Read the Official Description

Cílem kurzů angličtiny je pomoci student naučí psát s vysokou úrovní přesnosti, efektivity a plynulosti; dát důraz na výzkumných technik, zejména pro potenciální postgraduální studenty v angličtině; a pomoci studentovi rozvíjet schopnost číst kriticky a uznale nejlepší angličtiny, Američan, a kontinentální literatury.

Základní kurikulum Požadavky (anglicky)

Základní Curriculum: Všeobecné požadavky na všechny stupně jsou splněny tím, že ENG 101, 102, a nejméně tři hodiny (některé tituly mohou vyžadovat šest hodin) jednoho literatury samozřejmě druhák s předponou ENG. První trimestr prváci a studenti přenos prvního trimestru, musí mít anglické složení postupně.

Studenti, kteří se na kurz angličtiny junior-level (úroveň 300) musí mít dokončeno devět hodin v angličtině před nástupem na kurz angličtiny junior úrovni; Stejně tak studenti, kteří se na kurz angličtiny senior-úrovni (400 úrovní) musí mít dokončeno dvanáct hodin v angličtině před nástupem na kurz angličtiny senior-úrovni.

Standardy pro přijetí

  • Freshmen Vyplňte žádost o vysokoškolské návštěvnosti - Pošlete svůj 40 dolarů poplatek za podání žádosti - Pošlete svůj oficiální ACT nebo SAT skóre - Pošlete svůj oficiální vysoké škole přepis - Poslat na důkaz proti spalničkám, příušnicím, zarděnkám (MMR) očkování (musel mít jeden MMR střílel v posledních deseti letech a dvou MMR snímků ve vašem životě) -. Jestliže jste užil vysokou školu třídy na střední škole, zavolejte na vysokou školu, a požádat je, aby nám e-mail oficiální a konečné vysokoškolský přepis.

See 8 more programs offered by William Carey University »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
350 USD
za hodinu úvěru
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019

Sept. 2019