých cílů, program nabízí řadu kurzů v jazyce, překlad a literatury.

MISSION

Katedra anglického jazyka a překladu se snaží poskytovat vysoce kvalitní vzdělání v obou pregraduální a postgraduální úrovni. Zavázali jsme se k výuce a učení v rozmanité a interdisciplinární prostředí, ve kterém konstruktivní dialog má prvořadý význam. Naši absolventi v angličtině a překladu bude vynikat v tvůrčí a kritické myšlení, globální komunikace, osobní integrita, a občanské odpovědnosti. Náš odborný program upřednostňuje inovace ve prospěch vyššího vzdělávání a obce v regionu i mimo něj.

Vission

Katedra anglického jazyka a překladu se snaží být předním poskytovatelem mezinárodně uznávané vzdělání a známého centra pro řezání-hrana výzkumu v angličtině a překladu. Jsme odhodláni zlepšit život místní i globální komunity prostřednictvím špičkového vzdělávání, inovativní stipendium, a odpovědné vedení.

Program v angličtině a překladu připravuje studenty pro následující kariéru a příležitosti:

  • Školní výuka
  • Profesionální překlady a tlumočení
  • Zaměstnanost v jazykových souvisejících odvětvích, jako je žurnalistika, editace, copywriting, tiskových vztahů a reklamy
  • Kariéra v podnikání, státní správy, vývoj softwaru, analýza dat na trhu, správu a prodej a marketing.
  • Další profese, které vyžadují vysokou úroveň anglického jazyka dovedností, výzkumné dovednosti a kritické a analytické schopnosti.
  • Další studie v lingvistice, literatuře, překlady a TEFL.
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Saúdská Arábie - Jeddah, Makkah Province
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Saúdská Arábie - Jeddah, Makkah Province
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu