Read the Official Description

Bakalář v angličtině

Anglické oddělení podporuje lásku studentů literatury prostřednictvím rigorózní zkoušky textů, náročné diskuse, přemýšlivý psaní a odborné přípravy v různých teoretických přístupů. Studenti prozkoumat díla významných spisovatelů v různých žánrů z mnoha zemí a časových období, stejně jako myšlenky, kulturních hodnot a debaty literatury dárky, podporované fakulty s různorodými interdisciplinárních zájmy.

Dovednosti praktikované v našich osnov podporovat hlubší pochopení anglického jazyka, nezávislého myšlení a kritické prozíravost, z nichž všichni připravují studenty pro takové rozmanité kariéry jako je reklama, tvůrčího psaní, práva, žurnalistiky, public relations, publikování a vyučování.

Major

Požadované kurzy jsou navrženy tak, aby pomoci studentům získat citlivost na jazykové nuance a moci, a schopnost přesvědčivě komunikovat.

Požadavky: Minimálně 11 kurzů Tam jsou potřebné pro anglický major čtyři základní kurzy, dva přijatá na úrovni sophomore, dvě na senior:

  • ENGL 201 Critical Reading
  • ENGL 202 Texty a kontexty
  • ENGL 402 Literární kritika OR ENGL 403 Aktuální Literární teorie
  • ENGL 420 Senior seminář v literatuře

Kromě těchto čtyř kurzů, bude majoři zvolit (po konzultaci se svými poradci) sedm kurzů z oddělení nabídek, které budou rozšiřovat a prohlubovat své literární studium. Alespoň jeden kurz z těchto sedmi by měla být věnována literatuře před 1800, a nejméně čtyři z nich musí být na úrovni 300 nebo vyšší.

Minor

Tento menší je určen pro studenty, kteří si přeje, aby četl, diskutovat, a vychutnat romány, hraje, příběhy, poezii a literární teorie jako součást širokého liberální vzdělání. Menší v literatuře se skládá z minimálně 24 kreditů:

  • ENGL 201 nebo ENGL 202, plus jeden další 200 úroveň kurzu
  • Čtyři kurzy v literatuře číslovány 300 nebo vyšší. Prosím, poraďte se s resortní poradcem nebo oddělení židle při výběru těchto tříd.
Program taught in:
Angličtina

See 7 more programs offered by University of Redlands »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019